Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja listy nie zmieniłem, tylko co z tego jak po 5.04 trzeba to będzie zrobić skoro znika C+ gol i C+ weekend, a wejdą te całe C+ Family 1 i 2 ? Wtedy wyszukiwanie jest niezbędne, a nie wierze, że nowy SOFT zlikwiduje TVN na pierwszym kanale itd. :/ Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że aktualizacja oprogramowania nastąpi w piątek nocą vel. -> sobotnia noc - wiecie coś na ten temat dokładnie ?

 

Rzecz w tym że możliwość ustawiania listy kanałów przez użytownika , a właściwie dodanie tej możliwości dla Pace'a to jest bardzo prosta sprawa dla programistów i zależy tylko i wyłącznie od wgranego softu. Czekam wobec tego na ową możliwość po aktualizacji. Ktoś dzwonił, pytał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż aktualnie układ kanałów został zmieniony na potrzeby nowej oferty platformy nC+.

 

Wyjaśniam, iż odpowiedniki dla programów HD znajdują się na pozycjach:

 

29. TVN 24 (wersja SD),

120. TVN Turbo (wersja SD),

147. TVN Style (wersja SD),

210. TVN (wersja SD),

211. TVP1 (wersja SD),

212. TVP2 (wersja SD,

260. CANAL+ (wersja SD),

261. CANAL+ Film (wersja SD),

262. CANAL+ Gol (wersja SD),

263. CANAL+ Weekend (wersja SD),

264. CANAL+ Sport (wersja SD),

265. FoxLife (wersja SD),

266. AXN (wersja SD),

267. History (wersja SD),

268. BBC Knowledge (wersja SD),

269. Discovery Channel (wersja SD),

270. National Geographic (wersja SD),

271. NatGeo Wild (wersja SD),

272. Eurosport (wersja SD),

273. Eurosport 2 (wersja SD),

274. HBO (wersja SD),

275. HBO 2 (wersja SD),

276. HBO Comedy (wersja SD).

 

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

Takie coś dostałem na zapytanie gdzie się podziały w pierwszej wersji nowej listy wersje SD niektórych kanałów, oraz komentarz że nowa lista jest kiepska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandal, osobom które nie zmigrowały do oferty nc+ lista kanałów powinna zostać bez zmian!

Dziś rano włączając Pace'a wyskoczył mi komunikat, że lista kanałów została automatycznie zmieniona, nie miałem tradycyjnego komunikatu na starcie, czy przeprogramować terminal. SKANDAL!!! Nie mogłem sam zadecydować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z siłą wodospadu skutecznie anulowałem prawie co chwile wyskakujący komunikat o możliwości aktualizacji kanałów, do dziś. Miły poranek, dobra kawa, a na odbiorniku TV jakże uroczy komunikat - układ kanałów został automatycznie zaktualizowany, grrrrr.

No i najważniejsze TVN Style HD na pozycji nr 3. Wreszcie będziemy mogli, dzięki życzliwości Pani Jolanty nauczyć się jak jeść Bezę.

 

A to z sąsiedniego wątku:

Dzis rano włączam tuner a on nawet nie zapytał o aktualizacje tylko automatycznie wgrał nową listę :/ Ale załadowałem nową zmieniając sateliteę na "inny" podając te same parametry co sa ustawione na C+ zmieniając tylko PID NA 128 i jest troche lepsza jak dla mnie ale też pomieszana

Czy tym prowizorycznym rozwiązaniem można jakoś odzyskać częściowo "stary" układ kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...