Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kate, miałem okazje w końcu sprawdzić co z tym moim Mediasatem i po podłączeniu go w miejsce Pace a Pace w miejsce Mediasata, okazało się,że faktycznie padł dekoder. Mediasat czy tu czy tam podłączony,gubi sygnał...

Dzięki za podpowiedź :) byłem przekonany,że to kabel...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki objaw - czasami po włączeniu Pace i amplitunera Sony STR DH 520B nie mam dźwięku,połączone oczywiście kablem HDMI.Przełączając kanały nadal nie ma dźwięku.Musze wyłączyć dekoder do standby i ponowne odpalenie i dźwięk wraca.Na wyjściu optycznym tego problemu nie ma.

W obecnej chwili mam ten dekoder podłączony pod inny amplituner Panasonic wtykami RCA i też czasem dźwięku nie ma.

Od momentu jak mam soft v150 nie przytrafiło mi się to.Może to tylko kwestia czasu

Aha ale masz to tylko przy włączaniu. Przy zmianie kanałów już nie?

 

@znawca

Też działa.

 

@slivkam

U mnie obraz jest OK.

 

@all

próbowaliście jakoś naciskać na cyfre żeby sprawdziła co jest nie tak z tymi dekoderami i wypuściła jakiś soft na to? Czy grozić zerwaniem umowy itd?

 

Ja podłączyłem wczoraj bezpośrednio do tv i dźwięk nie znikł ale akurat wczoraj mało oglądałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem:

Dzisiaj włączyłem dekoder i jest tylko belka z napisem BRAK SYGNAŁU, SPRAWDŹ...

Wczoraj wszystko było dobrze do późna jak oglądałem telewizje. Natomiast na drugim dekoderze w drugim pokoju, który jest do tej samoej anteny podłączony - jest odbiór. Czy zamoczone przełączniki DiSEq znajdujące sie na balkonie mogą być tego powodem?

Nie wiem co może powodować brak sygnału jak do wczoraj wszystko chodziło tak jak powinno... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem:

Dzisiaj włączyłem dekoder i jest tylko belka z napisem BRAK SYGNAŁU, SPRAWDŹ...

Wczoraj wszystko było dobrze do późna jak oglądałem telewizje. Natomiast na drugim dekoderze w drugim pokoju, który jest do tej samoej anteny podłączony - jest odbiór. Czy zamoczone przełączniki DiSEq znajdujące sie na balkonie mogą być tego powodem?

Nie wiem co może powodować brak sygnału jak do wczoraj wszystko chodziło tak jak powinno... :(

No jak się woda dostała do środka to licho może być. Jak nie masz jak sprawdzić to zanieś do sklepu gdzie kupiłeś, albo u kogoś znajomego podłącz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem kiedy wlaczam nagrywanie to dekoder sam je przerywa po ok. 20 min. zauwazylem ze dzieje sie tak jak wylacze telewizor?

 

Aha i druga sprawa mam talerz 60 czy jest mozliwosc na niej ustawienia kanałow HD aby nie ciely i nie zanikaly? Czy lepiej zalozyc 80?

 

Z gory dziex za pomoc,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępię powitanie dla wszystkich, bo to pierwszy post.

 

W opcji VOD mam praktycznie caly czas, że flmy dostępny wkrótce. Niezależnie w sumie czy to VOD, czy na życzenie, czy seriale HBO. Mam PVR od 10 dni, pobrało w sumie 2 filmy. Czy to normalne?

 

 

Mam dokładnie ten sam problem.

 

Tyle że ten sprzęt posiadam od prawie początku grudnia. Zawsze na noc wyłączam żeby był standby a i jak się da to w dzień . Efekt ? tylko 9 ściągniętych filmów(premier). Starsze pozycje to lepiej nie mówić, 0 ściągniętych.

 

Mało tego 1 stycznia miałem już pobrany film Capitan ameryka, tak pomyślałem że go sobie wykupie. A tu nagle... ten konkretny film znikł z listy (dodam że ogólnie był ściągnięty i dostępny do 31.03). Po kliku dniach znowu się pojawił ale do tej pory nie został ponownie ściągnięty.

 

Straszna lipa z tym VOD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...