Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.12.2021 o 21:58, PLANETKA napisał:

Witam was jak to zrobić aby pilot z dekodera 4K wyłaczał 1 gużikiem i tv I dekoder?
A 2 sprawa to czy da sie zablokować na liście kanałów te YouTube Kids aby się nie uruchamiało pytam was?

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka
 

 

Wydaje mi się, że u mnie wyłącza. Przy pierwszej konfiguracji pilot się sparował i teraz jak chcę wyłączyć sam dekoder to nie celuję w tv, żeby podczerwień nie załapała, dekoder się wyłącza a tv nadal działa. Przełączam się w ten sposób z chromecasta, bo po włączeniu dekoder po hdmi przełącza tv na swoje wyjście. A jak wyłączam oba to normalnie celuję w tv i wyłączam. Gdzieś są ustawienia do parowania pilota, ale jestem w innej lokalizacji więc na razie nie sprawdzę. 

 

Canal+ dostałem za 4 dychy na pół roku do pakietu Mikołaja (czyli tak jak miałem), później mogę wyłączyć i tak zrobię po zakończeniu sezonu Premier League. Jak będę chciał to sobie za dwie dychy wykupię przez neta, albo i za dychę bo ciągle promki są. Bez Premier League nie będę nawet trzech dych płacił za c+ w kablu, jeszcze wykastrowane bez c+now i 4k. Filmu ciekawego na c+nie widziałem oddaaaawna, chyba ostatni to był Venom (o ile mi się coś nie pomyliło). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2021 o 11:14, Chromikson napisał:

Ja ma inne obserwację. U mnie wygląda to lepiej niż na horizon.

A ja nie widzę w jakości różnicy.. W boxie zdarza się jedynie buforowanie raz na jakiś czas. Tzn tydzień nie ma a jednego dnia 3x.. Ale da się to przeżyć... Nagrywarka to dramat w sumie jak się ma taką to się nic nie nagrywa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem co do jakości obrazu sporo zależy od samego telewizora.Wcześniej miałem TV bez 4K i porównując obraz z Horizon do obrazu z Boxa Play Now TV ,na tym drugim obraz był sporo lepszy jakby ostrzejszy.Po przesiadce na TV 4K z kolei sytuacja jest jakby odmienna i lepiej jest na Horizon - na Play Now TV widoczne są większe piksele szczególnie na kanałach sportowych.Trochę lepiej wypada też u mnie Horizon w porównaniu do Boxa 4K UPC.

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaję jutro dekoder 4k. Z tym brakiem możliwości przewijania to minus, ale może coś z tym zrobią?

 A wie ktoś może jak wygląda kwestia równoczesnego nagrania?  W Horizonie mogłem nagrywać 4 kanały w tym samym czasie.

 

Rozumiem też że YouTube działa bez zarzutu? Glownie chodzi mi o programy na żywo z Kanału Sportowego. No i czas najwyższy na aplikację Viaplay, bo to trochę komiczne że jest Prime Video a nie ma apki głównego partnera UPC jeśli chodzi o streaming.

Edytowane przez barcabarcelona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mediabox lista jest stała utworzona przez UPC na boxie można ustawić dowolnie ...

Możesz nagrywać do bólu bo w praktyce nie nagrywasz tylko zaznaczasz na co masz ochotę .Nagrywa UPC na serwerach na maksymalnie 3 miesiące. U mnie YouTube działa prawie tak samo jak na telewizorze z androidem . Minimalnie wolniej i jak przewijam filmik to minimalnie dłużej go wczytuje ale generalnie można powiedzieć że działa bardzo dobrze 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawe, że jest aplikacja Prime Video ..a brakuje Netflixa.

Jeśli faktycznie pracują nad (stabilną)  apką Viaplay to byłby dodatkowy atut urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się udało. 

Jak ktoś może wypowiedzieć albo jest na bezterminówce warto starać się, bo taka okazja jak Hit Mikołaja może długo nie pojawić się.

Vectra próbowała odpowiedzieć na tę ofertę, ale wyszła żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie podpisałem umowy.

Compal Connect Box  a router od Orange Funbox 6  mają jakieś istotne różnice w jakości działania, przepustowości, wifi do normalnego codziennego użytkowania?

Ogólnie światłowód   z kabla ( UPC) a "prawdziwy" światłowód to raczej chwyt marketingowy jeśli chodzi o Orange?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie się wtrącę w temacie Hitu Mikołaja - też się udało :) Po wypowiedzeniu - 99,99 za 750 Mbit/s + Max Premium HD + 4K na module - modułu nie musiałem wymieniać ;) Spoko konsul technicznie ogarnięty.

 

Dobrze, że się nie pakowałem w przedłużenie miesiąc temu, bo umowa kończyła mi się w listopadzie. Do tej pory miałem 300 Mbit/s + Max HD i telefon za 84,99 zł (wcześniej 79,99 zł), fajny skok netu z 300 do 750, do tego skok z Max HD do Max Premium HD, dochodzą 4K i parę usług ekstra, a różnica w cenie od tego, co miałem na nieokreślony - 15 ziko. Za tyle bym żadnej z dodatkowych usług nie zasubskrybował osobno. Ofertę dali tak absurdalnie dobrą, że trudno uwierzyć, że to nie jakiś wałek :)

 

Dzięki @Zuzia ;)

 

Miałem się pytać, jak szybko odpalają zmiany, ale nawet nie zdążyłem, bo już jakieś 10-15 minut od potwierdzenia umowy CB się zrestartował i wskoczył na 750 Mbit/s, a uprawnienia na CAM spadły jakoś 30 minut później (nie wszystko na raz, szybciej było 4K, na PSP chwilę musiałem poczekać).

 

Osobiście sądzę, że (jako abo) mamy trochę szczęścia w temacie zakupu UPC przez Play. Sprzedażowy jak nic dostał dyrektywę, żeby wykręcić wyniki w opór, nawet na warunkach nieprzyzwoicie korzystnych dla abo ;) Mam wątpliwości, czy to im się w ogóle spina biznesowo, a ma tylko jeden cel - zrobić dużą bazę abo z długoterminowymi kontraktami. Popieram głosy, że z punktu widzenia abo na kontraktach bezterminowych warto brać, póki dają i mieć stabilne warunki na papierze (jeśli ktoś nie planuje całkiem pożegnania z UPC), bo: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/play-operator-p4-kupuje-upc-polska-kredyt - Play na pewno będzie chciał, żeby mu się te 5,5 mld zł zwróciło, także IMHO lepiej mieć terminowy z gwarancją opłat na stałym poziomie w przewidywalnej przyszłości. Takie moje prywatne zdanie ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita ja wyrwałam się z telefonem za wcześnie jak jeszcze DUK nie miał dostępnej tej oferty, odczekałam i sami zadzwonili z propozycją mikołajową, umowa była na wypowiedzeniu. Także muszą mieć ciśnienie na zrobienie bazy klientów i trzeba korzystać, bo taka oferta nie zdarza się co dzień :)

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten hit Mikołaja to nic specjalnego. Bo po co przeciętnemu zjadaczowi chleba Internet 750? Wystarczy stabilne 100, tv linearna jaką znamy odchodzi w niebyt, oprócz reklam i wiecznych powtórek nic tam nie ma, poza tym rozwinie się DVB T2 więc darmowych programów przybędzie, viaplay ma bardzo słaba ofertę filmową... reasumując wziąwszy najtańszy internet np za 30 zł plus podzieliwszy konto HBO i np Netflix z drugą osobą wyjdzie nam dużo taniej niż ten cały hit Mikołaja. UPC nie jest instytucją charytatywną i w tej ofercie za 99,99 zarabia miesiąc w miesiąc jak nic pięć dych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Błażej napisał:

Dla mnie ten hit Mikołaja to nic specjalnego. Bo po co przeciętnemu zjadaczowi chleba Internet 750? Wystarczy stabilne 100, tv linearna jaką znamy odchodzi w niebyt, oprócz reklam i wiecznych powtórek nic tam nie ma, poza tym rozwinie się DVB T2 więc darmowych programów przybędzie, viaplay ma bardzo słaba ofertę filmową... reasumując wziąwszy najtańszy internet np za 30 zł plus podzieliwszy konto HBO i np Netflix z drugą osobą wyjdzie nam dużo taniej niż ten cały hit Mikołaja. UPC nie jest instytucją charytatywną i w tej ofercie za 99,99 zarabia miesiąc w miesiąc jak nic pięć dych :)

Tu racja z jednej strony, Viaplay za 10 to i tak za dużo

 

W dniu 11.12.2021 o 18:08, Zuzia napisał:

Cieszę się, że się udało. 

Jak ktoś może wypowiedzieć albo jest na bezterminówce warto starać się, bo taka okazja jak Hit Mikołaja może długo nie pojawić się.

Vectra próbowała odpowiedzieć na tę ofertę, ale wyszła żenada.

U mnie jest jakiś absurd mimo że jestem na bezterminowce i w mojej okolicy jest tylko do 500Mbis, Mikołaj mimo że dużo droższy niedostępny???  Nie dla mnie ta magia świąt. Nie to bym płakał, ale niedosyt pozostał

Edytowane przez Jan77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jan77 napisał:

U mnie jest jakiś absurd mimo że jestem na bezterminowce i w mojej okolicy jest tylko do 500Mbis, Mikołaj mimo że dużo droższy niedostępny???  Nie dla mnie ta magia świąt. Nie to bym płakał, ale niedosyt pozostał

A wypowiedzenie wysłałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...