Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten dekoder obsługuje DD 5.1? Inne dekodery mają z tym problem i moje kino domowe nie "odczytuje".

PVR 7000 lub inny PVR Sagem CP obsługuje dźwięk 5.1? Bo chciałbym podłączyć kino domowe i nie wiem który dekoder jest w stanie to zrobić.

HD 2000, HD 5000 i inne nie potrafią tego. Turbodekoder doskonale sobie radzi z DD 5.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dekoder ma w menu (przy programowaniu nagrania konkretnego filmu) możliwość ustawienia czasu ile ma nagrywać przed programem jak i po jego zakończeniu?

 

W nrecorderze w n-ce mogłem ustawić, iż np. nagrywa 10 minut przed i 10 minut po wybraniu programu z EPG. Wówczas był bufor bezpieczeństwa i rzadko się zdarzało aby film nie został nagrany w całości, no chyba, że godzina rozpoczęcia nie zgadzała się z tym co w EPG.

 

Jeśli włączasz nagrywanie jak program już się rozpocznie to możesz wybrać do której godziny ma być nagranie.( nie wiem czy jasno napisane)

Jeśli programujesz że coś ma się nagrać np. w nocy to możesz wybrać tylko jaki to ma być program , nie ma możliwości ustawienia od której do której godziny ma być nagranie .

Dlatego jeśli coś chcę nagrać jak nie ma mnie przy dekoderze to ustawiam do nagrania mój program + następujący po nim.W taki może prostacki sposób zapobiegam temu że może mi się nie nagrać np. film do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dekoder ma w menu (przy programowaniu nagrania konkretnego filmu) możliwość ustawienia czasu ile ma nagrywać przed programem jak i po jego zakończeniu?

W nrecorderze w n-ce mogłem ustawić, iż np. nagrywa 10 minut przed i 10 minut po wybraniu programu z EPG. Wówczas był bufor bezpieczeństwa i rzadko się zdarzało aby film nie został nagrany w całości, no chyba, że godzina rozpoczęcia nie zgadzała się z tym co w EPG.

Taką opcję na pewno posiada ESI-88-można zaprogramować do 30 minut przed i 30 po nagraniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko - czy też macie problemy z odtwarzaniem nagrań? Wydaje mi się, że mój dekoder ma nawalony dysk, bo mam nieustannie problemy z odtwarzaniem. Nagrywanie zawiesiło mi się tylko raz, a Przy próbie odtworzenia po kilku minutach obraz zaczyna zastygać na kilka sekund, czasami całkiem się zawieszając, wtedy dekoder nie reaguje na pilota i pomaga tylko odłączenie. Czy to są typowe mankamenty tego modelu czy raczej wyraźna awaria? (Po dekoderach polsatu spodziewam się wszystkiego :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 26 listopada 2013 r. na satelicie zostało umieszczone nowe oprogramowanie dla dekoderów PVR HD 7000.

 

Nowa wersja oprogramowania to: 1.38.1.4

 

Zmiany w nowej wersji oprogramowania:

 

udostępnienie możliwości korzystania poprzez dekoder z płatnych materiałów w Serwisie IPLA,

poprawki do braku EPG,

poprawki do „czarnych nagrań”,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także polecam.Nagrywa wszystko co zaplanujesz.Nawet w trybie czuwania.Jeden program nagrywasz,a drugi oglądasz.A nawet jeden nagrywasz i ten drugi też możesz nagrywać.Ale pamiętaj o jednym,iż dekoder musi mieć dostęp do konwertera typu twin.Jak dotychczas żadnych,,zwiech".Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 lat mam Sagemcom ESI-88 i jestem z niego bardzo zadowolony. Według mnie to jest najlepszy dekoder w aktualnej ofercie CP, w którym "pseudo technicy" nic nie mogą s[beep]yć w kwestii softu. Co prawda nie ma w nim ipli, ale plusem jest to, że jest w tym dekoderze możliwość edycji listy ulubionych kanałów, czego nie ma w dekoderach made in CPT. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę jeszcze o opinie jak teraz działa HD 7000 bo jutro DUK będzie dzwonił i nie wiem czy wybrać ten dekoder czy odejść z CP

Tak jak już pisałem działa bez zastrzeżeń. Odnośnie Ipli też OK - często z niej korzystam i od momentu aktualizacji softu ani jednej zwiechy. Także spokojnie możesz brać HD 7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @MOL_PL pytał o możliwe zwiechy sprzętu i po podłączeniu internetu do IPLI, a nie o to czy nagra opóźniony program. Na opóźniony program jest sposób nagrania programu następnego i już jest ok. Druga sprawa to to czy tak strasznie często są programy opóźnione że mogą się nie nagrać całe? Mi zdarzyło się może raz.

Następna sprawa - jeśli kolega używa IPLI to raczej w ESI-88 jej nie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wybieram się, aby wymienić mój stary dekoder. Mam telewizor Samsung 39F5500 i ma on funkcje obsługi STB i telewizora jednym pilotem (to jest chyba Anynet+ [HDMI-CEC]). Czy ten dekoder będzie działał z tym TV tak aby obsługiwać je tylko 1 pilotem? Jeżeli nie to czy Sagemcom ESI-88 ma taką funkcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...