Skocz do zawartości

Zakodowane Cinemax i Cinemax2 w pakiecie RM!!!


longin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zdenerwowal mnie CP :x mam polsata od grudnia i do dnia dzisiejszego nie przysłali mi porozumienia na RM Film. Czyli doszli do wniosku, że nie chcą od mojej osoby 10 zł więcej ?? W sumie i tak bym nie wziął Cinemaxów ale powinni mi dać wybór a nie tak bez słowa wyłączyli :x Jakbym nie miał internetu to skąd miałbym wiedzieć ze Cinemaxy wypadają z RM ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też płacę 54,90zł i też już nie mam Cinemax-ów i tym się nie przejmuję, ale faktycznie, przecież sporo osób nie dostała porozumienia oraz informacji, że Cinemax zostanie odłączony z Pakietu Relax Mix i będzie dodatkowo płatny 10zł w Pakiecie Relax Mix Film, a może niektórzy chcieli Cinemax-y, nic ich sprawa, jak chcą mieć tylko garstkę abonentów na Cinemax-y to niech mają, aż w końcu znowu będą czesto rozkodowywać, żeby zachęcić, bo im nie będzie się opłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dekoder w pre paidzie - po 7 miesiącach opłaconego abonamentu podpisałem od października umowę na czas nieokreślony. Co prawda w umowie nie było Cinemaxów ale czy to znaczy że nie muszą mi przysyłać informacji o możliwości ich dokupienia?? Wogóle nie szanują swoich abonentów!!!!

Teraz go nie dokupię nawet jak przyjdzie ta nowa umowa. Popełniają poważny błąd tak traktując klientów (nawet tych którzy do tej pory mieli pełny pakiet). Taki błąd może ich drogo kosztować, nie chodzi tylko o finanse ale także o utratę lojalności klientów.

 

:evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska przecież już od dwóch miesięcy było wiadomo, że zakodują Cinemax-y jak się nie wykupi pakietu relax mix film wiec powiedzcie mi dlaczego jęczycie i narzekacie jak komu zależało a nie dostał nowej umowy do podpisania to mógł przecież zadzwonić i o nią poprosić.

 

P.S.

Dziś na infolinii operatorzy mają chyba niezły zamęt :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam te kanały w d........ , ale oni nas "przymuszą do oglądania" po prostu do tego pakietu będą dokładać inne kanały typu "filmowy" i jak będzie tam coś ciekawego (wreszcie) to dołożymy tę dyche i oni się będą śmiać ostatni :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz, chwila co prawda otrzymałem zawiadomienie o RM Film ale nie ma umowy, jest napisane żebym podpisał i odesłał umowę którą otrzymałem w poprzedniej korespondencji, ale ja takowej nie dostałem.

 

Może listnosza wiatr porwał w połowie stycznia i nie dotarł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serafin mam to samo co ty ze do dnia dzisiejszego nie otrzymalem porozumienia na RM Film oraz ze takowy bedzie a nadodatek powininiem go miec co najmniej do 12.02.07 bo wtedy zaczyna mi sioe nowy okres rozliczeniowy. jak cos dalej bede placil 19,90 a donich zaraz zadzwonie tylko ten piiip orange tez mnie ... bo dzwonie po 222127222 a oni mi "Przepraszamy nie mozemy zrealizowac tego polaczenia prosimi spruboj pozniej" albo jak sie polacze to daje 0 i leci sobie non stop melodyjka (to juz do CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...