Skocz do zawartości

Okienka na kodowanych kanałach


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak leci on aktualnie FTA.Z wyjatkiem Multivisionów i paczki AB Sat.Tutaj są one kodowane w "gołym" Viaccess PC 2.3 bez nakładki TPS Crypt

 

jakość na Teletoon Africa jest powalająca - takiej pikselozy jak żyję nie widziałem - brawo :lol: )

 

tak samo jest na Multivision VOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a satelicie Astra 28.2*East odkodowano czasowo kanał MTV Trax. Nadaje on z transpondera Sky Digital, gdzie znajduje się cała paczka kanałów MTV, VH1, Nickelodeon i TMF. Program nadaje z Astry 2A, więc w Polsce można go odebrać na małych antenach 70/80cm.

Parametry tp: 11895 V sr 27500 fec2/3

 

 

Z pewnoscia wkrótce kanal ponownie zostanie zakodowany w systemie Videoguard

 

żródło:skysunsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wcześniej dopisać więc zrobię to teraz.

 

Z 14 na 15 grudnia w nocy można było zaobserwować kodowanie kanału NRJ12 z HotBirda, tp 11.585V. Rano kanał można było znowu oglądać FTA.

Mam nadzieję że nadawca nie przygotowuje się do szyfrowania swojego kanału.

 

Tak przypadkiem wpisałem do tunera tp 12.460V 27500 z HotBirda, gdyż pojawił się na nim niekodowany test. Oprócz tego zauważyłem że na wszystkich kanałach Hallmark (w tym Polska) nie jest kodowana fonia. Tylko obraz jest zakodowany w PowerVu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dzisiaj mamy przerw w kodowaniu kanałów: :lol:

Najpierw Astra 19,2 East:

11.895V 27500 W9, Europe2TV, TF1, M6

12.012V 27500 France2, France3

12.207V 27500 France5

12.402V 27500 NRJ12

12.581V 22000 France4

12.640V 22000 Gulli

HotBird 13.0 East

11.075V 27500 VH1 Polska, MTV Polska, ComedyCentral PL, Nickelodeon UK, MTV Europe

 

 

Edycja o godz. 13.07: Krótko po napisaniu mojego posta okazało się także że reszta kanałów z 11.075V została odkodowana. Sielanka nie trwała zbyt długo i o godzinie 12.50 wszystkie były już kodowane. FTA jak na razie nadaje tylko Comedy Central Polska.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...