Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

@rotalplus Akurat teraz nie mam dostępu do boxa 4K, ale opisywałem to już w temacie - widziałem to przy okazji jakiegoś zwykłego meczu Barcelony na C+.

Więc skoro usługa im nie wyrabia w zwykły weekend, to co dopiero jak są MŚ...

 

 

Dlatego też, wbrew fanom cyferek jednak przydałby się stream 5 Mbps 1080p zamiast prawie 8. Zawsze to lepsze niż 25 fps w 720p, i sieć by wyrabiała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Box 4K ma też 1920x1080 HEVC z 5,5 Mbps 50 FPS, ale bodajże kanały HD lecą w większości w H.264. A takie wydarzenia na żywo jak obecnie obnażają słabość niektórych systemów streamingowych. Vectra online radzi sobie lepiej, co prawda przycięli wybranym kanałom bitrate dla Full HD z 8 na 6,5 Mbps, ale jest 50 FPS np. na TVP 1, TVP 2 i części pozostałych. A niższy profil, 720p posiada też 50 FPS, a nie 25 FPS jak w UPC. I Vectrze TVP 1, czy TVP 2 można oglądać poza siecią macierzystą w usłudze online.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2022 o 09:04, lakiman napisał(a):

 

 z ciekawości przy nagrywaniu jakiegoś kanału włączyłem przystawkę 4K od UPC na TVP1 i chwilkę zatrzymałem się na jakimś meczu.

Nawet ładnie obraz wyglądał, jak na stream internetowy był dość przyzwoity obraz.

Dodam, że spadków jakości (falowania jakości) wtedy nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam boxa 1.5 roku nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem na żadnym kanale oprócz meczu Barcelony na Eleven 4k był to pierwszy mecz lewego i prawdziwe 4k jak na możliwości Eleven .Trwało to jakieś 30 sek na samym początku meczu .... ale czy była to wina boxa ,łączy czy internetu to nie wiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Black Friday nigdy nie było targowania się. Pojawiały się atrakcyjne oferty dla nowych.

Teraz jest nowy właściciel- na razie  coraz bardziej oszczędza,  ale  próbować szczęścia zawsze możesz.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop zgadzam się z Tobą.

Prosty przykład: kanały od TVP.

Kiedyś  marszu były dodawane.

Brak 13 Ulicy, SciFi i zamrożenie oferty 4K-kiedy C+ 4K zostanie dołączony?

Nawet nie ma apki Netflixa na przystawce internetowej.

Śmieszne ostatnio promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jan77 napisał(a):

Zainwestowało się teraz ma się zwrócić, dopóki sprzedaż trzyma jakiś tam poziom i nie ma odpływu to tak będzie 

Moim skromnym zdaniem jak na razie w tym roku jedną pozytywną rzeczą w UPC było dołączenie Eleven 4K do oferty co i tak było dość późno na tle konkurencji kablowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2022 o 09:20, lakiman napisał(a):

@Pawop zgadzam się z Tobą.

Prosty przykład: kanały od TVP.

Kiedyś  marszu były dodawane.

Brak 13 Ulicy, SciFi i zamrożenie oferty 4K-kiedy C+ 4K zostanie dołączony?

Nawet nie ma apki Netflixa na przystawce internetowej.

Śmieszne ostatnio promocje.

Co ciekawe 13 Ulica i Sci fi są w ofercie tv od Play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wizjaplus

Największa konkurencja kablowa udostępniła sygnał TVP 4K, dodała C+ 4K.

Mamy już odpowiedź 2 kablówki w kraju- TBN HD.  😀 

3 godziny temu, wizjaplus napisał(a):

 

To juz taki PolsatBox właczył do oferty cos wartosciowego (szczególnie Love Nature czy TravelXP).

Kanały są udostępnione chyba tylko przez sat, to samo dotyczy Muzeum 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na półmetku umowy i będę wybierał między UPC a Orange IPTV.

Wybierając zwrócę uwagę:

- co zaproponuje UPC wobec mojego ubiegłorocznego Hitu Mikołaja, ile wzrośnie umowa na nieokreślonym

- usługi łaczone: telewizja/ internet + abonament wobec mojej umowy z UPC i umowy z Plusem na abonament telefoniczny. W Orange jest pełna paczka C+ w tym 4K i Online (tutaj dodatkowo korzystam obecnie z umowy z Canal+). Byłaby tylko 1 umowa..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, lakiman napisał(a):

 Byłaby tylko 1 umowa..

Dla mnie mogą być i trzy umowy, cenowo mam bardzo dobrą ofertę i od kilku lat na niej jadę. Nawet Hit Mikołaja nie przekonał mnie do zmiany. Canal+ on-line mam za 20 zł, Netflix za śmieszne pieniądze i co rok czy dwa nie muszę kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...