Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

HS... Ale, jak mówiłem, problem potwierdzony na TVN 24 na niektórych pozycjach! Czasem działa normalnie, a na części robią się te jaja. Nawet teraz: zatrzymałem na TVN 24 "serwis info itd..", a dekoder przerzuca mnie do odtwarzacza, cofa o prawie dwie godziny i stoi... Jak nie zmienię kanału to tak będzie wisieć.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś złożyłem wypowiedzenie w imieniu rodziców na Pakiet Select Extra HD i Pakiet Dodatkowy Canal+ oraz usługi Multiroom i Internet Fiber Power 60 Mb/s. Obecnie płacą 159,01 zł. Co mogę ugrać zostawiając to, co dotychczas, bez internetu? Przy składaniu wypowiedzenia zaproponowano mi za Select Extra HD 50 zł, za Canal+ 49zł i Multiroom 10zł, co razem daje 109 zł i to wszystko z Eleven. Idzie coś jeszcze zbić?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HS... Ale, jak mówiłem, problem potwierdzony na TVN 24 na niektórych pozycjach! 

 

@sztajger, spróbuj wykonać reset dekodera: 

1. Wyłączasz dekoder, z tyłu masz przycisk.

2. Przytrzymujesz z przodu dekodera dwa przyciski jednocześnie, power i minus.

3. Włączasz dekoder, przytrzymując te dwa przyciski.

 

Jeżeli to nie pomoże, dekoder do wymiany. Staraj się wymienić na wersję LS, ponoć jest lepszy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę. :smile:  Niestety "to już  było"... Kilka dni temu z pomocą, skądinąd, miłej serwisantki z UPC resetowałem boxa, który dalej, jak ma humor to działa, by za chwilę ze mnie zakpić... Co by nie było, wg zasady do trzech razy sztuka, jeszcze raz zadzwonię na 813, a potem poproszę o wymianę boxa. Po co mi nagrywarka, z której po każdym resecie wyparowują nagrania? Oczywiście domagać się będę LS-a.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem podobny problem z dekoderem Horizon, na infolinii pomocny technik wykonać reset, będzie dobrze. Niestety za dwa dni to samo, kolejny telefon i reset. W końcu po 10-tym telefonie wkurzyłem się i skarga - wymiana dekodera. Teraz przynajmniej wiem jak wykonać tzw. "miękki i twardy" reset. Niestety wymienili mi na HS i nadal mam z nim problem. Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości.

Edytowane przez fivel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak być nie powinno. Horizona masz LS czy HS?

 

Jak rozpoznać wersję dekodera jaką się posiada ? Na tabliczce znamionowej mam symbol PACE DMC 7000KLG - poczytałem Wasze wypowiedzi i widzę, że problem z zapauzowaniem i kontynuacją oglądania po pewnym czasie jest powszechny. Chciałbym więc sprawdzić, jaki model posiadam - czy LS jest wolny od tych wad ?

Jak wcześniej pisałem mam takie akcje jak wyżej opisane , podczas pauzowania na meczach  - z rok temu (przed zmianą softu i erą replay tv ) wszystko działało jak należy.

Paowop - odnoszę wrażenie , że jesteś dobrze zorientowany w temacie UPC (pewnie pracownik :) ) - nie wiesz czy UPC pracuje nad naprawą tego stanu rzeczy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaruone ja walczę z UPC od marca br. Wymienili mi dekoder, na wersję HS - problem nadal występuje !!! Za pierona nie chcą się przyznać, że to wina softu. Technicy nic nie mówią na infolinii, tylko wykonywać reset dekodera. Widzę, że trzeba ich dalej męczyć, może wkońcu zrozumieją, że jest grono osób co ma problem z ich wspaniałymi dekoderami Horizon. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy UPC inwestuje teraz w miastach, czy czekają na przejęcie Multimedii? Wiecie coś o tym? Chciałbym, aby u mnie w mieście oferowali swoje usługi, ale szansa jest pewnie nikła. Pewnie musiałoby im się to bardzo opłacać oraz mieć poparcie burmistrza. Czy ja jako zainteresowana osoba mogę coś zrobić? Orange ma na przykład taką stronę, gdzie wpisujemy adres w którym chcielibyśmy mieć światłowód i jest większa szansa, że zainwestują w naszej okolicy. Może UPC też taką ma? U mnie w mieście jest tylko Vectra, Orange i lokalna firma oferująca usługi po światłowodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gdzie można sprawdzić w UPC jakie teraz są otwarte okienka? Może ktoś wie? Jak na razie to wiem o WP.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dowiedziałem na infolinii, jaką mam wersję dekodera. HS od LS różni się tylko prędkością internetu, tak mi technik powiedział. Jak masz pakiet internetu powyżej 120mb/s, to powinieneś mieć dekoder w wersji HS.

Pytanie, czy na L/S jest techniczna możliwość aby "poszedł" net 250 lub 500 Mb/s? Inna sprawa, że ja net mam przez Thomson TWG870U, a Horizon służy mi tylko jako dekoder, więc pewnie będę mógł swobodnie zostawić L/S nawet przy szybszym internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat użytkuję moduł CI+ od UPC i co zauważyłem? Nowy moduł, który dostałem w opcji multiroom miesiąc temu uruchamia się 3 razy wolniej. Nigdy wcześniej nie widziałem paska postępu/uwierzytelniania 0-100%. Stary moduł po prostu włącza się razem z telewizorem i działa po 1 sekundzie.

 

98f131bf9f601508db9bba5352f94ca6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...