Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

konsekwencje tego działania to takie że masz dostęp do biblioteki VOD i Canal + na życzenie (usługa bezpłatna) a po za tym pobieranie danych idzie po satelicie więc o jakie koszta ci chodzi ? VOD jest tylko płatny ale jak zamówisz jakiś film, do pozostałych usług jeśli nie masz dokupionej opcji np HBO lub MOOD wyskoczy ci komunikat o skontaktowanie się z obsługą abonenta w celu dokupienia dostępu do usługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ info + BOA = prawdopodobny brak pełnej kompatybilności z dekoderem i TV Panasonic, pierwszy krok to podłączenie kabla HDMI do ostatniego wejscia wolnego, drugi wyłączenia Viera Link, ale nie rozwiązuje to kwestii braku samoczynnego przejścia w tryb naziemny analogowy - nadal przy aktywowaniu tych auto aktualizacji TV wyświetli szarą planszę, konieczne ręczny wybór źródła - strasznie irytujące.

 

Im + teraz włączenie samego dekodera i gotowość do działania przebywa o wiele szybciej, ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeSC ,da się wyłączyc ściąganie VOD ale jednocześnie traci się canal+ na życzenie

Wystarczy tylko wejść w ustawienia anteny i zmienić satelite z domyślnego na inny i częstotliwość ustawić na 10892 H

dekoder przestanie ściągać vod jednocześnie będzie działac epg i funkcja prog jednak aby uaktualnić liste lub soft trzeba przełączyć z powrotem do ustawień oryginalnych

chcę dodać jeszcze że dekoder może ściągać jeszcze pozycje które są aktualne ale nie będą pojawiać się nowe a stare będą znikać jak obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeSC ,da się wyłączyc ściąganie VOD ale jednocześnie traci się canal+ na życzenie

Wystarczy tylko wejść w ustawienia anteny i zmienić satelite z domyślnego na inny i częstotliwość ustawić na 10892 H

dekoder przestanie ściągać vod jednocześnie będzie działac epg i funkcja prog jednak aby uaktualnić liste lub soft trzeba przełączyć z powrotem do ustawień oryginalnych

chcę dodać jeszcze że dekoder może ściągać jeszcze pozycje które są aktualne ale nie będą pojawiać się nowe a stare będą znikać jak obecnie

 

Możesz opisać dokładniej jak to zrobić? W ustawieniach anteny mam tylko zasilanie LNB tak/nie i poziom sygnału. W ustawieniach anteny\parametry odbioru mam tylko pasmo dolne 9750, pasmo gorne 10600 i typ konwertera TWIN. Na dole pod literką D jest typowy konwerter. Jak mam zmienić satelitę z domyślnego na inny? I którą częstotliwość mam zmienić? Wersja oprogramowania 1.54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fr86- naprawdę zastanawiam się czasami co ludzie robią z instrukcją obsługi swojego sprzętu? Czy nie wystarczy przeczytać?

Po kilkakrotnym naciśnięciu klawisza [symbol-strzałka w dół] możemy przejść do planszy, która pozwala na ustawienie częstotliwości transpondera przeznaczonego do sprawdzenia poziomu sygnału. Ustawienie częstotliwości transpondera i pozostałych parametrów innych niż standardowe (czyli: satelita – HotBird; częstotliwość – 10892; polaryzacja – pozioma; symbol rate – 27,5; FEC – 3/4; sygnał 22 kHz – nie ; PID – 227; TID1 – 199; TID2 – 198) także pozwoli na sprawdzenie poziomu i jakości sygnału, ale uniemożliwi przeprogramowanie terminala.

Czyli jedziesz "kursorem" dalej w dół i przechodzisz do następnej planszy... :>

A osoby, które narzekają, że czegoś co jest w nowym oprogramowaniu nie ma w ich instrukcji obsługi niech łaskawie ściągną sobie instrukcję ze strony CYFRY. Wersje internetowe instrukcji nadążają za zmianami oprogramowania- aktualna wersja opisuje oprogramowanie 154i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja to zauwazyłem, ale da się obejść brak podłączonego jednego kabla i nagrywać coś innego transpondera. A mianowicie już z 3 razy tak zrobiłem, oglądałem Canal+Gol a nagrywałem np materiał z Eurosport HD, kompletnie inny transponder, a nie kazał mi przełączyć na kanał, który się nagrywa Ciekawe czy jakbym zrobił tak samo i włączył life pause czy bym mógł później przewinąć i obejrzeć a dodatkowo czy by się nagrało, ale tak jeszcze nie próbowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeSC ,da się wyłączyc ściąganie VOD ale jednocześnie traci się canal+ na życzenie

Wystarczy tylko wejść w ustawienia anteny i zmienić satelite z domyślnego na inny i częstotliwość ustawić na 10892 H

dekoder przestanie ściągać vod jednocześnie będzie działac epg i funkcja prog jednak aby uaktualnić liste lub soft trzeba przełączyć z powrotem do ustawień oryginalnych

chcę dodać jeszcze że dekoder może ściągać jeszcze pozycje które są aktualne ale nie będą pojawiać się nowe a stare będą znikać jak obecnie

 

pomyłka z mej strony trzeba zamienić 10892 na 11411(o ile dobrze pamiętam, jak zmienisz sprawdź czy jest epg i czy działa funkjca prog)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder pracuje cały czas jak jest wyłączony. Gdy go włącze to następuje tzw szybki start. Nie chce żeby mi żarł prąd - tryb eco włączony. Co zrobić?

 

U mnie działa przycisk "Power" na listwie zasilającej ;) wtyczka z gniazdka, bezpiecznik itp.

I tyle, jak wyżej napisane "Ten typ tak ma".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...