Jump to content

antyelsatowiec

Users
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About antyelsatowiec

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Kanał TO!TV jest w SD. No to jesteśmy po mieszaniu w sieci. Z wykazu powyżej widzimy, że zostawili wolne kanały 07-11, czyżbyśmy mogli się spodziewać w przyszłości następnego zamieszania ? Nic na razie nie piszą o nowym "pakiecie melomana", tzn.za ile i dlaczego tak drogo.
 2. Pokazały się zapowiedzi nowości w ofercie na numerach kanałów: 192, 513, 647, 700, 701 i 702. Te 3 ostatnie kanały uruchomiono na nowym MUXsie o częstotliwości 690 Mhz.
 3. W tym Elsacie to się już chyba tracą we wszystkim. Miało być dzisiaj otwarte okno w CANAL+ (nr kanału 171) od godz.16.00 do 21.00 i nie było, jutro (24.02) ma być od godz.23.30 do następnego dnia godz.6.00, oraz uwaga w poniedziałek "23 lutego" !!! od godz.21.00 do godz.22.30. Czy będzie ? Dodając do tego, że po zmianach częstotliwościach 6 marca niektórych programów cyfrowych należy w odbiornikach wybrać strojenie "kanały cyfrowe i analogowe" to w tej firmie dzieje się coś niedobrego. Widzę poprawili datę 23 na 25 lutego w poniedziałek, Elsat pilnie śledzi to forum i wyciąga wnioski. CANAL + jest w tej chwili (tzn.24.02. godz.20) odkodowany, zapowiadali dopiero na godz.23.30. Zaapeluję tu do Elsatu aby przy zmianach częstotliwościach programów podawali właśnie te nowe częstotliwości zwłaszcza jak będą uruchomione nowe MUXy, ułatwi to szybsze odnalezienie zmienianych programów niż w przypadku strojenia telewizora od nowa.
 4. Jestem ciekaw jak się będzie nazywał ten pakiet z 28 programami cyfrowymi, no bo chyba nie pakiet analogowy. Stawiam na nazwę pakiet "biały" (bez +). Mam przeczucie, że będzie on istniał tylko do 02.11.2019 r. (?)
 5. Jeśli jest to sygnał z LTE to wchodzi w kabel gdzieś dalej, gdyż zamiast kablówki podłączyłem do telewizora antenę pokojową i mam na k-68 brak sygnału.
 6. Mój telewizor "widzi" na częstotliwości 850 Mhz (kanał 68) jakiś cyfrowy sygnał ,tzn pasek siły sygnału świeci na 70% (na innych kanałach jest ponad 90%) a pasek jakości sygnału na 92% (porównywalnie z innymi) ale po przeskanowaniu tej częstotliwości nie znajduje żadnego programu. Fakt ten zauważyłem już dosyć dawno, ale teraz sobie o tym przypomniałem w związku z kopią analogu TVP2 na kanale 08.
 7. Wydaje mi się, że "analogowcy" mają cały czas dostęp do jak podano w komunikacie liczby (około) 28 kanałów cyfrowych nieszyfrowanych, przecież filtry pakietyzacyjne ze skrzynek abonenckich usunięto już dawno. Ciekawe czy Elsat będze pierwszą kablówką w kraju bez analogów ? A szkoda bo te kilka kanałów analogowych przydałoby się dla kogoś kto ma jeszcze stary kineskopowy telewizor w piątym a może i w dziesiątym pokoju, kuchni lub łazience.
 8. Jeszcze Elsat powinien włączyć do któregoś z pakietów (a nie jako dodatkowo płatny) program TV Republika. U konkurencji (nazwy tu nie wymienię) jest!
 9. Przed chwilą zobaczyłem informację na stronie z Elsatu o włączeniu kanału KINO POLSKA HD, ale nie mogę tego sprawdzić bo nie ma mnie teraz w domu.
 10. Zachwycamy się podmianą wersji kanałów SD na HD (to i dobrze), a co z kanałem KINO POLSKA którego wersja SD ma być utrzymana przez nadawcę tylko do 7 stycznia 2019 roku ?
×
×
 • Create New...