Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytałem Twój arkusz (dobra robota!!) i tam znalazłem to co by mnie interesowało ale nigdzie nie widzę konieczności brania pakietu "my prime" w promocji jaką opisałem.

 

Co z ulgą marketingową? Osobno mam odliczać? Da się dostać Horizona z internetem za 49zł bo nie wiem czy pisać to wypowiedzenie czy nie...

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W przypadku wyboru Usługi Telewizji Cyfrowej Pakietu Horizon miesięczna opłata abonamentowa z tytułu świadczenia Usługi Pakiet FILMY I SERIALE – MY PRIME".

W RUMixach nie możesz z niego zrezygnować. W przypadku promicji TRU masz do wyboru My Prime lub pakiet Mega Sport.

 

Wypowiedzenie to podstawa, ale najpewniej RUMixów nie przedłużą, więc zostało kilka dni.

 

W przypadku tego co Cię interesuje w RUMix IX możesz mieć:

Horizon Select 38zł + Int 60Mbps 11,02zł + My Prime 10zł - ulgi 10,02zł = 49,02zł.

 

Pamiętaj, że najwyższych promocji nie dają chętnie na niskie usługi.

 

W przypadku TRU XIII możesz mieć to samo za:

Horizon Select 53zł + Int 60Mbps 11,02zł + My Prime/Mega Sport 5zł - Ulgi 10,02zł = 59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK już rozumiem, byłem przekonany, że te usługi są dodatkowe = opcjonalne. Tak czy siak to co wymieniłeś ( Horizon Select 38zł + Int 60Mbps 11,02zł + My Prime 10zł - ulgi 10,02zł = 49zł. ) to jest to co mnie interesuje, aktualnie w tej cenie oferują to co mam od kilku lat czyli mediaboxa+internet. Mediaboxa chcę się pozbyć. 

 

Właśnie wysłałem wypowiedzenie, jak nie dadzą to odejdę bez żalu. Instalacja jest u taty a on ani super internetu nie potrzebuje ani wypasionego pakietu TV, zainstaluję mu jakiś podstawowy pakiet TV a internet zrobimy "za darmo" z komórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVB-C (Katowice)

Modulacja: 256QAM

Symbol Rate: 6900

 

146 MHz: dla Ciebie.tv, Polsat, TV4, TVN 7, TVP 3 Katowice, TVP 3 Kraków, TVP 3 Opole, TVP Polonia, TVT.

154 MHz: 8TV, ATM Rozrywka, Polo TV, Puls 2, Super Polsat, TTV, TV6, TVP Historia, TVP Info, TVP Kultura, TVP Rozrywka.

162 MHz: Disney Channel, Fokus TV, Galeria UPC, Mango, Polsat 2, Stopklatka TV, Superstacja, Tele 5, TV Puls, TV Trwam, TVP ABC.

170 MHz: TVN HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD.

234 MHz: BBC Earth HD, Canal+ Sport HD, Polsat Film HD, Polsat Sport HD, Stopklatka HD.

242 MHz: BBC Brit HD, Filmbox Arthouse HD, Fokus TV HD, Lifetime HD, Tele 5 HD, TV Puls HD.

330 MHz: Comedy Central HD, MiniMini+ HD, Paramount HD, Power TV HD, Puls 2 HD, Stars.TV HD, Teletoon+ HD.

338 MHz: Cinemax 2 HD, Eurosport 2 HD, History HD, Mezzo Live HD, TVS HD.

386 MHz: 4fun Gold Hits, KSW 37, KSW 37 HD, Muzo.TV, My Prime, Orange Sport, Test 2302, Test MPEG, Test 2308.

418 MHz: Code Download, D4aCCL, Disney XD, Polsat News 2, Polsat Romans, Polsat Viasat Nature, TVP Seriale, UPC Na Żądanie.

434 MHz: COD Canal App, COD HBO App, COD Nat Geo, Discovery Historia, Filmbox, Filmbox Family, FilmKlub, Test 918, TVR.

442 MHz: Cinemax HD, Food Network HD, HBO 3 HD, Nat Geo Wild HD, Polsat Sport Extra HD, TLC HD.

554 MHz: Canal+ Sport 2 HD, HBO 2 HD, ID HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD, TVN 7 HD.

562 MHz: Barker VOD 2.0, BoTV, COD 2.5 BBC App, Disney Channel HD, Dla Dzieci Na Żądanie, Filmbox Action, NTL Radomsko, Standby App, Standby App 2.0.11 UAT, TV Republika, VOD 2.0 Barker Adult, VOD app 2.0, VOX Music TV.

570 MHz: CBS Action, CBS Reality, Da Vinci Learning, Disney Junior, Euronews, General Messaging, Hustler TV, Mezzo, Motowizja HD, RTR Planeta, SportKlub.

578 MHz: CDT v3.4, COD2 CN, COD2 Discovery, COD2 Disney, COD2 FilmBox, COD2 TVN, COD2.5 History, Radio, SearchLinker, Test Połączeń, TV Guide 3.0.74, TV Guide 3.1.28 UAT, TV Search 1.3.18, TV Search, VOD 2.1.14.2 UAT, Wołyń, Zamów Usługi, Antyradio, Eska Rock, Kolor 103 FM, Muzo.fm, Polskie Radio 24, Polskie Radio Dwójka, Polskie Radio Jedynka, Polskie Radio Trójka, Radio Eska, Radio Wawa, Radio ZET Chilli, Radio ZET Gold, Radio Złote Przeboje, RMF Classic, RMF FM, RMF Maxxx, TOK FM, VOX FM, ZET.

610 MHz: 8TV HD, AXN HD, AXN Spin HD, FOX Comedy HD, Romance TV HD, Sundance TV HD.

618 MHz: Nuta.TV HD, Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD, Polsat Sport News HD, TV4 HD.

634 MHz: Deutsche Welle, France 24, HGTV HD, Interaktywna Galeria UPC, Kino Polska, Polonia 1, Przełęcz Ocalonych, Strefa Sportowa, Strefa Sportowa 1, TV5 Monde.

650 MHz: FOX HD, HBO HD, National Geographic HD, Polsat News HD, TVP Sport HD.

658 MHz: Canal+ Discovery HD, Canal+ Seriale HD, Discovery Channel HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, MTV Live HD.

666 MHz: Adventure HD, Ale Kino+ HD, BBC HD, Eurosport 1 HD, Planete+ HD, Travel Channel HD.

674 MHz: 4Fun.tv, COD TVP App, COD2 Sundance, KSW 37 HD, Luty w Discovery Channel HD, Promo Eleven, Strefa Filmowa HD, Strefa Filmowa 1 HD, Test 2211.

682 MHz: Canal+ HD, Canal+ 1 HD, Canal+ Family HD, Canal+ Film HD, TVN Fabuła HD, TVN 24 HD.

690 MHz: Boska Florence, Disco Polo Music, FilmBox Premium, Geniusze Zbrodni, Kino Polska Muzyka, Russia Today, Sully, TO!TV, TVN 24 BiS HD, Ukryte Piękno, Zamów Usługi.

698 MHz: Animal Planet HD, Fashion TV HD, FightKlub HD, FilmBox Extra HD, Superstacja HD, TVP HD.

738 MHz: Baby First TV, Boomerang, Cartoon Network, CBS Europa HD, Dzień Patriotów, Extreme Sports Channel HD, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, TLA Dawn 1, TNT.

746 MHz: AXN Black, AXN White, CNN, Discovery Life HD, Discovery Science HD, DTX HD, Instrukcja Obsługi, Strefa Dla Dzieci, Strefa Dla Dzieci 1.

754 MHz: Eleven Extra HD, Metro HD, Nowa TV HD, TTV HD, Zoom TV HD.

762 MHz: Eleven HD, Eleven Sports HD, Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat History HD.

770 MHz: nSport+ HD, Polsat HD, Top Kids HD.

778 MHz: BBC World News, Bloomberg, CBS Drama, Comedy Central Family, JimJam Polsat, MTV Dance, MTV Hits, MTV Polska HD, MTV Rocks, Nickelodeon, Viva Polska.

850 MHz: 13 Ulica HD, 4Fun Dance, Brazzers TV Europe, Crime+Investigation Polsat, ETV, Ginx TV, HLTt, Interactive competition, nautical Channel HD, Nick Jr, Private TV, Universal Channel HD, VH-1.

858 MHz: BBC Lifestyle HD, Eska TV HD, Nat Geo People HD, TVP Info HD, WP HD.

Edytowane przez wizjaplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłączyłem właśnie w mieszkaniu pod swoją instalację z UPC dodatkowy dekoder kolegi (z usługi multiroom) i działają mi na nim wszystkie kanały z jego pakietu. Czy jest to do wykrycia i czy UPC to jakoś monitoruje?

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek dotyczący telewizji kablowej UPC jest już w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dekoder używa kanału zwrotnego to jest to do wykrycia, widać jaki STB loguje się na jakim węźle sieci, ale czy ktoś z takich danych w UPC korzysta nie wiem. Poza tym jeśli mieszkacie blisko siebie to raczej i tak STB zarejestruje się na tym samym NODzie, a więc po stronie CMTSa nie będzie widać różnicy. Ogólnie nie popieram takich rozwiązań, bo to podchodzi pod udostępnianie usługi poza lokal instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłączyłem właśnie w mieszkaniu pod swoją instalację z UPC dodatkowy dekoder kolegi (z usługi multiroom) i działają mi na nim wszystkie kanały z jego pakietu. Czy jest to do wykrycia i czy UPC to jakoś monitoruje?

 

Nie ma nic do wykrycia, możesz się cieszyć do końca umowy na multiroom od kolegi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dekoder z docsisem jest widoczny dla technika i jest przypisany po macu do danego adresu. Rezultat będzie taki, że jeśli podłączyłes ten dekoder pod gniazdo data to zaloguje się do CMTS ale z innymi parametrami (nie z tego bloku). Oczywiście jest to informacja mała technika interesująca, no chyba że będziesz miał US ze złymi parametrami to technik może do ciebie zadzwonić, żeby umówić się na wizytę poprawy złącz itp żeby poprawić sobie statystyki, a tu się okaże że dekodera w domu nie ma a nadaje. Generalnie wątpię żeby taki nadgorliwy technik Ci się trafił, ale wszystko jest możliwe. Natomiast jesli DS i US masz poprawny, możesz spać spokojnie. Możesz też podłączyć dekoder do wejścia rtv wtedy nie dostanie US i nie będzie go widać, ale nadgorliwy technik może zadzwonić do ciebie, żeby umówić się na wizytę bo system pokazuje że dekoder jest z docsisem a nie ma z niego odczytu :D

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, @kfm877 za wyczerpującą odpowiedź, ale niestety za wiele z niej nie rozumiem. :( Kabel podłączyłem najpierw bezpośrednio do TV, zrobiłem pełny skan, wyszukał 30 analogowych kanałów, które działały i wszystkie cyfrowe, ale wyrzucało informacje, żebym sprawdził kartę, czy jest wsadzona. Także zadzwoniłem do znajomego, który ma multiroom, przyjechał z dekoderem, kabel przepięliśmy do tunera i tuner do telewizora przez HDMI, wszystko śmiga... Jakby nikt tego nie sprawdzał to chętnie bym pokorzystał. :). A ten cały proceder nie jest chyba zbyt łatwy do zrealizowania, bo internety mówią, że chyba monter po prostu był leniwy i nie odłączył usługi TV poprzednim lokatorom tego mieszkania. Odległość to jakieś 7,5 km, Warszawa.


Przepraszam za pisownię, przyznam że pisałem jedną ręką, oglądając mecz ale to żadne usprawiedliwienie. Kontynuując wątek : dowiedziałem się właśnie, że moduł CI nie wysyła sygnału zwrotnego, podmiana dekodera na moduł (wtedy znajomy miałby dwa moduły na siebie) załatwiłaby sprawę? Bo jeśli dobrze rozumiem jeśli będę korzystał z dekodera to ktoś się może czepic. Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś adres @ za pośrednictwem którego można efektywnie komunikować się z UPC w sprawie aktualnej oferty? Chciałem napisać im co myślę o wycofaniu UPC Phone, a jedyna forma pisana, jaką udało mi się znaleźć, to chat z konsultantem, co niespecjalnie mnie interesuje (tak samo jak komentarz na FB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem bardzo mocno zirytowany wycofaniem się z UPC PHONE. To jakaś kpina co ta firma wyrabia. Zachęcają do wykupienia usługi telefonicznej, promują aplikację, a teraz cichaczem ją usuwają tłumacząc się obniżką cen usług roamingowych do UE  od 15 czerwca br. Powinni albo obniżyć cenę za usługi telefoniczne, albo zaproponować jakąś alternatywną aplikację. Zresztą dla tak bogatej firmy utrzymywanie aplikacji nie wiąże się z jakimiś olbrzymimi kosztami. Kontakt mailowy jest z nimi dość utrudniony, a na facebooku nic nie wiedzą...Może na ten adres się uda:https://www.upc.pl/pomoc/kontakt/#/klient-indywidualny/warunki-mojej-umowy/reklamacje/dzialanie-uslugi/ i przejść do formularza kontaktowego

Edytowane przez Bork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...