Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adam Małysz powinien zrezygnować z części konkursów PŚ w skokach , na rzecz przygotowania się do MŚ w narciarstwie klasycznym ..

 

Ja uważam, że nie powinien rezygnować z konkursów, jeśli chce walczyć o podium w generalnej klasyfikacji to musi wygrywać albo być na podium, bo rywale czają się za Adamem, a Adam musi gonić czołówkę, ale przerwa w Willingen jak najbardziej wskazana. A czy konkurs drużynowy zalicza się do generalnej klasyfikacji Pucharu Świata, chodzi mi o indywidualnie poszczególnych zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że ten wypadek nie wpłynie źle na forme Adama co do startu w Wilingen myśle że powinien odpuścić drużynówke ta skocznia Małyszowi nie lezy wygrał na niej tylko raz w 2001 r i pobił rekord świata ( 151,5m ) poźniej szło mu w kratke wspominam konkurs w sezonie 2006/2007 trzymali adasia na belce by wiatr ucich oddał średni skok a wygrał wtedy Jacopsen ( stwierdziłem wtedy że Małysz już nie wygra PŚ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś konkurs drużynowy w Willingen i myślałem, że śnię. Po Adamie Małyszu i Kamilu Stochu spodziewałem się bardzo dobrych skoków. Natomiast, aż nie dowierzałem, co wyprawiał Stefan Hula i Piotr Żyła. Tak trzymać!

 

Polacy na podium konkursów drużynowych:

1. PŚ - 2001/02 - Villach - 3 miejsce

2. LGP - 2004 - Hinterzarten - 3 miejsce

3. PŚ - 2008/09 - Planica - 2 miejsce

4. LGP - 2010 - Hintrzarten - 1 miejsce

5. PŚ - 2010/11 - Willingen - 3 miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty piszesz. Stoch wygral 2 razy, bo mial szczescie po prostu. W Zakopanem to kazdy widzial, co sie dzialo w 1-wszej serii, a w drugiej po prostu skoczyl tak jak zawsze na SWOJEJ skoczni. Wczoraj to samo. W 1-wszej serii skakal przy dobrym wietrze, w 2-giej zawodnicy psuli skoki, a on skoczyl tak jak w 1-wszej. Nic wielkiego. Nie sadze, żeby mogl w jakims stopniu wlaczyc sie do walki o medale na MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty piszesz. Stoch wygral 2 razy, bo mial szczescie po prostu. W Zakopanem to kazdy widzial, co sie dzialo w 1-wszej serii, a w drugiej po prostu skoczyl tak jak zawsze na SWOJEJ skoczni. Wczoraj to samo. W 1-wszej serii skakal przy dobrym wietrze, w 2-giej zawodnicy psuli skoki, a on skoczyl tak jak w 1-wszej. Nic wielkiego. Nie sadze, żeby mogl w jakims stopniu wlaczyc sie do walki o medale na MŚ.

 

Amman zepsuł skacząc 138? Morgenstern zepsuł skacząc tyle samo co Stoch?

 

Gościu co ty bredzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda Stoch wygrał głównie dzięki temu, że Uhrmann spękał, ale nie zmienia to faktu, że skakał w sumie najlepiej. W pierwszej serii przecież w porównywalnych warunkach lepszy był tylko Morgi (no bo nie oszukujmy się - Uhrmann i Koudelka mieli warunki bez porównania lepsze). W drugiej serii skoczył również świetnie i tak trzymać. Mam nadzieję, że jeszcze go zobaczymy w tym sezonie na podium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać, Stoch jest w rewelacyjnej formie. Ja jestem zachwycony jego podejściem do zawodów, nie psuje skoków w drugiej serii a skacze jeszcze pewniej i w świetnym stylu co ważne, często tym się wygrywa zawody czy mistrzostwa. Od lat oglądam skoki i jakież to przyjemne oglądać dwóch Polaków walczących o podium. Teraz loty, ciekawe jak będzie. Oby Kamil latał grubo ponad 200m!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...