Jump to content

antyelsatowiec

Users
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by antyelsatowiec

 1. Oto przykład wyższości przeżytku telegazety nad nowoczesnym EPG (oczywiści w TVK Elsat): w chwili obecnej na TVP2 w EPG jest informacja "Brak danych o programie" a w telegazecie co leci teraz i później będzie ta informacja jest.To samo w TVP Kultura, ale tu się już z telegazety nic nie dowiem bo jej znów nie ma. Podobny brak informacji w EPG występuje w tej chwili na :TVN, TVP Historia, TVP HD, Super Polsat, WP i jeszcze wielu innych. Ktoś powie "przecież jeszcze jest internet" no ale chyba szybciej do tej informacji dotrzeć można w telegazecie.
 2. A co to się stało w Elsacie, że przywrócili kanał TVP Kultura w wersji SD ? Przynajmniej teraz jest telegazeta bo wczoraj nie było.
 3. Kanał TO!TV jest w SD. No to jesteśmy po mieszaniu w sieci. Z wykazu powyżej widzimy, że zostawili wolne kanały 07-11, czyżbyśmy mogli się spodziewać w przyszłości następnego zamieszania ? Nic na razie nie piszą o nowym "pakiecie melomana", tzn.za ile i dlaczego tak drogo.
 4. Pokazały się zapowiedzi nowości w ofercie na numerach kanałów: 192, 513, 647, 700, 701 i 702. Te 3 ostatnie kanały uruchomiono na nowym MUXsie o częstotliwości 690 Mhz.
 5. W tym Elsacie to się już chyba tracą we wszystkim. Miało być dzisiaj otwarte okno w CANAL+ (nr kanału 171) od godz.16.00 do 21.00 i nie było, jutro (24.02) ma być od godz.23.30 do następnego dnia godz.6.00, oraz uwaga w poniedziałek "23 lutego" !!! od godz.21.00 do godz.22.30. Czy będzie ? Dodając do tego, że po zmianach częstotliwościach 6 marca niektórych programów cyfrowych należy w odbiornikach wybrać strojenie "kanały cyfrowe i analogowe" to w tej firmie dzieje się coś niedobrego. Widzę poprawili datę 23 na 25 lutego w poniedziałek, Elsat pilnie śledzi to forum i wyciąga wnioski. CANAL + jest w tej chwili (tzn.24.02. godz.20) odkodowany, zapowiadali dopiero na godz.23.30. Zaapeluję tu do Elsatu aby przy zmianach częstotliwościach programów podawali właśnie te nowe częstotliwości zwłaszcza jak będą uruchomione nowe MUXy, ułatwi to szybsze odnalezienie zmienianych programów niż w przypadku strojenia telewizora od nowa.
 6. Jestem ciekaw jak się będzie nazywał ten pakiet z 28 programami cyfrowymi, no bo chyba nie pakiet analogowy. Stawiam na nazwę pakiet "biały" (bez +). Mam przeczucie, że będzie on istniał tylko do 02.11.2019 r. (?)
×
×
 • Create New...