Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@miro78 - yyyy.... nie wiem :) ja mam ją 'od zawsze' w tym menu jest po kolei: język 1, napisy 2, głosność 3, wyświetl nazwe prog.4 i właśnie ustaw. wyświetlacza 5 gdzie mogę zmieniać nazwa pr. lub zegar

 

@456play - strasznie się powtarzasz, do tego nic to nie wnosi do dyskusji. propnuje abyś założył sobie gdzieś osobny temat nazwany 'gorzkie żale o PACE PVR HD' i tam śmiało będziesz mógł narzekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miro78, być może masz stary soft. Nie pamiętam jak to dokładnie było, ale w ostatnich softach na pewno jest możliwość zmiany nazwy programu na godzinę.

 

Tutaj nie chodzi o stary soft. Aby dek mógł wyświetlac godzinę musi miec wbudowany tuner dvb-t ,ja mam bez i nie mam mozliwosci zmiany nazwy kanalu na godzine... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten dekoder od paru dni,nie wychodzi mi nagrywanie audycji, chociaż robię jak w instrukcji poniżej.

 

Ręczne programowanie nagrań

 

W celu zaprogramowania nagrań przejdź do funkcji MOJE NAGRANIA, a następnie naciśnij

przycisk B – PLANOWANIE i przycisk •– NAGRAJ NOWE.

Wprowadź parametry programowanego nagrania:

datę, numer kanału, godziny rozpoczęcia i zakończenia nagrania, powtarzanie nagrań.

Programując nagrania możesz skorzystać z listy programów, która pojawi się po wciśnięciu klawisza E.

 

Po zatwierdzeniu zaprogramowanego nagrania dekoder prosi o podanie kodu blokady.

Wpisanie kodu umożliwi nagranie audycji, która jest chroniona kodem blokady.

 

Dekoder mam podpięty na jeden kabel, nagrywać próbuję w trybie Standby. Reszta funkcji działa jak należy, doradźcie proszę, co robię źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@margraj ja problemów nie mam - ostatnio chodzi bez żadnych problemów :) rozumiem że rozumek 13-latka podpowiada że należy wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji, ale naprawdę jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej jest milczeć.

 

No dokładnie - czuję się zdemaskowany i rozgryziony. Pozdrów znajomego z lombardu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miro78, być może masz stary soft. Nie pamiętam jak to dokładnie było, ale w ostatnich softach na pewno jest możliwość zmiany nazwy programu na godzinę.

 

Tutaj nie chodzi o stary soft. Aby dek mógł wyświetlac godzinę musi miec wbudowany tuner dvb-t ,ja mam bez i nie mam mozliwosci zmiany nazwy kanalu na godzine... :x

 

czyli jedni użytkownicy mają a drudzy nie?

coś jest nie halo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miro78, być może masz stary soft. Nie pamiętam jak to dokładnie było, ale w ostatnich softach na pewno jest możliwość zmiany nazwy programu na godzinę.

 

Tutaj nie chodzi o stary soft. Aby dek mógł wyświetlac godzinę musi miec wbudowany tuner dvb-t ,ja mam bez i nie mam mozliwosci zmiany nazwy kanalu na godzine... :x

 

Nie wiem do końca czy to jest reguła, pisaliśmy o tym kilkanaście stron wcześniej, też sądziłem że to przez brak dvb-t ale jeden kolega stwierdził, że ma dvb-t i też nie ma opcji przełączenia miedzy wyświetlaniem kanału a godziny.

 

Co do ich dostępności to faktycznie ciężko dorwać model z dvb-t ale może komuś się uda, ja odwiedziłem kilka punków w różnych miastach i niestety poległem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poznaniu w centrum TESCO EXTRA , cyfra nadal otrzymuje PACE PVR z dvb-t i bez , osoba z punktu powiedziala i pokazala szafe pelna z dostawy owych dekoderow wlasnie z i bez funkcji dvb-t , jak wymienialem dekoder to zapytano mnie czy chce wlasnie z NTC czy bez bo moge wybrac ,

w innym punkcie cyfry w king cross tez tak samo

 

tak wiec zapraszam do POZNANIA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do "stonka" - myślisz, że nie pisałem reklamacji??? Pisałem po kilkanaście razy. Kiedy byli już wyraźnie zmęczeni odpisywaniem - to za każdym razem walili tę samą oklepaną regułkę - odbieram sygnał prawidłowo - to wszystko jest OK. jak mi nie pasuje dekoder - mogę wymienić i dołączają listę punktów w których można dokonać wymiany. Oczywiście nigdy nie ma podstawy do tego aby anulować opłatę za dzierżawę. Dlatego zawsze kiedy do mnie dzwonią ze swoimi super ofertami dołączenia czegokolwiek najpierw żądam zmiany opłaty najmu. Mam cierpliwość - do czerwca jakoś wytrzymam a potem zobaczymy - jeśli przedłużę umowę to na pewno nie z tym dekoderem w dzierżawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a moze jakies masowe maile kazdego z uzytkownikow ktory korzysta z PACE i ma z nim problemy , bo nie wierze ze wszystkim dekoder smiga bez jakichkolwiek ZONKÓW ,

od ponad tygodnia wysylam codziennie maile z opisem jak ten złom dziala i otrzymuje za kazdym razem inne info ale mowiace o tym ze bedzie poprawiony soft , ALE nie pisza kiedy hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...