Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

UPC przejmuje Gdańską kablówkę ''Net Sat Media'':

https://satkurier.pl/news/127793/net-sat-media-w-gdansku-czescia-upc-polska.html

 

Kanały dostępne w Net Sat Media, a nie dostępne w UPC:

 

1 TV Russia (Channel One Russia)

SiFi Universal

Universal Channel

Folx TV

iPOL

MCM Top

France 24 (eng)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam od wczoraj posiadam UPC i powiem szczerze uczucia mam mieszane - dekoder spoko, pilot na fale radiowe bajka, wypozyczalnia filmow oki itd. Natomiast co do jakosci obrazu kanalow HD juz nie jest tak kolorowo glownie Canal+ i HBO na NC+ mialem o wiele lepszy obraz natomiast na plus kanaly SD naprawde jest ladny obraz... mam jeszcze 13 dni na testowanie i zastanawiam sie czy pozostac przy UPC i zrezygnowac z NC+ ??? Przyczyna rezygnacji z NC+ chcialem zrezygnowac z anteny satelitarnej oraz mam dosc ich polityki co umowa drozej itd. Zeby nie bylo ze narzekam wiele kanalow w HD w UPC jest ok ale jest kilka co jest znaczaca roznica na korzysc NC+ pewnie wina ze to kabel... pozdrawiam i czekam na opinie czy ktos mial podobne dylematy jak ja teraz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TV w UPC od lutego, wcześniej miałem tylko internet. Obsługa tunera mnie irytuje, pomimo ustawienia kanałów w ulubionych muszę szukać wybranego programu. Jeżeli będzie informacja o możliwości zerwania umowy na tv bez konsekwencji - uczynię to. Pozostanę tylko w UPC z internetem, dodatkowo posiadam tuner combo i mam anteny ustawione na różne pozycje satelitarne. Na brak meczy za darmo nie narzekam + odbiór dvbt, w którym ma być podobno TVP sPORT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem z jakością kanałów hd okazała się rozdzielczość 1080p w dekoderze horizon był konflikt z kinem domowy po zmiane rozdzielczości na 1080i lub 720p jest ok dziwne ale pomogło... pozdrawiam

Witam ponownie orientuje sie moze ktos czy dekoder horizon posiada mozliwosc blokowania tresci internetowych ??? Sprawdzalem ale nie moge nic takiego znalesc ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań do klientów lub osób mocno "wyrobionych" w ofercie UPC.

 

1. Compal Connect Box - czy ktoś ma, używa i może zdać relację jak chodzi na 2,4, 5GHz oraz jak sprawuje się AC z beamforming w praktyce

 

2. Dekoder mediabox PVR to obecnie tylko jeden model? Cisco 8685DVB?

- Jak się sprawuje?

- Czy przekazywany obraz jest ok?

- Czy widać różnicę np: w obrazie między tym dekoderem a Horizon?

- Czy dysk przy nagrywaniu i normalnej pracuje w miarę cicho lub bezszelestnie? Mam obecnie ADB ADB-3831CDX w Multimedii i jestem z tego modelu bardzo zadowolony pod tym względem

 

3. Horizon

- Czy choroby wieku dziecięcego zostały już zażegnane?

- Czy ma AC bo jakoś nie widzę tej informacji podanej wprost?

- Jak chodzi wifi i jak sobie radzi z rozsyłaniem sygnału?

- Jak rozumiem obecnie Horizon jest pozbawiony stacji radiowych?

 

Będę wdzięczny za konkrety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...