Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hawranek, na allegro podawane są nr seryjne od sprzedanych na własność dekoderów PACE SD, więc w teorii wszystko legalnie jest, ale chyba każdy wie, że zamiast PACE SD idzie paserka na PACE PVR HD.

 

Marcin87, sprawdź jak masz podłączony dekoder jeżeli jednym kablem antenowym to w menu musi być ustawiona praca na konwenterze pojedynczym. Oprogramowanie jest nadawane od dzisiaj, 9:00 do poniedziałku, do 9:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wszystko dobrze ustawione...konwerter twin ale podłączone dwa osobne odbiorniki,jeden z nich to Pace PVR a drugi Echostar z CP...w Menu ustawione na pojedyńczy bo wchodzi jeden kabel.Co robić aby ściągnął nowy soft?

Napisał Ci wonsik o terminach dostępności aktualizacji więcej info masz tu: http://www.cyfraplus.pl/technologie/spr ... derow.html

Jak dalej nie wiesz co się dzieje to dzwon do Cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra na początku w Mediasatach dawała możliwość ustawienia kanałów po swojemu (była funkcja "Zmień kolejność kanałów", nie takie coś jak teraz w Sagemcomie), a przy odrobinie kombinacji dało się łapać inne satelity (trzeba było kręcić anteną ręcznie, przełączniki nie wchodziły w grę). Tuner wtedy WYSZUKIWAŁ kanały, a nie ściągał gotową listę jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

mam problem z dekoderem

po 5 minutach dzialania dekoder sam sie resetuje pokazuje - E508

po tym jest juz tylko zawieszka, trzeba go rozlaczyc z zasilania

ale pomimo tego problem wciaz wraca...

ma ktos pojecie co oznacza ten blad?

probowalem szukac w google ale na prozno

dekoder mam od dwoch dni, myslalem ze sie nim naciesze w koncu to nowy sprzet

mieszkam w uk i nie mam jak go wymienic od reki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dekoderem, z konieczności jest tymczasowo podłączony do zwykłego telewizora po złączu euro. Na telewizorze albo nie ma obrazu, a jak jest tow wyświetla jakieś komunikaty, których nie da się przeczytać bo obraz pływa :/, komunikaty przesuwają się z góry na dół i są bardzo niewyraźne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Staram się dość dokładnie przeczytać temat , ale niestety nie wyłapałem odpowiedzi. jestem użytkownikiem w/w dekodera. mam cyfrę + telewizor SONY KDL 500 46 cali i korzystam z clone+ na trzy odbiorniki. W dwóch ( SD philips i pace ) na innym piętrze odbiór jest ok. W salonie dekoder łapie sygnał na karcie clone przez chwile potem pali się tylko czerwona doda ( na karcie ) i dekoder nie reaguje na przełączanie pilotem, nie wyświetla nr kanałów ( niebieski wyświetlacz ), dodam ,że nie ma tez jakichkolwiek komunikatów na telewizorze typu zła karta , włóż odwrotnie, dostałem się do menu, wszytko wygląda ok ( przez V-, V+ ), nie wiem jak przywrócić ustawienia fabryczne, ale czy to może mieć znaczenie. Dodam,że na kartę oryginalną cyfry+ też nie reaguje. PS po wyjściu z trybu awaryjnego pokazał mi menu , ale bez dostępnych wszystkich opcji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zamiast się zżymać i tracić zdrowie, po prostu wymieniajcie źle działające odbiorniki, takie są przecież przywileje wynikające z dzierżawy, płacimy i wymagamy.

 

Przed wymianą radzę jednak przejrzeć instalację antenową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dekoderem, z konieczności jest tymczasowo podłączony do zwykłego telewizora po złączu euro. Na telewizorze albo nie ma obrazu, a jak jest tow wyświetla jakieś komunikaty, których nie da się przeczytać bo obraz pływa :/, komunikaty przesuwają się z góry na dół i są bardzo niewyraźne.

Zmień w ustawieniach tv w dekoderze rozdzielczość na niższą bo teraz masz na pewno 720p lub 1080i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z dzwiękiem nadawanym przez złącze cyfrowe (coaxial). Na zwykłym kanale niema żadnego problemu (poza taką właściwością że nie działa regulacja głośności) a gdy włączam kanał hd słychać szum(coś jakby pocięte dzwięk). Dzieje się tak także na niektórych zwykłych programach gdy np: wyłączam lekora i leci orginalna dzwięk filmu. Niewiem z czym to może być związane ale może z faktem że nadawany jest dzwięk wielokanałowy? Czy da sie coś z tym zrobić i najlepiej do kogo było by się z tym zwrucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...