Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie podlaczylem dekoder. jaki bedzie wyjdzie w praniu. nie jestem wymagajacym uzytkownikiem wiec jak bedzie obraz juz bede zadowolony. narazie minus za pilot. mam stary tv i w poprzednim dekoderze bodaj sagem byl przycisk do zmiany formatu obrazu bez koniecznosci wchodzenia w ustawienia tutaj takiego czegos nie ma ;/ brak godziny na panelu ;/ no i kanaly chodza mi tylko na kanale AV w telewizorze a euro normalnie podpiete jak w starym dekoderze. ktos wie o co kaman??? co za lipaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przycisk HD działa tylko przy podłączeniu przez HDMI bodajże. pytanie dlaczego przy połączeniu przez scart (TV CRT 16:9) i wybraniu formatu 16/9 na kanałach nadawanych w 4:3 kurczy się cała grafika do kwadratu... bardzo wkurzające dlaczego nie może być normalnej grafiki 16:9 przy oglądaniu kanału 4:3 ... sto lat za murzynami... przez HDMI też tak jest? czy pomaga wybranie opcji 'SZEROKI' albo 'ZOOM 16/9' ? bo przez scart są zupełnie nieaktywne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy euro wlasnie tez nie dziala. jak jest nadawany jakis stary film czy serial trzeba go bedzie ogladac na kwadratowo chyba.. wczoraj lecialy alternatywy i probowalem cos poszperac w ustawieniach ale nic ;/

 

a ktos sie orientuje jak dziala to c+na zyczenie?? to trzeba miec podlaczony dekoder do sieci czy z satelity pobiera?? bo chcialem sobie odpalic serial ale pisze ze dostepny wkrotce hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy euro wlasnie tez nie dziala. jak jest nadawany jakis stary film czy serial trzeba go bedzie ogladac na kwadratowo chyba.. wczoraj lecialy alternatywy i probowalem cos poszperac w ustawieniach ale nic ;/

 

a ktos sie orientuje jak dziala to c+na zyczenie?? to trzeba miec podlaczony dekoder do sieci czy z satelity pobiera?? bo chcialem sobie odpalic serial ale pisze ze dostepny wkrotce hmm

 

Przycisk HD działa tylko na kanałach nadawanych w SD, C+ na życzenie pobiera z satelity, z tym że przy połączeniu jednym kablem przerywa w momencie oglądania telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie prawidłowo przy euro działa , przy hdmi nie działa - może to wina egzemplarza

to w takim razie zostaje tylko menu i zmiana ustawień

 

c+na życzenie z satelity pobiera filmy,

jeśli pisze że dostępny wkrótce to nie ściągnął jeszcze tego filmu

czasem i 2 tygodnie trzeba czekać na pierwsze filmy - wszystko zależy od tego ile czasu jest dekoder wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem ten dekoder i mam pytanie:

co najlepiej wybrać w opcji"parametry telewizora" dla TV LCD 32 cale HD Ready aby obraz był najlepszy?

Mam wrażenie,że na Sagemcomie DSI87 obraz był lepszy.

Pisałem o tym zaraz po odebraniu i podłączeniu tego dekodera.Wg mnie obraz jest lepszy na Sagemcomie DSI87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem od niedawna posiadaczem Pace HD PVR 500GB i mam takie małe pytanie. Czy jest jakiś myk aby na wyświetlaczu w trakcie czuwania był pokazany zegarek. Dodam że w trakcie oglądania programu wiem jak zmienić opcionalnie na zegar lub nazwę programu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem ten dekoder i mam pytanie:

co najlepiej wybrać w opcji"parametry telewizora" dla TV LCD 32 cale HD Ready aby obraz był najlepszy?

Mam wrażenie,że na Sagemcomie DSI87 obraz był lepszy.

Pisałem o tym zaraz po odebraniu i podłączeniu tego dekodera.Wg mnie obraz jest lepszy na Sagemcomie DSI87

 

wg mnie obraz jest ciut lepszy w tym pace niz na sagecomie. tak jakby ostrzejszy a ogladam na zwyklym kineskopowym

tez mnie denerwuje ze diody sa niebieskie i nic nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...