Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz spróbować czy podpięty bez anteny dekoder pozwoli wejść w "serwisy internetowe" i zobaczyć co będzie. Myślę, że jednak nie. Chyba jak dotąd nikt tego nie próbował...

W każdym razie obecnie nie da się zrobić tylko aktualizacji do 154i bo od razu wchodzi ten najnowszy soft. Nie wiem natomiast, czy dekoder podpięty do internetu zasysa ten soft tylko z anteny, czy może jednak może wtedy z sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tak z całego serca żal jest ludzi, którzy liczyli na ożywienie tego sprzętu. I nie jest to ironia. Jasne było od początku, że nowa platforma oleje te tunery - będą wciskać każdemu i jak najszybciej sprzęt ADB. Gdyby doszło np. do takiej sytuacji, że nie ma fuzji tylko naszą Cyfrę dawną całkowicie przejmują francuzi... Widziałem w działaniu ich "Cube" - bajka. Mi też jest żal Pejsiaka - ładny był skubaniec - w porównaniu z nim Mediabox wygląda jak z chińskiego centrum handlowego. Ale nie miałem już cierpliwości. Życzę jej pozostałym użytkownikom, bądźcie dzielni na polu walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dokonałem aktualizacji na nowy soft. Pierwsze wrażenie - przełączanie kanałów i wyświetlanie epg - chyba działa nieco szybciej. Po wyłączeniu dekodera /tryb eko/ urządzenie mniej chałasuje. Ale najciekawsze jest to, że nie ma opcji w menu tzw. odtwarzacza multimediów. http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Oferta/Dekodery%20zmiana%20softu/top.jpg?h=343&w=610

A jeśli nie miało go być to przynajmniej w zdjęciu poglądowym, nc+ powinno w opisie o aktualizacji PACE PVR 500gb umieścić inną fotografię. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem podlączam kabel inter.do pace i wciskam serw. int. wyskakuje po chwili że problem leży po stronie dostawcy internetu bla bla bla...

co z tym zrobić internet hula normalnie help me.

Pzdr

Zobacz dokładnie kabel do internetu od routera .. Ja u znajomego miałem identyczne komunikaty na pejsatym . okazało się ze wtyczka jest uszkodzona po nowym okuciu kabla sieciowego pejsaty bez problemu połączył się z Internetem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem podlączam kabel inter.do pace i wciskam serw. int. wyskakuje po chwili że problem leży po stronie dostawcy internetu bla bla bla...

co z tym zrobić internet hula normalnie help me.

Pzdr

Możesz mieć sieć zabezpieczoną i wtedy adres mac Pace Twój dostawca musi dodać jako dozwolony.Jeśli używasz routera to może masz w routerze włączone filtrowanie adresu mac.Ja u siebie miałem właśnie 1 opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem 2 razy na nowym sofcie, że zamraża się obraz na kilku kanałach - robi się jakby nieruchoma tapeta, dźwięk idzie normalnie, następnie kolejna klatka 5 sekund i kolejna klatka... przełączam na inne kanały i jest ok - wracam na ten sam i z powrotem tak samo. wejście do MENU i sprawdzenie sygnału (od 4.5 np na 11.411H do 4.9 na 10.892H) nie pomaga - dalej wyświetla "tapetę" a nie normalny obraz... tylko wyłączenie pomogło - 2 razy tak miałem... czasza 90cm centralnie na HB, konwerter inverto black ultra, nowe kable triset, końcówki zarobione poprawnie... jak miałem podłączonego neta to po wejściu 1. raz w "serwisy" internetowe zaliczył zwiechę. ktoś tak miał ? przed nowym softem wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...