Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Studi skrobnął:

Pre-paid HD - przedłużyli mi nawet o kilka dni datę końca uprawnień. Pewnie chcą objąć okres świat i moment wprowadzenia nowych ofert pakietowych.

Co masz na myśli.... jakie przedłużenie...parę dni?

 

Skończyć mi się miał pre-paid 23-03-2013. I taka była data uprawnień. Kilka dni temu data podskoczyła do 06.04.2013. To już poza tym okresem zgodnym z warunkami sprzedaży pre-paid'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Studi oni zawsze wyłączaja z koncem miesiaca.Uprawnieni idą 2 miesiace do przodu , wiec nic nie widze dziwnego na twojej krcie. Ogladac bedziesz mogł do konca marca, choc uprawnienia na karcie bedziesz mial do końca maja. 31.03 lub 01.04 zrobia tryk i karta zostanie wyłączona, no chyba ze ja pod koniec marca zblokujesz to jeszcze 2 miechy free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że Cyfra+ wysyła co kilka (lub kilkanaście) dni, przedłużenie uprawnień dla wszystkich aktywnych kart. Niezależnie od tego, kiedy upływa ważność karty: jeśli karta jest aktywa, to otrzymuje ona wtedy uprawnienia na dwa miesiące. No i nawet wtedy, gdy pakiet kanałów dla abonenta się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dokładnie tak, Pre Paidy z Canal+ zostały wycofane ze sprzedaży już na początku miesiąca.

 

wycofanie oferty PrePaid Canal+ bez jakiejkolwiek informacji na temat przyszlej oferty prepaid to jak dla mnie calkowitym brakiem szacunku dla klijenta, przynajmniej takim jakim ja jestem. W sierpniu 2012 zaplacilem razem 800 zl za zakup anteny, sagema dsi813 i prepaidu za 499zl na 5 miesiecy, a teraz jestem skazany na kanaly FTA bo abonamentu nie moge wykupic z prostego powodu ze nie mieszkam w Polsce, no i rzecz jasna prepaida juz tez....

Czyi teraz trzeba czekac rozumie, ale zastanawiam sie czy ma to dla mnie sens, nie wiadomo czy bedzie wprowadzona ponownie podobna oferta, a jezeli juz tak to kiedy to nastapi, tragedia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie, zakupiłam sobie cyfrę plus na kartę miesiąc temu i dziwnym trafem od wczoraj nie mam programów: mini mini +, teletoon +, domo+, kuchnia+,planete+, ale kino+ i hyper+, nie mam ich w ogóle na liście, są tylko odpowiedniki hd, których oglądać nie mogę, zaktualizowałam listę kanałów i dalej nie ma, czy coś się zmieniło w ofercie? z góry dzięki za odpowiedź bo totalnie zielona w temacie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ulotce pisze normalnie mini mini +, nie pisze mini mini +hd więc się nie spodziewałam, tylko nie wiem czemu mi znikły te bez hd+, już się zastanawiałam może jakieś ustawienia w dekoderze, ale wszystko niby ok, no i dziecko płacze mi już 2-gi dzień bo co wieczór po kąpaniu taki mały seansik miała a teraz nic:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa tunery Sagemcom na kartę, tvn7 to już tydzień nie ma, teraz poodpadały te kanały z plusem +, typu minimini, no i niestety jest to olewanie klienta, może coś naprawią w związku z tym, ale nie muszą, bo klienci pre-paid nie mają umów i chyba według nich nie mają żadnych praw, ale tego nie popuszczę i ich tam jeszcze dojadę, bo na razie nie da się dodzwonić. Jakby ktoś coś wiedział, to info mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia uprawnieniom nie równe. Pytanie, czy koledze @Dawid1992 chodzi o datę uprawnień na karcie (do sprawdzenia w dekoderze), czy datę ważności karty (data ze świstka otrzymywanego przy kupnie pre paida). Data uprawnień na karcie po otrzymaniu instrukcji z satelity zawsze jest przesuwana o 2 miesiące i daty ważności karty z tego się nie da odczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa tunery Sagemcom na kartę, tvn7 to już tydzień nie ma, teraz poodpadały te kanały z plusem +, typu minimini, no i niestety jest to olewanie klienta, może coś naprawią w związku z tym, ale nie muszą, bo klienci pre-paid nie mają umów i chyba według nich nie mają żadnych praw, ale tego nie popuszczę i ich tam jeszcze dojadę, bo na razie nie da się dodzwonić. Jakby ktoś coś wiedział, to info mile widziane.

Musiałem się przenieść chwilowo na sd tuner, tam wszystko smiga * oprócz kanałów fta mpeg 4 typu stars tv * także to takie chwilowe rozwiązanie. Dodzwoniłem się ale woda w ustach , nie maja pojęcia jak to rozwiązać i standardowa gada proszę reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się przenieść chwilowo na sd tuner, tam wszystko smiga * oprócz kanałów fta mpeg 4 typu stars tv * także to takie chwilowe rozwiązanie. Dodzwoniłem się ale woda w ustach , nie maja pojęcia jak to rozwiązać i standardowa gada proszę reklamować.

Niestety pozbyłem się tunerów sd i zostawiłem tylko te sagemcomy hd, nie mam gdzie przełożyć tych kart.

Gdzie niby to reklamować, jak nie u nich przez biuro obsługi ? W punkcie NC+ ? Przecież tam te kobiety są całkiem niedoinformowane, powinni wiedzieć takie rzeczy na infolinii, czuje się wydymany. Jak zniknie jeszcze tvn, tvp i posat, to wyślę im "biały proszek w kopercie". Przecież to są jakieś żarty !

Mam jeszcze tuner NBox na kartę z eNki i jestem ciekaw co będę miał zrobić z tymi wszystkimi tunerami na kartę jak wszystko przestanie działać, niedawno je kupiłem, wyśle je chyba do centrali NC PLUS, niech je zutylizują k***y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...