Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli TV ma automatyczną regulację głośności, to ją wyłącz. U mnie takie ustawienie głośności, rozwiązało opisywany problem.

 

Wielkie dzięki, wyłączyłem automatyczną regulację głośności i od wczoraj nie zauważyłem dziwnego zachowania z głosem, więc chyba to była przyczyna. Hurraaa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagemcom ma możliwość ustawiania własnej listy kanałów z możliwością późniejszego przesuwania (dekodery CP tej możliwości przesuwania już nie mają), działają na nim również napisy (mozna odpalić oryg ścieżkę dźwiękową i do tego napisy, nie trzeba się męczyć z lektorem o ile oczywiście dany kanał nadaje takowe). Natomiast PVR 7000 posiada mozliwość podłączenia dekodera do internetu i korzystania z serwisu IPLA (czego Sagemcom nie posiada i już chyba posiadać nie będzie, pomimo posiadania złacza ethernet).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy można przegrywać materiały hd z dekodera PVR 7000 na zewnętrzną nagrywarkę z dyskiem wbudowanym np taki model DVD/HDD SONY RDR-HX950 a potem nagrać z tego dysku na płytę dvd te materiały hd podłączoną po przez euro-euro i do telewizora.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tu nowy. Mam pytanie posiadam Multirooma z dekoderami PVR 7000 i HD 5000, posiadam konwerter twin po jednym kablu do każdego dekodera. Czy jeśli chce nagrać na dysk inny film niż aktualnie oglądam to muszę zakupić jeszcze jeden konwerter? Bo nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób nagrywać inne programy :/ jest jakiś filmik na youtobe może ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam jeszcze jedno pytanko czy jak będę miał zewnętrzną nagrywarkę z dyskiem wbudowanym to muszę mieć, dwa Euro wbudowane jeden do Tv a drugie do dekodera bo tam, coś takiego jest w nagrywarce a w dekorze PVR 7000 mam jedno euro.

I wtedy dekoder PVR 7000 podłączam do nagrywarki po przez Euro, i przegrywam materiały a TV do nagrywarki też podłączam tam gdzie, pisze TV do nagrywarki i wtedy powinien być obraz na telewizorze z dekodera czy TV muszę do dekodera podłączam aby był obraz bo tam jest tylko jedno Euro.

 

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...