Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Może i absurd ale tak dokładnie usłyszałem w salonie. Oni mają jeden krótki kabel, którym łączą jedynie modem z dekoderem i tyle.
Pani czy Pan w salonie to mało co wiedzą jak wygląda instalacja. Oni mają sprzedać Panu ofertę a nie techniczne sprawy co i jak do urządzenia końcowego dociera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kartą CI+4K obecnie lipa. Oferta tylko dla nowych klientów.

Całe UPC  😂

Dla obecnych proponują tylko dekoder 4K , niby że to  telewizja IPTV.

 

7 minut temu, Tomo21 napisał:

Może i absurd ale tak dokładnie usłyszałem w salonie. Oni mają jeden krótki kabel, którym łączą jedynie modem z dekoderem i tyle.

Uśmialem się.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, anduanmix napisał:

W UPC też Ci założą i zrobią o co poprosisz. Mi ostatnio wymieniał gniazdo, likwidował zwrotnice. Kabla tyle ile chciałem i gdzie chciałem położył. Przecież w zleceniu wpisze co używał i UPC co najwyżej kontrolę może zrobić dzwoniąc czy faktycznie tyle kabla użył. Więc z wasze opowieści oparte na domysłach to zwykle farmazony.

No własnie, likwidują zwrotnice, które miały zabezpieczenia i izolację galwaniczną i dają tanie rozdzielacze.

 

A przy instalacji Boxa 4K idą na łatwiznę i podłączają poprzez Wi-Fi zamiast ciągnąć kabel sieciowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, likwidują zwrotnice, które miały zabezpieczenia i izolację galwaniczną i dają tanie rozdzielacze.
 
A przy instalacji Boxa 4K idą na łatwiznę i podłączają poprzez Wi-Fi zamiast ciągnąć kabel sieciowy.
No ja mam wszystko po kablu. Więc nie wiem o czym piszesz. Zwrotnica mi nie potrzebna. Taniego rozdzielacza nie mam tylko nowe gniazdo. Działa wszystko idealnie a złom mi się po podłodze i w tej ich pseudo skrzyneczce za ścianka RTV nie wala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, anduanmix napisał:

No ja mam wszystko po kablu. Więc nie wiem o czym piszesz. Zwrotnica mi nie potrzebna. Taniego rozdzielacza nie mam tylko nowe gniazdo. Działa wszystko idealnie a złom mi się po podłodze i w tej ich pseudo skrzyneczce za ścianka RTV nie wala.

Piszę o tym, że UPC zrezygnowało ze zwrotnic,  ze względu na koszty i daje rozdzielacze bez zabezpieczeń.

Separacja galwaniczna jaka była w zwrotnicach czasem przydaje się np. https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=219617#219617

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, assain333 napisał:

jak można sprawdzić framerate itd z jakim leci obraz w upc go i hbo go oglądanym na komputerze?

wydaje mi się straszna słaba jakość

UPC TV GO ma 50 FPS, 720p, a HBO GO 25 FPS, 1080p.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sebczak napisał:

Nie mogę oglądać żadnego kanału w UPC TV Go na Android TV, wyświetla się komunikat, że muszę być połączony

Przed chwilą skończyłem oglądać apke na Mi Box S ( Neostrady )  i działa. Jedyne co to musiałem się logować,  bo mnie wylogowało.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, sebczak napisał:

Ja byłem zalogowany, dopiero wylogowanie i ponowne zalogowanie pomogło, kanały na żywo działają emoji16.png

To jest błąd po stronie UPC i występuje nie tylko na Android TV. Pomaga dokładnie to co napisałeś, wyjście/wejście w programie odtwarzającym. Ja mam jeszcze czasem takie cuda, że żąda pinu do dekodera :)

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta TV z Internetem dla klientów POPC : 174 kanały i 600 mbps z dostępem do Viaplay

 

2 miesiące za 0zł

4 miesiące za 90zł

6 miesięcy za 100zł

12 miesięcy za 125zł

 

Średnio 102,50zł na jeden telewizor + ew. 15zł multiroom.

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...