Skocz do zawartości

Zakodowane Cinemax i Cinemax2 w pakiecie RM!!!


longin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem ten problem ale po rozmowie tel. odblokowali mi kanały. Kobieta wyjaśniła ze nie dotarły nowe umowy i mimo opłaconego abo. kanały zostały zablokowane. Umowę odesłałem w grudniu widać strajk na poczcie zrobił swoje. Po rozmowie odesłałem moją kopię, mam nadzieję ze teraz otrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje to, że o tym, że Cinemaxów nie będzie w RM wiadomo było już na konec grudnia. Owszem pretensje mogą mieć Ci, którzy umowę podpisali na koniec stycznia i nie wiedzieli o odejściu Cinemaxów. Ci abonenci, którzy w Cp są od dawna - już dawno wiedzieli o zmianach. Wystarczy czytać umowy, listy przesyłane od Cyfrowego Polsatu. Ja to zrobiłem i zapłaciłem za ponad rok z góry za pakiet Film, którego cena miała wzronąć. Więc na przyszłość powtarzam, czytajcie listy przesyłane przez CP, czytajcie umowy - jeśli czegoś nie rozumiecie zawsze można zadzwonić na Infolinię (choć czasem cięzko jest uzyskac Informacje) lub zapytać się na tym forum (Zawsze ktoś może udzieli odpowiedzi). Pozdrawam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja zaufałem sprzedawcy i jego zapewnieniom że taka oferta programowa ( cinemaxy) jak w reklamie cyfrowego polsatu bedzie przez cały czas trwania umowy :D - przyznaje się mój bład nie należy ufać a trzeba uważnie czytać umowę ( ja to zrobiłem na spokojnie dopiero w domu :D ) mam tylko nadzieję że polsat nie zakoduje tvn turbo i disney channel bo mnie dziatwa zlinczuje w domu :twisted:

----------------------------------------------------------------------------------------

ECHOSTAR 717 pakiet familijny + RM - 49.80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie niezmiernie interesuje na jakiej podstawie prawnej CP mogl uczynic to co uczynil - czyli wycofanie dwoch kanalow filmowych i neizastapienie ich przez inne o podobnej tematyce. To sprzeczne z umowa :roll: Na dodatek konsultanci twierdza ze zaszla "sila wyzsza" czyli zmiana programowa co juz zupelnym idiotyzmem przeciez jest w zaistnialej sytuacji.

Umowe podpisywalam w pazdzierniku, cinemaxow nie ogladalam do tej pory chyba ani raz ale nie szkodzi - skoro mialam miec to pragne je miec i nie ogladac dalej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie niezmiernie interesuje na jakiej podstawie prawnej CP mogl uczynic to co uczynil - czyli wycofanie dwoch kanalow filmowych i neizastapienie ich przez inne o podobnej tematyce. To sprzeczne z umowa :roll: Na dodatek konsultanci twierdza ze zaszla "sila wyzsza" czyli zmiana programowa co juz zupelnym idiotyzmem przeciez jest w zaistnialej sytuacji.

Umowe podpisywalam w pazdzierniku, cinemaxow nie ogladalam do tej pory chyba ani raz ale nie szkodzi - skoro mialam miec to pragne je miec i nie ogladac dalej :lol:

Moja opinia o tych kanałach jest tu już znana, ale z tego co zrozumiałem to one były w Relax mix tylko na zasadzie PROMOCJI i aktualnie CP twierdzi iż ta promocja dobiegła końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam trzy platformy w domu. Moje zdanie na temat Cinemax jest takie, że są to słabe kanały o , które nie warto toczyć kopii.

Ale jężeli chodzi o CP to najbardziej [beep]iana platforma z tych jakie w Polsce mamy. Wiekszej ignorancji, niekompetencji i większego gnoju nie znam.

Nie piszę tego od tak sobie ale z konkretnych powodów, o których chetnie napiszę , ale to już historia na inny temat.

Polsat ignoruje klientów, nie licząc się z ich zdaniem . To stado niekompetentnych ignorantów , którzy o nowoczesnej platfornie cyfrowej nie mają pojęcia. Ich sukcesy w ilości abonentów opieraja się na niskiej cenie, która takie potem powoduje skutki jak te z Cinemaxem.

Na tym skończę bo się jeszcze zdenerwuje a po co mi to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam umowy :oops: ale pani na infolinii podpisala mi co gwarantuja wiec zgodnie z tym co w umowie stoi to nie mamy podstaw do reklamacji. Kijem tego co nie czyta umowy dokladnie :oops:

Ma ktos ta umowe pod reka? Jakie kanaly w pakiecie relax mix sa gwarantowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax i Cinemax2 nie są wymienione w umowie. kanały gwarantowane to: Polsat Sport Extra, Extreme Sports , ESPN Classic Sport ,EUROSPORT2, Zone Europa, Kino Polska , ZONE ROMANTICA , AXN SCI-FI , AXN CRIME , MTV Polska, VH1 , Boomerang , Jetix Play.

 

P.S moja rada tak że trzeba zawsze czytać umowy aby później żeby nie było rozczarowań i nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się koledzy mylicie, bo materiały promocyjne, na podstawie których klient dokonuje zakupu muszą być zgodne z umową. A generalnie strona CP, która mówiła o promocji wyraźnie wskazywała, że kanały Cinemax i Cinemax2 są w pakiecie Relax Mix.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...