Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chłopaki pomóżcie :/ jestem nowy posiadaczem cyfry :/ obecnie mam tv 32cale Philispa hd ready, bravie podepne za miesiac :P chodzi o tragiczną jakość obrazu :/ mam dekoder Pace 500GB, jakość kanałów SD jest co najmniej dwa razy gorsza niż u brata na N-ce na 46 calach:/ między calan + a canal + HD nie ma praktycznie różnicy w obrazie :o czego to wina? dekoder taki badziewny? tv do kosza?

Druga sprawa ;) Czy dekodery HD cyfry skalują obraz SD do 720p? Ewentualnie czy zamiast dzierżawić Cyfrowe dekodery kupić może Ferguson Ariva 200? Zależy mi tylko na jakości obrazu :) funkcjonalność na drugim miejscu. Proszę o pomoc :) ewentualnie na priv wiadomość. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój pace pograł ze mną :( oglądałem na AXN "Gwiezdne Wrota" a w tym samym czasie miało włączyć się nagrywanie MONKA na Canale+, o zaplanowanej godzinie zaświeciła się niebieska lampka więc myślę wszystko OK, niestety jak wszedłem w nagrania w przerwie filmu to nic nie było tzn.niebieska lampka cały czas świeciła a w bibliotece pustka. Zacząłem troszke sprawdzać zaobserwowałem coś dziwnego, gdy włączę nagrywanie na jakimkolwiek C+ lu Hbo to po przejściu na inny kanał wyłącza się nagrywanie ale jeśli włącze nagrywanie na jakimkolwiek innym kanale to się nie wyłącza i nagrywa bez problemu ( w ustawieniach mam TWINA). Czy to jest niedoróbka softu czy muszę iść wymienić dekoder?

 

Dzisiaj byłem w punkcie i tam działał OK, więc pierwsze co zrobiłem to wymieniłem przejściówki podokienne i okazało się że to był strzał w dziesiątkę, wszystko wróciło do normy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji softu menu dziala juz poprawnie, mam jednak dalej problemy z dzialaniem kanalow hd, dostaje informacje brak sygnalu upewnij sie ze typ konwertera ustawiony w menu jest prawidlowy, sprawdz instalacje antenowa. Dziwne to bo mam tez n ke i na niej wszystkie kanaly hd dzialaja. Ustawilem typ konwertera na pojedynczy i standardowe parametry. Macie moze jakis pomysl co zrobic zeby kanaly hd ruszyly??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukałem ale nie moge znalezc odpowiedzi na pytanie : czy po wyłaczeniu tunera powinno byc czerwone swiatełko?? odebrałem tuner dzisiaj podłaczyłem zaktualizowałem soft i po wyłączeniu pali sie na czerwono i nie ma informacji o godzinie czy mozna to jakos ustawic?? i czemu nie moge wypozyczyc zadnego filmu dekoder był wyłaczony ale nic sie nie zaktualizowało i nie słychac pracy dysku na wyłaczonym dekoderze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem 500-ke. Oczywiście zaktualizowałem soft do najnowszego. Dziwi mnie tylko brak jakiejkolwiek aktywności wyświetlacza. Nie wyświetla godziny ani nazwy programu. Totalna ciemność. Czy coś specjalnego trzeba w menu ustawić?? (nie sądzę). Czyżby wadliwy egzemplarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...