Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z tych zmian, popieram jedynie regulację belki przez jury, ale przez trenera już nie. Punkty za wiatr też powinny być zlikwidowane. To tak jakby w biathlonie ktoś miał w strzelaniu 1 pudło, ale dzięki przelicznikowi wiatru, który akurat silniej powiał, zaliczono mu 5 celnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Jesteśmy po konkursie indywidualnym w Lahti. Niestety,Kamil Stoch nie wykorzystał szansy i spadł na 5 miejsce. Maciek i Piotr zanotowali awans(Piotr olbrzymi - z 22 pozycji na 12). Finowie wypadli fatalnie - Lauri Asikainen dopiero 44,a Olli Muotka - 48. Niestety,Stefan Hula ostatni ze sklasyfikowanych - tylko 94 m. Ciekawe,czy Kruczek da mu w przyszłości jeszcze jedną szansę.Poza tym też Dawid dopiero 47. Niestety.

Dzisiejszy konkurs wygrał Richard Freitag,2 był Anders Bardal,a na 3 miejscu - Severin Freund i Anders Jacobsen. Estończyk nie ma szczęścia - dzisiaj znowu w 2 serii olbrzymi spadek - z 13 pozycji na 26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Zxcvbnm: Ech... Po prostu jestem [beep] :D .Tyle. Wiem,że nie każdy jest robotem,ale postanowię się poprawić.

PS. Młodość(15 lat mam) robi swoje... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Przepraszam za post pod postem,ale jesteśmy po konkursie indywidualnym w Kuopio. Zwycięzcą został Kamil Stoch,drugi był Daiki Ito,a trzeci Severin Freund. Ciekawostka: Dzisiaj urodziny obchodzi Dawid Kubacki. Wszystkiego najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że Dawid zepsuł nieco drugi skok Piotrek świetnie ( 2 seria w pierwszej chyba nie trafił )Kamil jak na mistrza przystało szkoda że rekord nie padł ( co ciekawe jest to najdłużej niepobity na wszystkich skoczniach w Pucharze Świata , najbliżej byli Janne Happonen w 2008 i Kamil Stoch dzisiaj obaj skoczyli po 135 m )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No Kamil dzisiaj świetnie, jest szansa jeszcze spora na podium w generalce. Pozostali Polacy średnio, Piotrek Żyła zawsze ma drugi skok lepszy, Miętus na swoim poziomie, Dawid słabo trochę. Zepsuł dzisiaj niestety całkiem Maciej Kot, który był 47 nawet za Hulą. Schlirenzauer zapewnił sobie drugą Kryształową Kulę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale wg mnie skoki teraz idą na dno - te kalkulacje punktowe i puszczanie zawodników z różnych belek, czy też na ich prośbę - to już nie te skoki w których człowiek podziwiał piękne i dalekie skoki - dawniej liczyły się umiejętności no i szczęsćie a teraz to już parodia a o lobby sędziowskim którzy zawyżają noty za lot dla austryjaków nie wspomnę. Za dużo zaczynają kombinować z tym sportem. Co do polskich skoków narciarskich myślę że Kamil Stoch i ekipa podciągną do góry ten sport i mam nadzieję że będziemy tak dalej oglądać polaków na podium :)

Gratulacje Kamil Stoch :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Kwalifikacje do jutrzejszego konkursu w Trondheim wygrał Piotr Żyła,wszyscy Polacy w konkursie. Bardzo dobrze spisał się Stefan Hula(14 miejsce). Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nooo Piotrek mnie dzisiaj niesamowicie zaskoczył. Na pewno niezła impreza będzie :D. Szkoda mi trochę Kamila, Kruczek mógł tej belki nie obniżać, ale i tak jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...