Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, ponieważ jet to odszkodowanie za kradzież lub zagubienie sprzetu więc nie mozna sprzedaż tego co się zgubiło :D Ten temat juz był tyle razy wałkowany na tym forum że już szkoda znowu pisać na ten temat 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można, zlitujcie się !!! jak się komuś uszkodzi to wymienia w punkcie na drugi egzemplarz i ewentualnie C+ wystawia notę za uszkodzenie :!: Nie było i nie ma mozliwości zakupu takiego dekodera :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zgłosić całkowite zniszczenie, zagubienie lub kradzież, płacisz odszkodowanie 800 zł, nie stajesz się włascicielem uszkodzonego sprzętu, nie możesz go sprzedać nawet jako uszkodzonego :!: @Majzel, wszyscy Ci to piszą a Ty swoje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeśli uszkodzisz i powiesz że chcesz za niego zapłacić to na pewno można

 

 

kolezko ty lubisz widze pod gorke w zyciu i to chyba niekoniecznie na kolorowo ... uwierz lub nie moj kolega dla jaj sobie tak zatrzymal pvr , oczy mu sie otworzyly jak dostal wezwanie do sadu przez firme windykacyjna , niestety trafil na rasowych skurXXX stres wstyd glupota ... no ale stac go bylo na taki numer ot co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu chciałem sprawdzić siłę sygnału z transpondera 11508,ustawiłem taką częstotliwość w parametrach odbioru wszystko było ok lecz później nie wróciłem do 10892.Od kilku dni przy próbie wybrania VOD mam info o niezaktualizowanej bibliotece VOD i braku możliwości wypożyczenia.To samo dzieje się z funkcją PROG,o której pisałem dwie strony temu.Dziś w parametrach odbioru ustawiłem 10892 i nagle wszystko wróciło do normy.Teraz pytanie czy w tym leżał problem czy była to wina nadawcy? ktoś spotkał się już z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domniemuję, że szoku negatywnego... gdzieś już było o tym pisane. najnowsze softy w obu PVRach zepsuły coś w systemie harmonogramu nagrań i nie nagrywają się zaplanowane zadania w trybie Codziennie. Proponuję planowanie każdej audycji jako nowe nagranie np. z użyciem Program na 7 dni lub Wyszukaj/program jednego kanału/ i planujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje nagrywam i nie mam najmniejszych problemów dekoder działa dobrze jestem zdecydowanie pozytywnie zaskoczony i zadowolony.

 

Nie denerwuje mnie juz nawet brak zegarka w standby :wink: jak ktoś go może wziąśc za damo to zdecydowanie warto tej klasy sprzęt kosztuje kilkaset złotych ( nie mówie tu o pokleconych turbodekoderach z alleg.ro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...