Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich posiadaczy Pace 500

mam to coś od 30.10.2012.,,made in ukraina"

z zardzewiałymi dolnymi nóżkami / nie oglądałem przy odbiorze zbyt dokładnie/

wiem , wiem, że dają używane tunki.

mam takie pytania ..

1.mam połączenie tylko do jednego wyjścia konwertera

w związku z tym co tracę?

widzę że tunek nic nie ściąga nawet w nocy /zaznaczone opcja jednego konwertera/

mam tylko jakieś trajlery od trzech dni....

2.czy jest możliwość podpięcia w szereg po przelotce tunera Ariwa100ehd który do tej pory spisywał się dobrze w wędrówce po orbicie w zakresie 45E-12,5 W.

jakie rozwiązanie zastosować?

3.po podłączeniu kabla internetowego brak świecących diod przy gniazdku wejściowym ,oczywiście usługi serwisowe nie działają

z góry dzięki za porady i rozwiązania ...

pozdrawiam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy są jakieś różne serie dekodera PACE PVR a jeśli tak to jak je rozpoznać przy odbiorze w punkcie? Czy to wszystko to samo i nie rozpoznam który nowszy a który starszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że tunek nic nie ściąga nawet w nocy /zaznaczone opcja jednego konwertera/

mam tylko jakieś trajlery od trzech dni....

..

jeśli to masz to film jest ściągnięty, dla nieściągniętego filmu nie ma trajlera - pisze tylko dostępny wkrótce. To i tak ładnie ci pościągało w 3 dni, mi pierwsze pozycje pojawiły się po jakichś 2 tygodniach używania tunka, a mam 2 kable od początku. Do dziś canal + na życzenie nie chce się ściągać. W chwili obecnej z listy 5 pozycji nagrały się 2. Wcześniej sam sobie nagram i obejrzę zanim to w ogóle się na liście pojawi - bez sensu jest ta usługa - jak już powinien być wybór - powiedzmy przez ICA co ma nagrywać i już. A tak to on się męczy z nagrywaniem czegoś czego w życiu nie obejrzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt żadnych wyświetlaczy nie wymienia, w zależności od okresu produkcji były montowane albo niebieskie albo zielone :D Zależy jaki egzemplarz trafi się w dostawie po przeglądzie serwisowym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

 

od połowy zeszłego tygodnia jestem nieszczęśliwym użytkiem tego dekodera.

 

do tej pory użytkowałem platformę n z recorderem (porównując do obecnego pvr recorder n urywa d...e )

 

proszę Was o wyjaśnienie być może ja jestem jakiś nietechniczny albo nie umiem się z Pace dogadać.

 

oto moje problemy i pytania:

 

1. problem z włączeniem urządzenia

po naciśnięciu przycisku czasem włącza się normalnie czyli po ludzku za pierwszym razem - zdarzenie niezwykle rzadkie

przeważnie zmienia się tylko kolor diody z czerwonej na niebieską i nic dalej się nie dzieje trzeba naciskać ponownie

(dla mnie to jest bardzo duży problem gdyż nie mogę używać uniwersalnego pilota harmony jak by tego było mało problem z zaprogramowaniem pilota z pvr

żeby obsługiwał telewizor lg próbowałem już wszystkie sposoby z instrukcji użytkowania)

 

2. bardzo wolne działanie:

a. bardzo powoli przełącza programy

b. na uruchomienie EPG czekam bardzo długo.

 

kolejne problemy zeszły już na drugi plan:

3. Brak zegarka w trybie stanby

4. niesamowicie uboga szata graficzna.

 

 

przepraszam Was za marudzenie w pierwszym poście ale uwierzcie mi że nie potrafię znaleźć w tym urządzeniu nic co by dobrze działało

 

natomiast ogromnym plusem jest oferta c+ w moim przypadku dużo lepsza

 

konwerter posiadam podwójny. (ale to przy tych problemach chyba nie ma większego znaczenia)

tuner podłączony do internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę dekodery pvr z Cyfry tak wolno chodzą i są dość awaryjne? Chcę przejść z n-ki bo nie ukrywam, że oferta Cyfry mi dużo bardziej odpowiada jednak nie chcę się wkopać w tragedię gdzie będę czekał 5-6 sek. na przełączenie między poszczególnymi kanałami czy nie będę mógł programować nagrań przez nie włączające się EPG. Czy naprawdę dekoder PACE PVR jest tak słaby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na swojego nie narzekam. Nagrywa wszystko co mu każę, pilot reaguje prawidłowo, programy przełącza faktycznie trochę długo, ale tak ma chyba większość dekoderów, nie restartuje się, nie zacina. Ale jak czytam to forum to dochodzę do wniosku, że jestem chyba jednym z nielicznych szczęśliwców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojego też nie mogę narzekać. Nagrywa i odtwarza prawidłowo, ostatnio miałem co prawda problemy z nagrywaniem i podejrzewałem złą prace dekodera ale w końcu znalazłem przyczynę a okazała się nią zaśniedziała środkowa żyła przewodu antenowego przy konwerterze. Po obcięciu kawałka i ponownym podłączeniu wszystko wróciło do normy. Co do szybkości działania też nie jest tak źle. Kto pamięta szybkość pierwszych dekoderów wizji tv ? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się jednak obawiam tego przejścia z nrecordera n-ki na pvr od Cyfry, bądź co bądź rzadko można przeczytać narzekania na dekodery n-ki i faktycznie obecnie ten który posiadam pracuje bez zarzutu, wszystko śmiga szybko, nagrywa bezproblemowo, EPG non stop działające. A jednak na Pace PVR trochę narzekań jest. No ale oferta jest na tyle satysfakcjonująca w Cyfrze że trzeba będzie zaryzykować tylko własnie zastanawiam się pomiędzy Pace a Philipsem, bo 80GB w tym drugim mi spokojnie starczy tak jak teraz starcza w nrecorderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...