Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakaś możliwość powrotu do 154i? Nie wytrzymam z tym czarnym paskiem na czarnym tle :evil:

 

Tak.Jedyne co możesz zrobić to wymiana deka w aps :mrgreen:

A powrót do ustawień fabrycznych nie pomoże?

To wróć do tych ustawień,a będziesz wiedział.Nikt ci na to pytanie nie jest wstanie odpowiedzieć,bo nikt tego nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie mam problem otóż zmieniłem dekoder na HD PRV 500Gb, wcześniej miałem Sagema, wszystko chodziło elegancko

Co ci w menu pokazuje poziom sygnału..???

Jak masz pod ręką inny dekoder np. jakiś FTA i HB jest dostępny to znaczy że twój nowy nabytek pace nadaje się do wymiany. Skoro inny tuner nie zaskoczy to masz odpowiedź.. że trzeba dokładnie sprawdzić ustawienie czaszy instalacje etc.

Co do przestawiania w lewo czy prawo anteny.. Antena dobrze zamocowana daje dobry sygnał bez żadnego przestawiania .. No chyba że Halny nawiedził Twoje strony i antenę obrócił.. :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś możliwość powrotu do 154i? Nie wytrzymam z tym czarnym paskiem na czarnym tle :evil:

 

A powrót do ustawień fabrycznych nie pomoże?

To wróć do tych ustawień,a będziesz wiedział.Nikt ci na to pytanie nie jest wstanie odpowiedzieć,bo nikt tego nie robi.

 

!. Ja nie muszę wracać, bo to nie ja zadałem pytanie o soft.

2. Chcesz mi powiedzieć że nikt na forum ani razu nie zresetował deka do ustawień fabrycznych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nadal brakuje dostępu do dekodera przez net, (jeśli chcą być nowoczesne to powinien to mieć), możliwości oglądania w sieci LAN przez aplikację dedykowana np nc+Go, na szybkość nie narzekam mam inne dekodery HD i ten darmowy nie jest wcale taki wolny

:grin:, generalnie mam go 3 rok i rodzina jest zadowolona a to jest bezcenne, ja korzystam z innych rozwiązań i tez jestem zadowolony dla mnie multiroom z cameleon jest idealnym rozwiązaniem. A MHW w box zawsze mało wady, zresztą i sp n i PC wcale nie wpadają dużo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG (PILOT) to wciąż porażka... 30% przypadków nie działa i żyje własnym życiem - ktoś potrafi wytłumaczyć dlaczego się tak dzieje? kiedyś czytałem o jakichś różnych standardach w c+ i 'n' i dlatego EPG nie działało... teraz wciąż to samo choć procentowo częściej wyświetla info na 2 audycje niż kiedyś.

 

plusy nowego "softu"-skórki:

 

- pod przyciskiem OK wyświetla się lista kanałów (wow)

- mimo wszystko nowocześniejsza grafika ale sporo niedoróbek (wolałbym ciut większą czcionkę tytułów audycji, które są teraz pisane małymi literami)

- nie wyświetlają się durne opisy/gatunki audycji bezpośrednio podczas przełączania kanałów...

- funkcja PILOT na więcej niż 2 audycje

 

 

stare minusy:

 

- EPG wciąż nie działa poprawnie (sic!)

- brak wielu, wielu kanałów w 7-dniowym EPG

- cały czas wolno powoli wszystko chodzi

- "SERWISY INT" to wciąż jakaś nikomu niepotrzebna kpina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...