Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

C+ zablokowal mozliwosc ogladania naziemnej tv w pace? Na poczatku jak mialem ten dekoder wszystko dzialalo a po jakims czasie przestala dzialac naziemna, kanaly sie nie wyszukuja. Jakis czas temu zaktualizowalo mi sie oprogramowanie (bez podlaczonego kabla od internetu) i nie mam aktywnych serwisow internetowych. Jak je teraz aktywowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie są TVP 1 i 2 w HD na pozycji 1 i 2. pierwszą aktualizację robiłem o 17. może trzeba kilka razy wyszukać od nowa.

 

niestety oczywiście jest straszna kicha z działaniem EPG !!! Cyfro+ - zróbcie coś z tym bo [beep]ć się chce !!! na większości podstawowych kanałów EPG w zasadzie nie działa... do tej pory na TVP 1 i 2 w SD EPG działało bez zarzutu - dzisiaj jest już straszny problem z tą podstawową funkcją... albo nie wyświetla się żaden tytuł audycji albo nie wyświetla się kompletnie nic włącznie z nazwą kanału albo wyświetlają się żałosne opisy typu: DLA PRZEDSZKOLAKÓW albo LEKKOATLETYKA tak jak teraz podczas OPOLA..... żenujący postęp techniczny C+... w sumie można powiedzieć, że kanałów coraz mniej z prawidłowo działającym EPG... wszystkie TVN-y słabiutko działają, teraz TVP 1 i 2 w HD, TVP HD nie działa.... poza tym przełączanie kanałów w HD to czas oczekiwania 3-4 sekundy...

 

dla mnie poprawnie działające EPG to podstawa w dzisiejszej technice. szkoda, że w C+ jest z tym coraz gorzej i nie potrafią tego zrozumieć ani nic z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszej automatycznej aktualizacji listy programów około południa w piątek na kanale 1 znalazł się TVP1HD a na kanale 2 zwykłe TVP2. Wieczorem właczyłem wyszukiwanie ponownie i TVP1HD i TVP2HD wylądowały na pozycjach 250 i 251 i nie chce być inaczej. Coś jednak popaprali w Cyfrze... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek dekoder pobrał nową listę programów i teraz nie mogę oglądać programów z Astry :(

Ktoś jeszcze tak ma? Programy są na liście, ale po wybraniu kanału cisza.

 

Instalacja nie była modyfikowana w tzw. międzyczasie, jeszcze w czwartek było ok, w piątek pobrał nową listę i Astry nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...