Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, stopczas napisał:

Cześć, kończy mi się umowa zaproponowano mi Internet 300mb + multiroom + 170 kanałów (MaxHD)+ karta sim 100 min/1GB mc, kwota ~84zł /24mc

Czy uważacie, że to dobra oferta?

Przy Horizonie bez PVR można urwać -10zł... więc kwestia czy chcesz dopłacać za mediaboxa/Ci+/PVR te 10zł/msc.... Ale cokolwiek mniej  już ciężko.

 

6 minut temu, wizjaplus napisał:

Mi zaoferowano Internet 300 Mb/s + Horizon PVR z pakietem Max Premium na 24h za 109,99zł. Więc "grzecznie" im podziękowałem, gdyż nie mają atrakcyjniejszej oferty do zaoferowania.

 

No słabo... w walentynkowej promocji dawali to za 79zł dla nowych i na 12msc

Edytowane przez marioking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marioking napisał:

Przy Horizonie bez PVR można urwać -10zł... więc kwestia czy chcesz dopłacać za mediaboxa/Ci+/PVR te 10zł/msc.... Ale cokolwiek mniej  już ciężko.

 

Dziękuję. Mamy Mediaboxa bez PVR i wolę go zamiast Horizona więc zostanę przy tej ofercie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, marioking napisał:

No słabo... w walentynkowej promocji dawali to za 79zł dla nowych i na 12msc

No tak dla nowych to oferują 750 Mb/s z Horizonem PVR i pakietem Max Premium na 12 miesięcy  za 94,99zł.

Dlatego jeśli nie szanuje się obecnych klientów, to widocznie wolą aby w dobie Covid oddawać abonentów konkurencji.

 

A mi zaoferowali nie dość że słabszy internet, umowę na 24 miesiące to za 109,99 PLN, nie wspominając że osoba była mało uprzejma podczas rozmowy.

Edytowane przez wizjaplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy UPC posiada aplikację do zarządzania kontem i ustawieniami internetu na wzór tej z Vectry ? Wczoraj ogarniałem znajomej internet i ustawienia wifi i to jest porażka jakś to moje upc. Strona chodzi i działa jak chce, jak na tak dużą kablówkę to masakra jakaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
9 godzin temu, kingofsouth napisał:

TV Okazje pojawiły się w Horizon TV/GO. Nie ma lepszych kanałów , by dodać do usługi? :P

Nie masz tego kanału w kablówce  Vectra?

😬

Jakich Ci jeszcze kanałów brakuje mając dostęp do 4(?) operatorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Możesz nawet dzisiaj złożyć wypowiedzenie.

Zaznacz wraz z końcem ostatniego okresu rozliczeniowego na umowie.

W moim przypadku 1 i ostatnia ( w sumie wróciłem do pierwszej rozmowy - warunków przedłużenia )propozycja były najlepsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek dla nowych klientów ceny są na stronie operatora. Nie napisałeś jaka prędkość Cię interesuje, zatem dla umowy na czas nieokreślonej to w zależności od prędkości 69,99 najtaniej a 99,99 najdrożej. Zaś w ofercie terminowej 49,99 najtaniej a 89,99 najdrożej.

 

Porownanie do Vectry? W pierwszym kolejności bierzmy pod uwagę to co mamy pod adresem, a reszta jest podobna.

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dolphin napisał:

Wypowiedzenie złożone już ponad 2 tygodnie temu, umowa do 18 marca. Jeszcze do mnie nie dzwonili. Samemu nie dzwonić i dalej czekać?

Umowa konczy się wraz z końcem marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...