Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, lakiman napisał:

a poprawie jakości kanałów dostępnych w kablówce

 

ja też o tym samym piszę - przecież nie wszystkie są w HD ;)  Mam dostęp do oferty UPC tv go, tutaj na 100% są w jakości SD co niektóre ;)

Edytowane przez Delta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

TV Trwam też nadaje już w HD i UPC mogłaby włączyć lepszą wersję kanału.

 

 

Dawno nie włączałem dekoderka 4K, bo korzystam zwykle z modułu.

Na pewno poprawy wymaga logo na na kanale INUltra 4K.

 

Świetnie działa Prime Video na dekoderku.Szkoda, że UPC nie może zdobyć licencji ( lub nie chce) na inne apki jak np.Viaplay.

Z pewnością znalazłoby to uznanie wśród klientów i poprawiło wizerunek i konkurencyjność kablówki.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

A ja mam kartę i dekoder 4K podpięty do  telewizora.

Oczywiście karta..chociaż są niektóre kanały gdzie różnicy praktycznie nie widać.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Rezygnujesz z telewizji na rzecz naziemnej czy innego operatora?

Raczej taniej internetu w UPC  o takiej prędkości nie dostaniesz.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Gdyby mi się udało za 1, 5 r w podobnej cenie  przedlużyć umowę to średnio by mi się kalkulowała rezygnacja z telewizji.

Obecnie:

Internet: 750 Mb/s

HBO z HBO Max

CINEMAXY

ELEVEN Sport

Polsat Premium

Filmbox

Viaplay

+ pełny pakiet telewizyjny bez erotyków

Wszystko za: 99 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2022 o 11:47, horas napisał:

Moi mili 😎

za ilę mogę "wyrwać" sam net (300) przy przedłużaniu umowy?

Ostatnia propozycja to 45 PLN ....

Dobrze, że piszesz 👌 

Właśnie złożyłem wypowiedzenie, i chcę zostać przy samym internecie (na czas nieokreślony).

Zaproponowali mi - 300Mbit/s ; czas nieokreślony; wymiana starego routera na nowy - 55 PLN.

Widzę, że u Ciebie "dyszkę" mniej - pytanie, czy dają Ci umowę terminową (12, 24) czy czas nieokreślony ?

Mnie 45 PLN by satysfakcjonowało, byle utrzymać umowę na czas nieokreślony ....

Jak możesz, to daj znać co dokładnie Ci zaproponowali odnośnie czasu trwania umowy - wydaje mi się, że można próbować negocjować 500 Mbit/s - konsultant proponując pakiet TV + net, twierdził, że "to w zasadzie ta sama cena, więc zaproponuję 500 Mbit/s".

 

BTW - Tu jest link do pliku @Morthen'a https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/edit#gid=427267084

 

wychodziłoby, że 500 jest z 10 PLN droższa od 300 (nie wiem czy warto zwiększać prędkość do C+, HBO Max i innych Viaplay - wydaje mi się, że 300 Mbit/s starczy ;) ) i cena kształtuje się 46/36 PLN - pytanie czy można to w ten sposób interpretować, gdy w tabeli mają podane 3 usługi ...

Edytowane przez jaruone
dodatkowe informacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam podpisywać umowę i zastanawiam się czy jest szansa cos więcej ugrać niż oferta dostępna na stronie dla nowych klientów, tj.;

99 zł miesięcznie na 2 lata

Internet 750 

tv z modułem Ci+ 4k

viaplay

Zależałoby mi głównie na pakiecie Eleven + Polsat Sport Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

To są moje przypuszczenia.

Jak PL będzie już w Viaplay oferta się zmieni.

Jak Ci zależy na sportowych to skorzystaj z promocji dostępnych obecnie dla nowych.

* Moja oferta raczej się już nie powtórzy- była dostępna przez ok 2 miesiące w czasie świątecznym.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jaruone napisał:

Widzę, że u Ciebie "dyszkę" mniej - pytanie, czy dają Ci umowę terminową (12, 24) czy czas nieokreślony ?

Mnie 45 PLN by satysfakcjonowało, byle utrzymać umowę na czas nieokreślony ....

Jak możesz, to daj znać co dokładnie Ci zaproponowali odnośnie czasu trwania umowy - wydaje mi się, że można próbować negocjować 500 Mbit/s - konsultant proponując pakiet TV + net, twierdził, że "to w zasadzie ta sama cena, więc zaproponuję 500 Mbit/s".

 

No właśnie nie doczekałem do końca rozmowy i nie dowiedziałem się na jaki okres byłaby ta umowa, ale podejrzewam że na dwa lata.

Zapomniałem dopisać poprzednio, że UPC zażyczyło jeszcze sobie, przy przedłużeniu oczywiście, dodatkową opłatę za aktywację😤 Aktywację czego się pytam? Nic by nie było do wymiany/podmiany, router zostaje. Żenada....takie naciąganie na kasę długoletniego klienta 🤦‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Podczas kiedyś rozmowy o przedłużaniu umowy na sam internet czy ostatnio o poszerzeniu oferty nigdy nie było mowy o dodatkowych kosztach aktywacyjnych.

Wiem, że takie praktyki są jednak stosowane.

*

@tnovak92 jest promocja z tego co sprawdziłem Eleven i PSP za 14,99 zł.

----------

Chyba już nie ma promocji na sam Viaplay..

Eleven + PSP+ Viaplay= 49,99 zł

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info - przypilnuję ich, żeby im jakaś głupota do łba nie strzeliła z aktywacjami ;)

Dziś dzwonił rano jakiś ich konsultant - za 104 PLN chciał mi "wżenić" full pakiet (nie wsłuchałem się czy z PSP, Viaplay i C+), ale jak usłyszałem 24 miesiące to go pogoniłem.

Z internetem też dowalił - minimum 12 miesięcy i nie ma innej możliwości (gdzie jak wiadomo można w UPC kupić "z ulicy" net 300 Mbit/s za 60 PLN bez okresu wypowiedzenia) - powiedziałem, że jego kolega z działu utrzymania klienta miał fajniejszą propozycję.

Powiem Wam, że mamy XXI w., konkurencja na rynku, C+ i Polsat idą w IPTV + różne WP Piloty etc. , z 3 firmy walczą by w moim bloku "dać" światłowód, a UPC mentalnie na poziomie sprzedaży szmuglowanych Levisów za komuny i się dziwią, że się człowiek nie cieszy;) 

Edytowane przez jaruone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...