Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Największa zmiana w nowym sofcie..

To to że z przycisku B nie wejdzie do serwisu Internetowego( ten pozostał bez z zmian ) .. Mało tego z przycisku B nie wejdziesz do swoich nagrań na dekoderze .

Aby dostać się do swoich nagrań , serwisu internetowego i innych ustawień trzeba użyć przycisku menu na pilocie .. i strzałki lewo prawa OK WYBÓR DANEJ OPCJI..

 

A reszta w zasadzie po staremu .. Grafika jedynie uległa zmianie zamiast kolorów cyfry mamy " wspaniałe " kolory nc+ . Jak na razie nowy soft mnie nie zachwyca . Spodziewałem się bardziej rozbudowanych usług Internetowych..

A dekoder sam się w nocy zaktualizował ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem w czym wy ludzie ciągle widzicie problemy. Przecież normalne jest, że obraz przesyła się hdmi a dźwięk optykiem lub koaksjalem. Ktoś kto kupił kino domowe powinien o tym wiedzieć. Jakość dźwięku jest zdecydowanie lepszy poprzez wyjścia cyfrowe więc nie widzę nbajmniejszego sensu puszczania dźwięku hdmi.

 

Większych głupot dawno nie czytałem. Jak nie wiesz o czym piszesz to lepiej zamilknij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa zmiana w nowym sofcie..

To to że z przycisku B nie wejdzie do serwisu Internetowego( ten pozostał bez z zmian ) .. Mało tego z przycisku B nie wejdziesz do swoich nagrań na dekoderze .

Aby dostać się do swoich nagrań , serwisu internetowego i innych ustawień trzeba użyć przycisku menu na pilocie .. i strzałki lewo prawa OK WYBÓR DANEJ OPCJI..

 

A reszta w zasadzie po staremu .. Grafika jedynie uległa zmianie zamiast kolorów cyfry mamy " wspaniałe " kolory nc+ . Jak na razie nowy soft mnie nie zachwyca . Spodziewałem się bardziej rozbudowanych usług Internetowych..

A dekoder sam się w nocy zaktualizował ..

Na co komu serwisy internetowe pod klawiszem B gdzie trzeba bylo je jeszcze wybrac i zatwierdzic.

Do internetu sluzy SERW

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa zmiana w nowym sofcie..

To to że z przycisku B nie wejdzie do serwisu Internetowego( ten pozostał bez z zmian ) .. Mało tego z przycisku B nie wejdziesz do swoich nagrań na dekoderze .

Aby dostać się do swoich nagrań , serwisu internetowego i innych ustawień trzeba użyć przycisku menu na pilocie .. i strzałki lewo prawa OK WYBÓR DANEJ OPCJI..

 

A reszta w zasadzie po staremu .. Grafika jedynie uległa zmianie zamiast kolorów cyfry mamy " wspaniałe " kolory nc+ . Jak na razie nowy soft mnie nie zachwyca . Spodziewałem się bardziej rozbudowanych usług Internetowych..

A dekoder sam się w nocy zaktualizował ..

 

Na co komu serwisy internetowe pod klawiszem B gdzie trzeba bylo je jeszcze wybrac i zatwierdzic.

Do internetu sluzy SERW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem panowie pomocy. Chciałbym zaktualizować Pece do nowszej wersji, ale pisze mi coś takiego:

 

Sprawdź konfiguracje swojego połączenia internetowego i spróbuj ponownie

Co jest?

 

Wchodzę w ustawienia sieci i widzę, że są liczby, to chyba dobrze jest skonfigurowany prawda? Jednak, gdy chce wrócić piszę mi to samo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne plusy nowego oprogramowania to lista kanałów również pod przyciskiem "OK" i możliwość podglądu następnego programu z funkcji "pilot".

Dalej muł, żadnych zmian. EPG działa tragicznie, gorzej niż dawniej. Żeby skorzystać z funkcji pilot i podejrzeć kolejne programy trzeba najpierw wczytać całe EPG, a trwa to tyle co dawniej. Później działa to tylko i tak na niektórych kanałach, a normalnie są tylko dwie pozycje albo zupełnie nic.

Teraz są już nawet problemy z EPG na kanałach własnych Cyfry np. MiniMini, czego dawniej nie było. Do tego dalej zostawili bzdurne kategorie programu, teraz poza np. TEATR itp. można zobaczyć "MALARSTWO i RZEŹBA" na kreskówkach MiniMini :D

Tyle miesięcy testów, chyba że się wstydzili efektów i dlatego Pace na koniec. Teraz to już nawet Sagemcomy są jak Mercedesy do Poloneza heh.

A sama grafika jest zrobiona przy minimum wysiłku, no chyba że to mogą ingerować tylko w gotowy schemat producenta. wszystko po staremu i w tych samych miejscach np. data czy numer wpisywanego pilotem kanału dalej w lewym górnym rogu. Nawet białe tło nie jest przeźroczyste.

Hitem jest też pasek postępu, którego prawie nie widać w słoneczny dzień na ciemnych tłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewaliście po dziale technicznym tej firmy ? według mnie ta nakładka [ bo nie soft ] to albo szczyt niekompetencji programistów albo wręcz kolejna prowokacja tej firmy wymierzona w abonentów.

Sam nie wiem co gorsze , a ci którzy są zachwyceni tym czymś to po prostu sorry ale mega minimaliści dla których nawet kupa będzie pomarańczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem panowie pomocy. Chciałbym zaktualizować Pece do nowszej wersji, ale pisze mi coś takiego:

 

Sprawdź konfiguracje swojego połączenia internetowego i spróbuj ponownie

Co jest?

 

Wchodzę w ustawienia sieci i widzę, że są liczby, to chyba dobrze jest skonfigurowany prawda? Jednak, gdy chce wrócić piszę mi to samo proszę o pomoc.

 

 

Mam to samo plus Prawdopodobny problem po stronie dostawcy internetu . Spróbuj ponownie później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem panowie pomocy. Chciałbym zaktualizować Pece do nowszej wersji, ale pisze mi coś takiego:

 

Sprawdź konfiguracje swojego połączenia internetowego i spróbuj ponownie

Co jest?

 

Wchodzę w ustawienia sieci i widzę, że są liczby, to chyba dobrze jest skonfigurowany prawda? Jednak, gdy chce wrócić piszę mi to samo proszę o pomoc.

Masz połączone prze router?Jeśli przez router to przyczyną może być filtrowanie adresu mac.Jeśli nie przez router to możesz mieć sieć zabezpieczoną i dostawca neta musi wtedy dodać adres mac dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ci wszyscy co mają pejsatego i np. platynę mogą w każdej chwili wypowiedzieć umowę. Wypowiedzieć umowę z winy operatora. Za brak gwarantowanych usług... Ja tam nie spodziewałem się cudów po nowym sofcie. Oczekiwałem poszerzenie serwisów Internetowych.. Praktycznie same radia internetowe to za mało Radia Internetowe to ja odbieram na tablecie bez konieczności ciągnięcia pajęczyny kabli.. Odnoszę wrażenie ,że technicy z NC+ cofnęli się w rozwoju co najmniej o 10 lat w 2003 roku radia internetowe pewnie w dekoderze byłyby hitem.. Czyli nadal wielkim plusem pejsatego jest karta cameleon..!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym stylu godunow. Umowy jednak nie mozna wypowiedzieć,bo oni przy migracji jednak czytaja formułke,że tych opcji przy platynie w pejsie (sprzęcie cyfry)brak

Ja i wielu co znam zawierało umowy migracyjne w punkach i tam pisze że usługa np. NET VOD jest gwarantowana.. I nic nie pisze ,że jej nie będzie na dekoderach pace. Mało tego informowano ,że większosc tych nowych usług platyny będzie po aktualizacji softu.. Aktualizacja jest i nadal brak tego co w umowie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem w czym wy ludzie ciągle widzicie problemy. Przecież normalne jest, że obraz przesyła się hdmi a dźwięk optykiem lub koaksjalem. Ktoś kto kupił kino domowe powinien o tym wiedzieć. Jakość dźwięku jest zdecydowanie lepszy poprzez wyjścia cyfrowe więc nie widzę nbajmniejszego sensu puszczania dźwięku hdmi.

 

Większych głupot dawno nie czytałem. Jak nie wiesz o czym piszesz to lepiej zamilknij.

 

Może uzasadnij swoją wypowiedź bo według mnie to sam nie wiesz o czym piszesz. A najlepiej się trochę dokształć:

 

http://www.av.com.pl/index.php/componen ... rumieniowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie mam problem otóż zmieniłem dekoder na HD PRV 500Gb, wcześniej miałem Sagema, wszystko chodziło elegancko.

Teraz Gdy "odpaliłem" nowy dekoder, włączam np Polsat, lub obojętnie jaki kanał (żaden nie chodzi) i pojawia mi się: ' Brak sygnalu, upewnij się, że typ konwertera ustawiony w menu jest prawidłowy (TWIN lub pojedynczy). Jeśli problem z odbiorem nadal występuje, sprawdź instalację antenową.'

Twin próbowałem i ten i ten i dalej nie chodziło.

Wszedłem więc w menu w ustawianie anteny i poziom sygnału mam czerwony czyli niewystarczający.

Teraz pytanie dlaczego tak się stało, skoro na tamtym dekoderze normalnie wszystko elegancko chodziło?

Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego tak się stało? i co tu trzeba zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menu przywróć go do ustawień fabrycznych, jeśli nie ma takiej opcji to masz stary soft... W ustawieniach anteny sprawdź czy masz wybrany hotbird i depnij D-przywrócenie ustawień domyślnych gdy będzie na dole taka opcja. Potem wyłącz go, wyłącz z gniazdka i sprawdź czy możesz wyszukać kanały.

Jak nic nie pomoże to do punktu na sprawdzenie i ew wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...