Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

W miejscowości, w której mieszkam, nie ma w ogóle czegoś takiego, jak telewizja kablowa. A to jest kilkanaście kilometrów od Opola. W Opolu sieć UPC jest.

Tak więc, w moim przypadku nie ma na to najmniejszych nawet szans, aby UPC "zawitało" u mnie. Ani teraz, ani zapewne w dalekiej przyszłości. Powód jest zawsze ten sam: "to się nie opłaca". Takie rzeczy to tylko w Polsce... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w moim przypadku to było już jakiś czas temu. Niewykluczone, że teraz liczą sobie więcej.

I Ty aż tyle zapłaciłeś (wtedy), aby móc mieć tą nieszczęsną Multimedię u siebie? :-)

 

U mnie w mieście jest VECTRA tylko, a mój dom jest oddalony od najbliższego bloku z nią o jakieś 280-300 metrów, po planie ulicznym. A jak jest z instalacjami, to nie wiem.

W miejscowości, w której mieszkam, nie ma w ogóle czegoś takiego, jak telewizja kablowa. A to jest kilkanaście kilometrów od Opola. W Opolu sieć UPC jest.

Tak więc, w moim przypadku nie ma na to najmniejszych nawet szans, aby UPC "zawitało" u mnie. Ani teraz, ani zapewne w dalekiej przyszłości. Powód jest zawsze ten sam: "to się nie opłaca". Takie rzeczy to tylko w Polsce... :(

No wiesz... Jeżeli instalacja całej sieci miałaby kosztować wiele tysięcy, nawet w paru miejscowościach wokół Ciebie, a znaleźliby niewiele abonentów, to mogłoby im się to rzeczywiście nie opłacić.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil, no i właśnie dlatego jestem "skazany" na Neostradę. Dobrze, że chociaż ta usługa u mnie jest dostępna. :) O UPC mówię w swoim imieniu w kontekście dostępu do Internetu, bo telewizję to i tak mam z własnej anteny satelitarnej. :)

Więc, jakby kiedyś w przyszłości UPC ciągnęło w mojej miejscowości swoją sieć to byłbym zainteresowany jedynie właśnie usługą dostępu do Internetu od nich.

Ale mimo wszystko, póki co, na razie nie narzekam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Internerem z UPC. Od jakiegoś czasu mam taki problem, że co jakiś czas, kilka albo kilkanaście minut rozłącza mi neta na kilka lub kilkanaście sekund (wifi) przy połączeniu pojawi się żółty trójkącik i net po chwili wraca. Zmieniałem kanały i nic nie pomaga :/ Wiecie o co chodzi? Horizon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy u Was też tak jest jak nagracie sobie dany program a potem go odtwarzacie to np. co jakiś czas przycina obraz i powstaje taka jakby pikseloza ??? Fonia jest ok tylko obraz przycina co jakiś czas częstotliwość przycinania jest naprawdę różna... nie dzieje się to zawsze co nagrany program - dekoder Horizon

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli nie mam nic wspólnego z UPC ale mam w mieszkaniu podciągniętą instalację to podłączając kabel pod TV mam dostęp do jakichś kanałów? Kiedyś słyszałem że jedynym programem dostępnym w ten sposób jest TVP2 HD ale może coś się zmieniło. Wiem, można podłączyć kabel i sprawdzić ale zanim odsunę regał, znajdę kabel i podciągnę go pod telewizor chciałbym dowiedzieć się czy w ogóle ma to sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam lepszą, niż na stronie. O 12 kanałów HD więcej. Skutek wygaszania analoga. ;)

 

Ale teraz, jak UPC przejmie MM, będzie tylko lepiej.

Dostosują ofertę, do swojej. A, ta jest lepsza, niż np. NC+.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z konsultantką można stwierdzić ,że oferta UPC jest nadal skandalicznie  droga.

Pakiet Max za 100 zeta .Do tego pakiet C+ za 60 zł i HBO za 30 zł :crazy:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Rachunek jest prosty. NC+ wymiata konkurencję.

Jako były klient UPC :szczerze odradzam wybór tego operatora.!

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są rabaty, więc można coś ugrać. Jak dla mnie, oferta NC+ jest gorsza. Mniej kanałów, w tym brak sportowych Polsatu. Tutaj masz też niezły stabilny net, nie jakiś komórkowy. Poza tym, ostatnio przykład TV Puls HD pokazuje, że na sat przycinają bitrate kanałom w wysokiej rozdzielczości (z powodu kosztów). NC+ dba tylko o jakość tych z własnych marek. Zatem, coś za coś. Nie można brać pod uwagę tylko ceny.

 

Gdy już w praktyce przejmie MM, zostaję z UPC.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do neta -nie mam zastrzeżeń.Jak tylko wrócę na "stare śmieci" to wybór tego dostawcy jest bezkonkurencyjny.

Co do jakości HD -kilka dobrych lat temu to to była totalna porażka, ciągłe zacinanie obrazu, zawiechy także bez żalu pozbyłem się ich telewizji, ZERO  dobrej woli co do negocjacji umowy. :curious:

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam UPC i bardzo sobie chwalę! W dobrej cenie 140 zł mam wszystko czego potrzebuję, Horizona z pakietem Max, Eleveny, jakieś durne filmy których nigdy nie oglądałem :), net 120, telefon stacjonarny bez limitu do wszystkich. To jest bardzo dobra oferta :) I co najważniejsze, wszystko działa i się nie wiesza, całkowicie bezproblemowa usługa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdumiony jestem, że do tej pory nie pojawiła się na satkurierze informacja, że od poniedziałku (17.10. - przynajmniej w tym dniu to zauważyłem) w ofercie UPC jest już podmieniony kanał TVP Info (SD) na swoją wersję w HD...
Na jednym ze swoich telewizorów korzystam z modułu CAM, po aktualizacji listy kanałów, na liście pojawiły się 2 kanały oznaczone jako TVP Info (jeden w SD, drugi w HD), jak tylko się zorientowałem, sprawdziłem na dekoderze (Horizon) i tam dostępna jest już tylko wersja HD na kanale 21 dotychczas zajmowanym przez TVP Info SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam max (z pvr horizon) / net 30 / tel. max domowy (no-limit na stacjonarki w Polsce i UE + komórki w USA i Kanadzie) / C+ Prestige / HBO (Go) / Cinemax / Eleveny / multiroom na module CAM / MyPrime / HorizonGo / UPC Phone i za wszystko płacę 214,99 - ale podobno lepszej już nie było...

Edytowane przez pepe1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...