Skocz do zawartości

Okienka na kodowanych kanałach


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

W takim razie muszą zmienić nazwę programu na np. ,,Dla przyszłych abonentów." :wink::wink::wink:

 

A jak ten kanał nazywał się dawniej, bo mi jakoś wyleciało z głowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dokładniej co oni kombinują z tym Cartoon Network? Jest w przerwa w kodowaniu. A do kiedy to może potrwać? Przecież CN nie przejdzie chyba na FTA :roll::shock:

Do kiedy to może potrwać? Czemu jest przerwa w kodowaniu? Czyżby coś Cyferka zamierza, czy po prostu to reklama kanału?? Za pewne Cyferka coś zrobi gdy CN i TCM się rozdzielą na dwa osobne kanały. Za pewne! I dołączy jakiś nowy kanał i coś z pakietami zamierzają zrobić. Wiadomo coś dokładniej? być może CN wejdzie do pakietu Tematycznego a TCM od Komfortowego w górę? Być może dołączy Boomerang i Fox Life i kanały TVP. Ale więcej to jak Cyferka będzie mieć te transpondery. Już wiadomo, że TCM będzie na 34. pozycji dekodera. Jest na stronie Cyfry+ w układzie kanałów. A tak właściwie to kiedy w końcu te kanały się rozdzielą na dwa osobne? Prawdopodobnie w marcu?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :wink::wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Sajmon ja nie wiem czemu tak sie podniecasz niekodowanym pasmem CN. Juz prawe razy takie pasma byly i C+ wcale nic wtedy nie kombinowala. Teraz pewnie tez nadawaca zrobil okno FTA i ty :roll: le

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, @Sajmon snuje jakieś teorie spiskowe Cyfry+, a prawda jest taka że akurat ten kanał nie jest nadawany przez Cyfre+! C+ tylko pobiera ten kanał z innego TP, zresztą tak samo robi cyfrowy polsat z tym kanałem oraz z Disney Channel.

Jak już te odkodowane okienko ma coś znaczyć to najprawdopobniej nadawca (ale nie cyfra+) szykuje się do uruchomienia oddzielnego przekazu CN i TCM...

@Piotr akurat z tego TP przekaz CN/TCM ciągnie jedynie CP i Cyfra+, no chyba że jeszcze jakaś zagraniczna (np. węgierska, rumuńska) kablówka i dlatego jest w Cryptoworks.

Tylko że należy pamiętać że niektóre polskie kablówki mogą zachować CN i TCM w takiej postaci jaka jest aktualnie, co by znaczyło że Turner powinien rozpocząć transmisje dwóch nowych kanałów, a nie tylko jednego.

Na jednym CN/TCM (tak jak teraz), na drugim sam CN i na trzecim TCM...

 

Co do daty rozdzielenia tych dwóch kanałów to ostatnie infa które do mnie trafiły mówiły o początku marca.

 

A jakby miałby do pakietu Cyfry+ dołączyć Boomerang czy FoxLife albo TVP to Cyfra+ by coś kombinowała na swoich TP, albo ew. CP dorzuciłby do tych dwóch pierwszych kanałów kodowanie w seca2 na swoim TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie powiedziałem, że kanał jest nadawany przez Cyfrę+, ludzie bez przesady. Poza tym pisałem to wyżej, ponieważ zgadza się, Cyferka planuję wkrótce coś wprowadzić co do pakietów i nowych kanałów. Nie snuję żadnych teorii. Poza tym pisałem o rozdzieleniu kanału Cartoon Network i TCM i mówiłem, jak może być gdy te kanały się rozdzielą, jak mogą wpłynąć na pakiety oraz pytałem do kiedy może potrwać przerwa kodowania kanału CN i się pytałem czy Cyferka coś zamierza co do kanału CN/TCM kiedy to będą już rozdzielone kanały i się pytałem czy coś zamierza Cyferka w sprawie składu kanałów w pakietach i nowych pakietach oraz w sprawie dołączenia nowych kanałów.. Proszę uważniej czytać i zrozumieć o co tak naprawdę mi chodzi..

Nie będę się tutaj rozpisywać.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...