Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Bogu, przeczytałem tutaj posty że jest taki bajzel z tą listą kanałów i nie aktulizowałem. TVN na pierwszej pozycji? Masakra. Całe życie jak żyje miałem TVP1 na pierwszym kanale i tak będzie nadal. Tego się obawiałem że wszystko co [beep]ne w N-ce przyjdzie do nas.

 

Technicy przywróćcie starą listę kanałów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest porazka co oni dzis zrobili z ta lista. Nie dosc ze ten dekoder to jeden wielki [beep] i doprowadza mnie do szalu to jeszcze liste sknocili na maksa. Umowa podpisana miesiac temu, zalezalo mi wtedy na tym dekoderze wiec wynegocjowalem znizke 15 zl. Teraz zaluje tego strasznie, lepiej bylo na abonamencie urwac :/ Jest jakas mozliwosci zrezygnowania z Pace-a jesli sie go wzielo na wynajem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem na poprzedniej stronie, dla "satelita: INNY", parametry muszą być takie same (częstotliwość, polaryzacja, symbol rate, FEC) jak dla "Hotbird", tylko pid na 128 (oczywiście TIDy taż mają być takie same 199 i 198).

 

Przy takich ustawieniach to ściągasz listę przeznaczoną dla dekoderów SD.

A ta lista też już ma zrobiony podobny bajzel i TVN na początku. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuzja po Polsku, firma która przejęła podmiot zamiast rządzić i robić po swojemu dała pole do popisu temu kogo kupiła. Normalnie ręce opadają....... Mam pytanie na jaki adres można wysłać pismo bo na ICA w kontakcie jest tylko forma telefoniczna lub listowna? Pytam bo chciałbym napisać zapytanie w sprawie listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie odpisali, ale dają sobie przecież 2 dni, dzisiaj mają zapewne straszny młyn, a nawet wcześniej jak się człowiek kontaktował z nimi przez email to z reguły czekało się jakiś dzień na odpowiedz.

Ale możesz sam napisać, niech wiedzą że jest więcej niezadowolonych z listy, ja jeszcze dodałem tam pytanie choćby o BBC Knowledge, Discovery czy History w wersji SD, jednak pisałem to w momencie gdy jeszcze nie było poprawionej wersji listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem. Podczas mojej nieobecności w domu, jeden z domowników zaaktualizował listę na tą z Tvnami na pierwszych pozycjach. Czy jest jakaś możliwość powrotu do starej listy z Tvp 1 HD na pierwszym miejscu? Dekoder Pace PVR 500... Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , załóżmy mamy sytuacje , gdy nasz Pace robi kaput :D I co wtedy ? Mamy pole do popisu i możemy wymienić go na jakieś cudo nc+ :D? Oczywiscie nie migrując do nich. Czy tylko wymiana na Pace z logo C+ , którego dostaniemy z pod lady nam zostanie :)?

Najprawdopodobniej będą Cię namawiać na migrację do nC+ i wtedy może dostaniesz ADB, a jak się nie zgodzisz, to wymienią Ci na Pace'a który to w nowej platformie jest nadal oferowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem na poprzedniej stronie, dla "satelita: INNY", parametry muszą być takie same (częstotliwość, polaryzacja, symbol rate, FEC) jak dla "Hotbird", tylko pid na 128 (oczywiście TIDy taż mają być takie same 199 i 198).

 

Przy takich ustawieniach to ściągasz listę przeznaczoną dla dekoderów SD.

A ta lista też już ma zrobiony podobny bajzel i TVN na początku. :/

Niby tak, ale co niby robiły programy na pozycji 250 wzwyż? Przecież dekodery SD i tak ich nie obsługują.

Kolejna rzecz, na tej liście z PID 128 (jeszcze sprzed aktualizacji) brakuje AXN Spin. Chyba jest to lista nie tylko dla SD.

Ale teraz to już nieważne.

 

 

Tak z ciekawości. Czy abonenci N-ki borykają się z takimi samymi problemami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...