Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odbiegając od głównego tematu, przy poprzednim zamieszaniu z softem dla pvr250, gdzie na potęgę ludzie je wymieniali, byłem świadkiem jak zgłosił się gościu, z okazyjnie zakupionym niesprawnym tunerem i został odprawiony przez punkt z kwitkiem. Za bardzo nie szukałem, ale nie trafiłem nigdzie na jakiś alternatywny soft więc jak już ktoś kupuje to tylko na własne ryzyko prawne i finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić format dysku przez format flash, ale pisze, żebym podał hasło. Jakie ono jest? Wiem tylko tyle, że jest na 3 znaki.

 

dla wyczyszczenia FLASH i EEPROM kod to 555. pomaga na trochę, nie tną się nagrania w HD - nie przeskakują, przewijanie lepiej działa.

 

co do softu to trzeba by go napisać od nowa. z tym już nigdy nic nie zrobią bo jest uwalony na samym wstępie. zauważyliście, że jak tylko pojawi się coś nowego to coś innego przestaje działać? jak dodadzą nową funkcję to inne przestają już poprawnie działać... i tak w kółko od kilku lat przy kolejnym sofcie. ze zbyt małego kawałka materiału krawiec nie uszyje garnituru na miarę oczekiwań. albo spodnie za krótkie albo góra albo rękawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@stopen, było, tylko źle szukałeś.

 

Konwerter musi być typu twin (dwa przewody antenowe podłączone do dekodera) i w menu trzeba ustawić również typ konwertera na twin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania powtarzaja sie notorycznie odnosnie Pace proponuje zrobic odpowiedni dzial najczesciej zadawane pytania na temat pace :D przynajmniej na kilkunastu ostatnich stronach powtarza sie do znudzenia pytanie ile kabelkow czy twin czy nie,nie moge nagrywac programu i ogląda innego, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czytałem wcześniej na temat zacinania się odtwarzania programów, tak zapisanych na dysku, jak odtwarzanych z TS, i u mnie też występuje pen problem po zmianie przed i ostatniego oprogramowania. Czy macie na to jakiś pomyśł? Czytałem wcześniej o czyszczeniu pamięci Flash i Eproma. Czy to ktoś stosował i pomaga? Jeżeli tak to czy można liczyć na pomoc z opisem, jak to uczynić?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyszczenia pamięci nie robiłem, ale zauważyłem że zwykłe wyciągnięcie wtyczki z gniazdka na kilka sekund dużo pomaga, choć niestety efekt nie jest stały. Aby wyczyścić pamięć też trzeba dekoder odłączyć z prądu....

 

-- edit --

a co do czyszczenie pamięci to skocz do 574 strony tego tematu i przeczytaj post @grzebien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... zachwalalem i przechwalilem

dekoder muli i ze sporym opoznieniem reaguje na polecenia pilota , nr kanalu wskakuje szybciej anizeli nazwa kanalu na ekranie ,

 

program to jakas bitwa wyscigowa pilot polecenie haha

flagowy model cyfry a tak zjeXXX od strony softu

DAJCIE ADB do cyfry !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do CYFRY maila ponieważ jestem bliski wyrzucenia przez okno tego szajsu, o ile zawsze go broniłem jak ktoś tu pisał, bo mój dek działał ok to po wrzuceniu nowego softu jest nie do użytkowania, ale do rzeczy poniżej wklejam odpowiedz CYFRY.

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że utrudnienia w obsłudze

terminalu po wykonaniu aktualizacji oprogramowania, występują na określonych

odbiornikach.

Zaobserwowane utrudnienia to:

- spowolnienie szybkości działania dekodera,

- zacinanie obrazu przy odtwarzaniu nagranych audycji

Przepraszamy za utrudnienia.

Wyjaśniam, że zgłoszenie zostało przekazane do producenta sprzętu i jest w trakcie analizowania.

Jednocześnie wyjaśniam, iż nie posiadamy potwierdzonych informacji w

zakresie występowania pozostałych utrudnień, występujących po aktualizacji

oprogramowania.

 

 

Czyli standardowa regułka, kiedy nowy soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...