Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo udany początek zimowego sezonu 2013/14 w wykonaniu Polskich skoczków.Piotr Żyła wygrał kwalifikacje do konkursu w Klingenthal, natomiast Dawid Kubacki był trzeci a Jan Ziobro piąty.Kamil Stoch oddał również najlepszy skok spośród dziesięciu skoczków, którzy nie musieli uczestniczyć w kwalifikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensacyjne zwycięstwo Krzysztofa Bieguna w Klingenthal.Pozostali Polacy również udanie zaczęli sezon Piotr Żyła był piąty, Maciej Kot szósty a Jan Ziobro dziewiąty.Zawiódł tylko Kamil Stoch, ale miał bardzo fatalne warunki atmosferyczne podczas swojego skoku.Zawody zakończyły się po pierwszej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy takie sensacyjne. Już wczoraj dobrze skakał. Ale to co odwalili Austriacy na koniec to kpina. Wyczytałem tez gdzieś że o mało nie doszło do bicia. Słabo to wyglada.

Konkurs oglądało się bardzo cieżko.

W międzyczasie obejrzałem odcinek mentalisty i byłem poza domem. Nic nie straciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ani wczoraj, ani dzisiaj nie mogłem oglądać skoków - F1 jest dla mnie priorytetem. Bądź co bądź gratulacje dla Krzysztofa Bieguna i pozostałych Polaków - coś wspaniałego. Za tydzień już obowiązkowo oglądam, bo skoki są zaraz po F1 i MotoGP moim ulubionym sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to co odwalili Austriacy na koniec to kpina. Wyczytałem tez gdzieś że o mało nie doszło do bicia. Słabo to wyglada.

No właśnie dla mnie na plus to, że protestowali właśnie przeciwko takim warunkom Autriacy, że postawili się Hoferowi i spółce. Pointner powiedział przez telefon Schlierenzauerowi, że ma nie być pionkiem w tej rozgrywce i poparł go Stockl. Na Hofera chciał rzucić się prawdopodobnie drugi trener Autriaków, ale ten uciekł.

Skoki już dawno przestały być równe i nie przez warunki, które w tym sporcie są ważnym czynnikiem, a przez zagrywki panów Hofera i Tepesa. Wprowadzanie punktów, których przelicznik nijak ma się do panujących warunków, czy pomaganie niejednokrotnie swoim rodakom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to razy były konkursy rozgrywane na zwycięstwa Austriaków? Powinni skakać jak wszyscy.

Ha ! No właśnie, pod Austriaków, czy Słoweńców, a wcześniej za dobrych czasów w tamtejszej TV pod Niemców. Skoro oni protestują to znaczy, że mają dość, a kontuzja w sezonie olimpijskim po ewentualnym skoku w złych warunkach wykluczy prawdopodobnie z całego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie, że wygrał Biegun, ale tan naprawdę wczorajszy konkurs nie powinien dojść do skutku. Już nie chodzi o siłę wiatru, bo nie było tak źle, tylko o zmienność wiatru. Już po pierwszym spotkaniu jury powinny być odwołane zawody a nie takie komedie na skoczni. Na siłe rozgrywanie zawodów. Hoffer już dawno powinien być zmieniony. W ogóle dziwaczna decyzja o rozpoczęciu sezonu w Niemczech i skoki na jakiejś dziwnej żółtawej substancji......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anders Bardal został wycofany z reprezentacji i nie pojedzie do Kuusamo, taka decyzje podjął sztab trenerski, powodami są możliwe niekorzystne warunki w Kuusamo i chęć potrenowania przed zawodami w Lillehammer, jednak norweskie media podają, ze prawdziwym powodem absencji Bardala w Finlandii może być nie do końca wyjaśniona odmowa skoku w Klingenthal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensacyjne zwycięstwo Krzysztofa Bieguna w Klingenthal.Pozostali Polacy również udanie zaczęli sezon Piotr Żyła był piąty, Maciej Kot szósty a Jan Ziobro dziewiąty.Zawiódł tylko Kamil Stoch, ale miał bardzo fatalne warunki atmosferyczne podczas swojego skoku.Zawody zakończyły się po pierwszej serii.

Ja tam się tak nie ekscytuję, bo za 3 miesiące w Soczi może formy już nie będzie i będzie klapa, ale odpukać w niemalowane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kuusamo meteorolodzy zapowiadają o dziwo dobre warunki do skakania, w piątek ma być pogodnie nie temperatura do - 6 stopni, w sobotę ma padać śnieg i temperatura podobna, nie zapowiadany jest silny wiatr, więc może tym razem pogoda okaże się łaskawa dla skoczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...