Skocz do zawartości

Kanały, które po 1.10 pozostały w DVB-S/SD


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę to oprócz Ale Kino+ SD zniknęły jeszcze Discovery SD i chyba Comedy Central Polska SD***

 

Aktualizacja:

Kanały, które zostały w SD:
 
Ogólne:  TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVN 7, TVP Polonia, TVP Regionalna, TV Puls, TV4, TVS
Filmy: AleKino+, Kino Polska
Seriale: Comedy Central (?), CC Family, Universal, Sci-Fi, 13 ulica
Sport: nSport+, Eurosport 2, TVP Sport
Dzieci: MiniMini+, Nick Junior, Baby TV, BBC CBeebies, TeleToon+, Nickelodeon, Cartoon Network, Disney Channel
Dokument Nauka Świat: Discovery, Planete+, Fokus, TTV, TVN Turbo, Crime and Inv.
Muzyka: MTV, VIVA, Eska, VH1, Polo
Kobieta: Kuchnia+, Domo+, TVN Style, BBC Lifestyle
Informacje: TVP Info, TVN 24, TVN BiŚ, TVN Meteo

 

*** tp. 11075 - Comedy Central na kingofsat ma full kodowanie

*** być może mam wpisany SID 30 a wersja SID 4 działa (może ktoś potwierdzić? padł mi komp, którym podłączałem się do dekodera SD)

*** CC Family z tego samego tp. działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comedy Central SD rzeczywiście świeci na dekoderze HD, a w dekoderze SD mam po prostu wpisany zły SID.

Jeśli chodzi o Discovery SD to ta wersja, która świeciła u mnie już nie świeci. Albo świeci z innych parametrów, albo świeci tylko dla "n na kartę"

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery SD cały czas świeci z częstotliwości 10,719, jeśli chodzi o Ale Kino+ SD to nie działa dla abonamentow nc+, z tego co się dowiedziałem to stacje od ITI SD w ciągu najbliższych tygodni mają zostać wyłączone, jednak decyzje mogą zmienić z dnia na dzień.

Edytowane przez Michu07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli już to z koncem pazdziernika wyłączą bo wtedy konczy się ważnosc kart TNK SD.

Wtedy można się spodziewac zamieszania na transponderach Hotbirda.

Zastanawiam się jak będzie z National Geographic bo w SD kanal działa w pakiecie podstawowym w Orange. Nie działa wersja HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że się da skoro od 1 czerwca TVS będzie przeniesiony na częstotliwośc 10,796 i będzie w MPEG 4, a wersja MPEG2 z 10,719 zostanie usunięta 15 czerwca, nie każda stacja w TNK SD jest gwarantowana. Pozatym nc+ ma jeszcze miejsce na 11,488 spokojnie zmieszczą się 4 kanały HD :), jak będą potrzebowali więcej miejsca to przyłącza 10,892 z DVB-S do DVB-S2 :)

Edytowane przez Michu07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To chociaż napisz, jaką masz kartę, bo szklanej kuli niestety u mnie - NIET. A jakbyś popatrzył po forum i stronie głównej satkuriera, to pewnie być zauważył, że sporo dubli SD ostatnio po prostu jest wyłączanych z wszelakich kart. Pewnie zupełnie znikną z satelity po wyłączeniu TNK SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja dorzucę pytanie

Czy przy zmianie transpondera z DVB-S na DVB-S2 kanały znajdujące się na nim trzeba ponownie wyszukać?

Chodzi mi o dekodery dedykowane

 

Dekodery dedykowane posiadają listę kanałów tworzoną i aktualizowaną przez operatora.

Wszelkie zmiany odbywają się tutaj automatycznie. Użytkownik nie musi się przy tym martwić o żadne szczegóły techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...