Skocz do zawartości

Zakodowane Cinemax i Cinemax2 w pakiecie RM!!!


longin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko sobie zobacz czy miałeś wymienione w umowie kanały Cinemax w pakiecie RM. Najpierw przeczytaj umowę a później narzekaj. A po za tym to już sie robi nudne tyle szumu o tak beznadziejne kanały.

 

Nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo pisałem wcześniej dla "polsatowców":

 

"P.s.

Dla "Polsatowców", których argumentem jest: "trzeba było czytać umowę" i "w umowie nie ma cinemaxów":

 

- K.C. jest nadrzędny do umowy klient - Cyfrowy Polsat.

- Zawarcie umowy, a zawarcie umowy pod wpływem błędu, w jaki została wprowadzona strona umowy, przez drugą stronę, to dwie różne rzeczy. W przypadku tej drugiej, Kodeks Cywilny daje nam prawo do odstąpienia od umowy w ciągu roku od wykrycia istotnego błędu.

- Reklama/ulotka nie może wprowadzać klienta w błąd - cytowałem wyżej zapis ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Tu Polsat także okazał się arogancki, mówiąc, że oferta nie była ofertą.... Ofertą jest umowa... (Zrozumiałem, że oferta była jedynie żartem....)"

 

 

A poza tym pisze się razem. Jak ktoś, kto nie zna języka polskiego ma rozumieć polskie prawo, prawda?

 

Dzięki takim jak Ty właśnie, mamy takich oszustów, jak w Cyfrowym Polsacie. Nie jest ważne, jaki jest poziom Cinemaxów, ważne jest, że wiele ludzi, wzięło pakiet Relax Mix tylko ze względu na te programy, a reszta przy okazji. Mam nadzieję, że ktoś Cię kiedyś oszuka - namówi Cię na coś dobrego, potem sprzeda Ci bubel.

 

nudne ale co tak zrobili i trudno takie jest życie taki jest Polsat :roll:

 

Dlatego zamierzam w przyszłości opublikować tu wyrok sądu, który będzie dla Cyfrowego Polsatu jakąś lekcją. Lekcją, która powinna ich nauczyć, że nawet oni muszą przestrzegać prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie sąd uzna, że ja stronę sfabrykowałem, podobnie jak tysiące innych abonentów - identycznie stronę sfabrykowali. Zeznania dystrybutora CP także będą pewnie fałszywe...

Nie wspominałeś tutaj o tym że nie tylko ty będziesz przedstawiał ten dowód.

Co do tych zeznań dystrybutora CP, to można się przyczepić do niego że też mógł wprowadzać błąd (tak jak zresztą osoba na infolinii CP o której wspominałeś), przecież ich wiedza na temat oferty powinna być zbliżona.

 

Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że sfabrykowałem sobie wydanie wczorajszej Gazety Wyborczej. Sugeruję troszkę więcej poczucia rzeczywistości.

Akurat przerobienie dowolnej strony internetowej to kwestia maksimum paru minut roboty.

Natomiast już w przypadku papierowego wydania Gazety Wyborczej to jest to już "wyższa szkoła jazdy".

 

Maq, powiedz teraz, ale szczerze, dlaczego negujesz prawdę?

Dostajesz pensję od pana S. ?

Mówiłem wcześniej że nie mam nic wspólnego z CP, no oprócz tego że jestem ich abonentem, czytaj z uwagą...

 

Mam świadków. To wystarczy.

Prosiłbym o konkrety.

 

Obejście byłoby, gdyby CP umieścił właśnie jakąś informację mikroskopijnym druczkiem, że Cinemaxy mogą zostać wycofane z pakietu Relax Mix.

Po raz któryś już wspominam że w umowie nie miałeś nawet wzmianki o Cinemax że gwarantują ci dostęp do nich, a na ulotce było że ona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu K.C.

 

BTW: Jak coś w sklepie kupujesz, to wychodzisz najpierw na miasto, i zaczepiasz ludzi, pytając o ten towar? Czy działa, czy jest dobry, czy się opłaca?

Osobiście staram się nie kupywać przysłowiowego "kota w worku" i jak tylko jest to możliwe sprawdzam opinie na dany temat wśród znajomych lub wypowiedzi ludzi na forach internetowych oraz przeglądam różne testy.

 

Idąc do Salonu Opla. aby kupić Vectrę, powinienem mieć podejrzenie co do sprzedawcy, z którym oglądam ten model, że będzie chciał ode mnie wyłudzić pieniądze właśnie za Vectrę, a wcisnąć mi Corsę...

Oj, te twoje porównanie jest lekko naciągane.

 

A poza tym pisze się razem. Jak ktoś, kto nie zna języka polskiego ma rozumieć polskie prawo, prawda?

A co powiesz na to?
Nawet osoba mająca do czynienia na codzień z prawem w kancelarii rządowej, powiedziała, że jest szansa...

 

Dlatego zamierzam w przyszłości opublikować tu wyrok sądu, który będzie dla Cyfrowego Polsatu jakąś lekcją. Lekcją, która powinna ich nauczyć, że nawet oni muszą przestrzegać prawo.
Mam nadzieje, że to ty nie dostaniesz lekcji, że za takie błachostki nie powinno się zabierać, jak już stracisz siłę i pieniądze na tą twoją całą walkę z CP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych zeznań dystrybutora CP, to można się przyczepić do niego że też mógł wprowadzać błąd

 

Nie można. Ten dystrybutor wiedział, że Polsat nabijał ludzi w butelkę. Rozmawiałem z nim po zawarciu umowy z CP.

 

Akurat przerobienie dowolnej strony internetowej to kwestia maksimum paru minut roboty.

 

Co i komu by to dało w przypadku, gdy strona była upubliczniona? Sfałszować mógłby teraz jedynie Cyfrowy Polsat, próbując wybrnąć ze swojego przekrętu.

 

Mówiłem wcześniej że nie mam nic wspólnego z CP, no oprócz tego że jestem ich abonentem, czytaj z uwagą...

 

Czytam, czytam, jednak pytałem szczerze... Ty tak jednak chyba nie odpowiadasz...

 

Prosiłbym o konkrety.

 

A to już nie jest Twoją sprawą. W przypadku, gdybyś był opłacany przez pana S., mógłbyś mi popsuć niespodziankę.

 

Po raz któryś już wspominam że w umowie nie miałeś nawet wzmianki o Cinemax że gwarantują ci dostęp do nich, a na ulotce było że ona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu K.C.

 

I jeszcze raz, jak do słupa:

Odsyłam do art. 84 K.C. (Kodeksu Cywilnego)

Odsyłam również do USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji - art. 16, ust. 1, pkt. 2.

Ulotka - NIE. Strona internetowa - TAK

Łopatologicznie:

- Sugerowałem się stroną internetową, przedstawiającą ofertę programową - nie było tam żadnej wzmianki, że oferta, to nie oferta, tylko psikus

- Nie sugerowałem się ulotką papierową (wydrukowaną w drukarni na zlecenie Cyfrowego Polsatu).

 

Paniał?

 

Mam nadzieje, że to ty nie dostaniesz lekcji, że za takie błachostki nie powinno się zabierać, jak już stracisz siłę i pieniądze na tą twoją całą walkę z CP.

 

Oszustwo, to nie błachostka. Naciąganie również nie.

Nie stracę siły - postępowanie wszcęły już inne instytucje.

Nie stracę pieniędzy - RPK może wystąpić do sądu za mnie.

 

Jak tylko tyle miałeś do powiedzenia w sprawie, którą najlepiej chciałbyś zataić, daruj sobie. Polsat też mówi cały czas, że ich umowa....

Myślą, że ich umowa to Ustawa Zasadnicza, i jest nadrzędna do wszystkich aktów prawnych, które im wymieniam, a które Polsat złamał. To błędne myślenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna promocje ma teraz n-ka Cinemax za 0 zł. I czy nie wprowadzają teraz w błąd klienta i za jakiś czas każą sobie za ten kanał zapłacić. Na stronie n-ki nic nie pisze, że to promocja.

 

@dzidas nie czytałeś umowy i jesteś teraz rozczarowany i kombinujesz jak diabli a to ci nic nie da. Nigdy nie kupuj kota w worku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno @dzidas.... Jakoś wielu abonentów CP wiedziało, że CINEMAXY są dostępne w promocji tylko jakoś do Ciebie to niedotarło.

 

Nie tylko do mnie. Myślisz, że wielu, którzy zamawiali CP przez www, wiedziało, że jak kupią Cinemax, to go nie dostaną?

 

 

Podobna promocje ma teraz n-ka Cinemax za 0 zł. I czy nie wprowadzają teraz w błąd klienta i za jakiś czas każą sobie za ten kanał zapłacić. Na stronie n-ki nic nie pisze, że to promocja.

 

Nie kłam. Zupełnie inną. W "N" masz te kanały w prezencie do końca września 2007 - piszą to WIELKIMI literami. Nikogo nie naciągają, nie wprowadzają w błąd, no chyba, że Ciebie.

 

@dzidas nie czytałeś umowy i jesteś teraz rozczarowany i kombinujesz jak diabli a to ci nic nie da. Nigdy nie kupuj kota w worku.

 

Mylisz się. Czytałem umowę. Nie wziąłem jednak pod uwagę, że Polsat może się okazać oszustem, i w umowie spisać inny układ programów, niż w ofercie do tej umowy. Po prostu nie porównywałem oferty programowej.

Nie kombinuję, a dochodzę swoich praw na poodstawie polskich przepisów, które zostały stworzone dla klienta. Nie martw się, dużo da - już dało, CP jest pod lupą, a jeszcze dużo przed nim.

Czy kota w worku? Nie, teraz po prostu muszę bardziej uważać. Dzięki Cyfrowemu Polsatowi muszę do potencjalnego sprzedawcy podchodzić jak do złodzieja, przekręta, naciągacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć w jakim formacie nadaje obecnie Cinemax2? Obraz z kanału po odjęciu czarnych pasów zajmuje nieco ponad połowę ekranu. To jakoś DivX-a :D

Chociaż taki obraz i tak jest lepszy od tego gdy na Cinemaxach lecą filmy na pełnym ekranie.

Ma ktoś dane bitrate z tych kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem promocje w wakacje po przejściu na cyfrówkę, nadawał co najwyżej letter-box ;p tylko C+ Film nadaje 16:9 wśród polskich filmowych kanałów.

Chyba nie widziałeś pasków w HBO... są większe ;p Jak lecieli Piraci z Karaibów musiałem zoom'a włączać by ładniej wyglądało ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w letterboxie na czarne pasy idzie bardzo mało bitrate-u, a na pozostałą część obrazu cała reszta, więc im większe pasy tym lepsza jakość części obrazu z filmem, głównie widać to na HBO i właśnie Cinemaxach gdzie bitrate-y są bardzo niskie i podczas filmu w zwykłym 4:3 nie jest najlepiej...

 

PS. Koniec Offtopu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...