Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może to jest zależne od tego czy mamy włączony tryb EKO czy nie?

Ja mam włączony a może to przy wyłączonym EKO dekoder po wyłączeniu nie gubi danych o programach (bo wtedy tak naprawdę nigdy się nie wyłącza). :roll:

 

 

Guzik prawda po prostu tak jest że czasem wczyta więcej niż jedną pozycję a czasem nie wiem to po swoim przykładzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pozdrawiam , proszę o radę mam problem taki pace jest wyłączany po oglądaniu całkowicie z prądu (listwa) po włączeniu listwy zapala się niebieska dioda następnie po dłuższym czasie czerwona wtedy włączam z pilota i często nic się nie dzieje dioda czerwona świeci ale żadnej reakcji muszę wyłączyć z prądu i na nowo nieraz kilka razy jest to już b męczące szczególnie dla żony :smile: jak już się włączy to działa bez problemu . Cały czas się świeci niebieska dioda. Czy to normalne w tym pace ??

Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pozdrawiam , proszę o radę mam problem taki pace jest wyłączany po oglądaniu całkowicie z prądu (listwa) po włączeniu listwy zapala się niebieska dioda następnie po dłuższym czasie czerwona wtedy włączam z pilota i często nic się nie dzieje dioda czerwona świeci ale żadnej reakcji muszę wyłączyć z prądu i na nowo nieraz kilka razy jest to już b męczące szczególnie dla żony :smile: jak już się włączy to działa bez problemu . Cały czas się świeci niebieska dioda. Czy to normalne w tym pace ??

Proszę o radę.

Gdzieś już pisałem, że z dekoderami jak z kobietami. I nie można trzaskać drzwiami samochodu – chociaż k… podobno się zamkną?! :wink:

 

Do rzeczy. Kiedy wyłączysz dekoder z pilota, to trzeba odczekać chwile dłuższą aż rzeczywiście dekoder się wyłączy, tam w środku a nie tylko na diodach.

Diody są bo są! Wtedy bez uszczerbku na "zdrowiu" dekodera można go wyłączyć na noc z prądu. Najlepiej dodatkowym wyłącznikiem na listwie. A nie tak, jak to się mówi bezczelnie z gniazdka. Podobnie jest przy ponownym jego uruchomieniu przez zasilenie prądem. Trzeba odczekać aż on do końca się zatrybi. Połączy się z satelitą i już można odpalić z pilota. Dekoder tak taktowny z na pewno odwdzięczy się wam z wzajemnością. I będzie długo wam żył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...