Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mervel

ok, już znalazłem.

mam 154 bo nie podłączyłem do neta.

jakie serwisy są dostępne jeśli ewentualnie podłączę go online ?

mam silver+ 6xC+.

 

pierwsze wrażenia jak najbardziej na plus:

szybciej działa, EPG płynniej chodzi i obraz żyleta !

 

i jeszcze jedno pytanie...

mam tylko jeden kabel antenowy wpięty, nagrywać będę mógł, ale jednocześnie oglądać tylko niektóre kanały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mervel

o kur.

to chyba skorzystam.

no a tak poważnie... to poza wolniejszym włączaniem się nie widzę różnicy...

 

co do moich pozostałych wątpliwości ktoś się odniesie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, już znalazłem.

mam 154 bo nie podłączyłem do neta.

jakie serwisy są dostępne jeśli ewentualnie podłączę go online ?

mam silver+ 6xC+.

 

pierwsze wrażenia jak najbardziej na plus:

szybciej działa, EPG płynniej chodzi i obraz żyleta !

 

i jeszcze jedno pytanie...

mam tylko jeden kabel antenowy wpięty, nagrywać będę mógł, ale jednocześnie oglądać tylko niektóre kanały ?

z jednym kablem nagrywanie i oglądanie równocześnie z jednego tego samego transpondera.2 kable,sam rozumiesz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu serwisowe

Wyłacz dek z sieci.

Wciśnij na obudowie przyciski V+ i V- i włącz zasilanie.

Po chwili pojawi się na wyświetlaczu napis i menu na ekranie tv.

Poruszamy się pilotem.

Aby nie stracić nagrań kożystamy tylko z ostatniej zakładki "Factory Setting" i czyścimy obydwa rodzaje pamięci - eeprom i flash.

Hasło- 555

 

p+ i p- to wymuszenie pobrania nowego softu

 

Jak długo trwa czyszczenie i czy pojawia się jakiś komunikat, że operacja została zakończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dekodery Cyfry na 'zielonym sofcie' tak mają nie od dziś.

Wystarczy przełączyć kilka kanałów dalej (np 15), kliknąć 'Program' i podejrzeć co grane jest na wybranym kanale (np 55), a potem przełączyć na ten podglądany (55) i epg zadziała. Ten bubel tak ma od wydania tych softów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że nowy soft będzie w barwach nc+. Stwarza to ten problem że jest cała masa abonentów Cyfry którzy by dostali soft nc+ z obsługą niektórych serwisów - bez dostępu do nich. Skoro nowy soft mogą dostać albo wszyscy albo nikt no to stwierdzili że lepiej nic nie ruszać skoro "jakoś" to działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię do działu technicznego w pewnej sprawie i zapytałem się kiedy będzie aktualizacja do pace.

Pani konsultantka powiedziała że w najbliższym czasie aktualizacji nie będzie i nie wiadomo kiedy ona się pojawi.

 

Raz mi tez tak powiedzieli i po 15 min był update do sagemcoma.

 

Po prostu czytają swoje regułki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście nowe kwiatki w opisach audycji w EPG. na TVN-ach zawsze "OBYCZAJOWY" nieważne czy FAKTY czy POGODA... a na TVN TURBO zawsze leci "MUZYKA ETNICZNA" podczas meczów piłki nożnej... na ESKA TV zawsze leci JAZZ/BLUES.... normalnie bomba! dlaczego te de.bile nie zlikwidują tych żałosnych opisów w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu mam co jakiś czas dziwną akcję z tym dekoderem.

Włączam go i nagle żaden kanał nie działa(brak sygnału) lub tylko kilka, a bezchmurne niebo za oknem.

Wystarczy przeszukać kanały na nowo i nagle wszystko w porządku. O co tu chodzi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reset flash i eeprom tudzież musisz posprawdzać wszystkie końcówki kabli czyli efki i zarobić je na nowo. ewentualnie diseqc jeśli masz. może gdzieś jakieś zwarcie na przewodach albo woda się dostała i napięcie wariuje zależnie od impulsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście nowe kwiatki w opisach audycji w EPG. na TVN-ach zawsze "OBYCZAJOWY" nieważne czy FAKTY czy POGODA... a na TVN TURBO zawsze leci "MUZYKA ETNICZNA" podczas meczów piłki nożnej... na ESKA TV zawsze leci JAZZ/BLUES.... normalnie bomba! dlaczego te de.bile nie zlikwidują tych żałosnych opisów w ogóle...

 

Ja dwa tygodnie nagrałem sobie mecz Barcelony z Canal+ Sport i w opisie mam wojenny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...