Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Jest nowa promocja przedłużeniowa na internet i telewizję, niestety gorsza niż poprzednie.

 

Szczegóły - Telewizja cyfrowa i internet w UPC

 

W dniu dzisiejszym w DUK otrzymałem info, że ta promocja została odwołana przez Zarząd UPC. Chyba nie trwała zbyt długo, bo jestem na wypowiedzeniu od połowy marca i nikt mnie o niej nie poinformował, dowiedziałem się o niej dopiero dziś czytając forum :)

 

Pozdroo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@juliett123 - proszę napisz jaki masz telewizor (marka i symbol). Rozumiem, że wzięłaś dodatkową usługę multiroom, też się nad tym zastanawiam tylko jest jedno "ale", czas trwania umowy na multiroom wynosi 24 m-ce i jak mi powiedziano w BOK-u jest to traktowane jako oddzielna umowa czyli może Ci się zakończyć

umowa podstawowa na np. TV i internet a za multiroom musisz dalej płacić (chociaż nie masz możliwości nic oglądać bo rozwiązałaś umowę na TV) lub oczywiście możesz zerwać umowę ale wtedy czeka cię kara zgodna z regulaminem (zwrot rabatu). Wydaje mi się, że taka praktyka jest nie zgodna z prawem, chyba nadaje się to do UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym w DUK otrzymałem info, że ta promocja została odwołana przez Zarząd UPC. Chyba nie trwała zbyt długo, bo jestem na wypowiedzeniu od połowy marca i nikt mnie o niej nie poinformował, dowiedziałem się o niej dopiero dziś czytając forum :)

 

Pozdroo :)

 

Oni zawsze tak mówią że nie ma promocji, że są wycofane, że odwołane i.t.p. Podstawa to wysłanie wypowiedzenia i dopiero można z nimi rozmawiać o przedłużeniu umowy. Mnie też nie chcieli dać lepszej promocji, tylko taką jak na stronie UPC. Po wysłaniu wypowiedzenia nagle ta promocja co niby miała być wycofana, znalazła się :lol2: Ja wziąłem korzystniejszą niż obecnie proponują po wypowiedzeniu umowy, wziąłem RKU, teraz jest ta mniej korzystna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiedziałem umowę w połowie marca, okres wypowiedzenia kończy się 30 kwietnia :) Jedyne co mi zaproponowali to ofertę która jest na stronie... pakiet 2w1 za 115 zł. Jest to tym bardziej śmieszne, że dotychczas miałem jedną usługę (TV), a chcę 2 (TV + Internet). Za mała konkurencja jest i nikomu nie zależy na utrzymaniu klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiedziałem umowę w połowie marca, okres wypowiedzenia kończy się 30 kwietnia :) Jedyne co mi zaproponowali to ofertę która jest na stronie... pakiet 2w1 za 115 zł. Jest to tym bardziej śmieszne, że dotychczas miałem jedną usługę (TV), a chcę 2 (TV + Internet). Za mała konkurencja jest i nikomu nie zależy na utrzymaniu klienta.

 

Jestem w podobnej sytuacji z tym że okres wypowiedzenia mam do 31 maja. Też chciałem dobrać drugą usługę (TV), ale zarówno w BOK jak i DUK twardo obstają, że jedyna słuszna oferta to ta z ich strony internetowej za 115zł :wink:

 

Daj znać czy udało Ci się coś ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Może ktoś z was będzie mi w stanie podpowiedzieć. W UPC mam umowę na czas nieokreślony na Internet 25 mb/s i pakiet telefoniczny Rozmowy 60. Płacę za całość 92 złote + to co wydzwonię ponad gratisowe 60 minut. Chciałbym znacznie obniżyć opłaty i wypowiedzieć umowę, po czym podpisać nową na sam Internet (telefonu nie potrzebuję a telewizję mam z nc+). Na jaką propozycję mogę liczyć? Czytałem, że ktoś tu ma internet 30mb/s za 49 złotych. Mi wystarczyłoby 10 mb/s ale nie ukrywam, że im więcej, tym lepiej. Chciałbym wiedzieć ile mogę "ugrać" na samym internecie po wysłaniu wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najniższa prędkość obecnie to 15Mb, znajomy zrobił właśnie tak jak chcesz zrobić, to udało mu się wyciągnąć od UPC internet 60Mb z umową na 24 miesiące za 55 złotych.

 

Internet 15Mb możesz dostać za 56 złotych na 12 miesięcy ( pierwsze 3 miesiące za 28 złotych ) jeśli zamówisz przez internet, lub w promocji „Korzystna na upc.pl” , wtedy płacisz 52 złote w umowie na 12 miesięcy ( pierwsze 3 miesiące za 24 złote ). Możesz też obejrzeć regulaminy innych promocji, kliknij tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Zadzwoniłem do UPC i zaproponowano mi sam internet w opcjach:

30Mbit/s z umową na 24 miesiące za 49 złotych

60Mbit/s z umową na 24 miesiące za 59 zł + przy tej prędkości zmiana modemu i jednorazowa instalacja za 24 złote

 

Powiedziałem, że się zastanowię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Niedawno przeprowadziłem się do nowej lokalizacji, przeniosłem Internet z UPC wszystko działa ale...

Pan technik który przyszedł zakomunikował mi że w związku z podłączeniem Internetu odcina mi dostęp do zbiorczej anteny telewizji analogowej (za chwile cyfrowej) która znajduje się na dachu bloku.

 

Poinformował mnie również że w takim wypadku mogę zamówić pakiet mini TV za 1 PLN. Niestety dzwoniłem na infolinię i jest komunikat że nic takiego nie ma.

W necie coś jest ale mało, czy ktoś się spotkał z takimi informacjami.

 

Poprzedni lokatorzy korzystali za takiego pakietu i TV była za 1 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja jak Mini TV za 1 zł dla osób, którym przy okazji instalacji Internetu, odłączają obraz z anteny. Sam mam ją włączoną. Jest to bodaj 10 podstawowych kanałów. Zadzwoń lepiej do biura utrzymania klienta: 324 94 99 33 (dla połączeń z telefonów komórkowych) i 801 94 99 33 (dla połączeń z telefonów stacjonarnych) i przedstaw sytuację. Jak na mój gust, to technik powinien ci to zaproponować i następnie zainstalować już podczas wizyty w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się rozmawia z UPC na ten temat. Uważają że mogą włączyć taki pakiet za 11 PLN. Każdy przełącza do innej osoby, teraz mam czekać na kontakt osoby która rejestrowała instalację internetu, pewnie mi zaproponuje pakiet za 11 PLN. Można coś z tym zrobić? Zerwać umowę albo próbować reklamować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz umowę na czas określony, to jej zerwanie prawdopodobnie wiąże się z jakimiś karami. Musiałbyś zadzwonić i zapytać jakie masz możliwości przerwania umowy i ile to kosztuje... Jeżeli masz umowę na czas nieokreślony, to jest miesięczny czas wypowiedzenia (ja przynajmniej tak mam).

Będąc w twojej sytuacji zadzwoniłbym do biura utrzymania klienta i złożyłbym reklamację tutaj:

http://obsluga-klienta.upc.pl/app/contact/

 

Teraz trzeba liczyć na ich dobrą wolę. Z tego co pamiętam, gdy przyszedł do mnie instalator zamontować modem i poinformował, że nie będzie TV z anteny, to powiedziałem, że muszę to na nowo przemyśleć. Dopiero wtedy powiedział o ofercie na TV za 1 zł. Tyle, że ja dopiero miałem podpisać umowę i gdybym tego nie zrobił, nic by nie zarobili. Ty już jesteś ich abonentem, więc im zapewne nie zależy. Według ich filozofii i tak będziesz płacił co miesiąc rachunki, a w ich interesie jest, aby były one jak najwyższe. Trzeba też rozróżnic dwa biura. 'Obsługi klienta' - tutaj każda kolejna umowa nie może być niższa od poprzedniej, oraz 'Utrzymania klienta' - tutaj można ugrać bardzo wiele, tyle że raczej tylko wtedy, gdy masz umowę na czas nieokreślony i straszysz wypowiedzeniem (nawet nie trzeba wysyłać wypowiedzernia).

 

Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC niestety nie podchodzi poważnie, pakietu za 1 PLN nie włączą. Mało tego, Pan na infolinii powiedział że jak zrezygnuję z Internetu to technik nie podłączy mi TV bo to od nich zależy. Wypowiadam umowę promocyjną do 10 dni. Zostawiam na nieokreślony i zobaczymy czy coś zaproponują. Najlepsze to że poprzedni lokatorzy też mieli za 1PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam umowe do konca maja tvmax hd internet 20Mb i telefon 250 minut calosc chyba 135zl z nagrywarka.

Nie wysłałem wypowiedzenie. Jakie opłaty bede mial od czerwca czy takie same jak mialem ?jak to wyglada w upc ?

 

Zależy jaką promocję podpisałeś, jeśli z gwarancją ceny to cena pozostanie, jeśli nie to zapłacisz normą cenę, możesz ją zobaczyć na fakturze po dodaniu każdej usługi bez odejmowania bonusu. W Twoim przypadku to może być coś około 215 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wiadomosć trafila do mnie na skrzynkę

 

Szanowni Państwo,

 

Dziękujemy, że są Państwo naszymi Klientami. Zależy nam, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług oraz z obsługi Klienta - wkładamy wiele pracy w ich stały rozwój i doskonalenie. W ciągu ostatniego roku wprowadziliśmy do naszych produktów wiele ulepszeń.

 

Telewizja Cyfrowa UPC

Uruchomiliśmy nową, darmową aplikację UPC TV, dzięki której można uruchomić nagrywanie programu przez smartfona i iPada oraz sprawdzić program telewizyjny.

 

Internet UPC

Na całej naszej sieci udostępniliśmy usługę internetową o prędkości 150 Mb/s.

 

Telefon UPC

Udostępniliśmy Klientom Telefonu UPC innowacyjną, darmową aplikację UPC Phone, która umożliwia odbieranie i wykonywanie połączeń z telefonu komórkowego, wykorzystując numer, taryfę i darmowe minuty telefonu stacjonarnego UPC.

Informacja o zmianach w dokumentach abonenckich

Chcielibyśmy poinformować Państwa, że w związku ze zmianą ustawy Prawo Telekomunikacyjne (z dnia 16 listopada 2012 r.), zmianie ulegają wybrane postanowienia ogólnych warunków umowy abonenckiej, regulaminu świadczenia usług oraz regulaminu szczegółowego świadczenia usług komórkowych. Przy okazji zmian, wymaganych przepisami prawa w wyżej wymienionych dokumentach, wprowadziliśmy również dodatkowe zmiany, które sprawią, że dokumenty te będą dla Państwa bardziej przejrzyste i zrozumiałe.

 

Zmiany w dokumentach abonenckich będą obowiązywać Państwa od 21 czerwca 2013 r.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z:

• nową treścią ogólnych warunków umowy abonenckiej,

• wykazem zmian w Regulaminie świadczenia usług przez UPC Polska Sp. z o.o.,

• wykazem zmian w Regulaminie szczegółowym świadczenia usług komórkowych przez UPC Polska Sp. z o.o.

Pełne wersje zmienionych dokumentów są dostępne na stronie http://www.upc.pl.

 

Jednocześnie zapewniamy, że wysokość Państwa opłat oraz inne warunki świadczenia usług nie zmieniają się.

 

Jeżeli nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenia umowy abonenckiej z UPC. W tej sytuacji UPC nie będzie przysługiwać żadne roszczenie odszkodowawcze, ani zwrot ulgi. Pisemne oświadczenie o rozwiązaniu umowy abonenckiej powinno być złożone nie później, niż do 21 czerwca 2013 roku. Wszelkie informacje na temat zmian w dokumentach abonenckich są dostępne na stronie http://www.upc.pl oraz pod numerem 32 4 94 94 80*.

 

Z wyrazami szacunku

 

Ewa :censored:

Dyrektor Ogólnopolskiego Biura Obsługi Klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Niedawno przeprowadziłem się do nowej lokalizacji, przeniosłem Internet z UPC wszystko działa ale...

Pan technik który przyszedł zakomunikował mi że w związku z podłączeniem Internetu odcina mi dostęp do zbiorczej anteny telewizji analogowej (za chwile cyfrowej) która znajduje się na dachu bloku.

 

Poinformował mnie również że w takim wypadku mogę zamówić pakiet mini TV za 1 PLN. Niestety dzwoniłem na infolinię i jest komunikat że nic takiego nie ma.

W necie coś jest ale mało, czy ktoś się spotkał z takimi informacjami.

 

Poprzedni lokatorzy korzystali za takiego pakietu i TV była za 1 PLN.

Nie wiedziałem, że w UPC są takie dziwne praktyki, że zamiast pociągnąć kabel ze skrzynki do abonenta instalatorzy wykorzystują kable z innych sieci (w tym przypadku jak rozumiem antena zbiorcza) pozbawiając ludzi dostępu do usług bez ich zgody :? Takie przypadki wg mnie są naganne i nie powinny mieć miejsca, co innego wykorzystać ewentualnie nieczynne kable a co innego wpiąć się zamiast innego operatora, bo technikowi jest tak wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem bardzo jaka będzie rzeczywista prędkość, ile z tych 250 Mb/s w rzeczywistości w godzinach szczytu da się wyciągnąć z modemu. Na papierze napisać można wiele... 50 Mb/s to także będzie do 250 Mb/s. Po drugie po co komu takie prędkości, chyba tylko po to, żeby się chwalić wśród sąsiadów kto ma szybszy internet, a statystyczny Kowalski i tak więcej nie używa jak 20 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...