Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ukraiński z tunerem naziemnej (nie sprawdzałem tunera) i działa poprawnie już prawie dwa lata.Nie czepiam się diody czy powolności bo mam go za darmo.Nie wiesza się, nagrywa na różne sposoby i działa bezszmerowo- lewituje na pasku podczepiony do sufitu szafki z grubą szybą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek, a gdzie twój dekoder wyprodukowano ? Na nalepce powinno pisać Made in ...

Made in Ukraina,i nie mam póki co mu nic do zarzucenia. Przynajmniej na razie :wink:

Jedyne co mnie czasem złosci to tylko to że,czasem wolno działa ale to jakoś przeboleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już padło kiedyś takie pytanie.

 

Potrzebuję MAC adres dekodera aby przypisać jego IP na stałe do rutera (bo za każdym włączeniem zmienia się i powoduje mi czasami konflikty z innymi urządzeniami) a na dekoderze nigdzie nie jest napisane. Czy jest jakaś możliwość uzyskania go? Dzwoniłem do Cyfry i nie ma możliowści (podobno) uzyskania takowego adresu bo nie posiadają takiej bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stwierdziłem że nie nogę odbierać programów z Astry. konwerter i kabel z Astry jeśt dobry bo sprawdziłem na pojedyńczym połączeniuz dekoderem. czy ktoś może mi coś podpowiedzieć, może się coś namieszało w ustawieniu w menu. Powiedzcie proszę jakie mają być prawidłowe ustawienia przy pojedyńczym konwerterze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odłączenie zasilania oraz anteny, wyjęcie karty nawet na kilka godzin nic nie daje.

Po włączeniu pyta czy aktualizować listę kanałów, daję OK i "wspaniały" dekoder cyfry się zawiesza. Pomaga jedynie odłączyć zasilanie...

 

Dotarłem do menu serwisowego, niektórzy radzą aby wyczyścić mu pamięć. Wszystko ładnie i pięknie, ale pyta o jakiś kod - macie jakieś sugestie?

 

Swoją drogą nie wierzę, że ten typ dekodera u kogokolwiek pracuje normalnie. Oczywiście można próbować nazywać to pechem, ale czwarty dekoder w ciągu 20 miesięcy?

Po prostu są tanie i niedopracowane. Do tego soft - również niedopracowany no i efekt gotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ marecki74

Mam Pace PVR-a od półtora roku - ciagle ten sam egzemplarz i działa bez zarzutu. No może czasami ma małe kaprysy ale nie uciążliwe (np. chwilowy brak EPG itp.) Działa bezgłośnie i bezproblemowo aktualizuje soft. Oczywiście "niebieska" dioda to standard. :D

Większy problem mam z Fergusonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do menu serwisowego, niektórzy radzą aby wyczyścić mu pamięć. Wszystko ładnie i pięknie, ale pyta o jakiś kod - macie jakieś sugestie?

 

Nie chce mi się sprawdzać, ale zdaje się 555. Jeśli się mylę, proszę sprostować

Potwierdzam,masz racje - kod 555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poiadam problem z mim dekoderm wczoraj działą a dzisiaj z rana przy próbie uruchomienia pali sie niebieska dioda i nic sie nie wyświetla ani na tv na na wyświetlaczu dekodera. Czy dekoder by się uszkodził? ewentualnie jak zrobić jego reset bo niestety w instrukcji nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez plociarz » 24 maja 2012 10:28

 

Witam poiadam problem z mim dekoderm wczoraj działą a dzisiaj z rana przy próbie uruchomienia pali sie niebieska dioda i nic sie nie wyświetla ani na tv na na wyświetlaczu dekodera. Czy dekoder by się uszkodził? ewentualnie jak zrobić jego reset bo niestety w instrukcji nie widze.

Dekoder sie zawiesza i swieci dioda wtedy gdy dysk jest przeladowany i brak mozliwosci pobierania nowych filmow.Musisz cos skasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...