Jump to content
Sign in to follow this  
grzybek03

Zagraniczne TV

Recommended Posts

Viva i DSF nie nadają na HB tylko na Astrze.Natomiast kanal VIVA Plus zakonczyl nadawanie 15 stycznia,zastapiła go niemiecka wersja Comedy Central-przekaz ten jest takze dostepny tylko z Astry

Na żadnej.

O widzę już ktoś odpowiedział. Ale na forum nie można kasować swoich postów...

Viva Polska,ITV,4.fun.tv,RTL 102.5 HIT Channel,NRJ 12,Europa TV,Music Box Italia,Music Box Russia,Countdown,Magic TV,Dance TV,123 sat,Croatian Music Channel

Real Madrid TV,Sport Italia,Planeta Sport,Rai Sport Satelitte,Dubai Sports

A ja polecam popatrzeć na ten spis kanałów z HotBirda: http://pl.kingofsat.net/pos-13E.php

Masz tutaj oprócz dokładnego wykazu częstotliwości podaną informację dotyczącą profilu kanałów, tzn: muzyczny, filmowy, sportowy, dziecięcy itd. Całość jest w języku angielskim ale myślę że nie trzeba tutaj znać anglika, mam nadzieję że teraz wszystko będzie jasne. :wink:

Dodam jeszcze że kanały niekodowane są napisane na białym tle.

Z filmami na HotBird to tylko gruziński AdjaraTV - 11.411H, no jeszcze jest rosyjski K+ (11.623V) ale tutaj bardzo stare filmy puszczają.

Jeszcze jest ICC - Iranian Cinema Channel (11.117V) ale szkoda słów na ten kanał filmowy.

Na niemieckim kanale Kabel Eins (Kabel 1) od rana do południa leci niekodowany blok Cartoon Network. Nawet fajne bajki lecą. :smile:

Gdzie mogę znaleźć jakieś islandzkie kanały tv?Akurat żona mi tam wyjeżdża i jakoś chciałbym wprowadzić trochę w ten chłodny klimat..

Guest Anonymous

Nie ma szans na telewizję z Islandii w Polsce... Jest tylko 1 kanał - "Sjónvarpið", ale jest on kodowany (ostatnio był odkodowany w styczniu 2009).

ruv.jpg

Możecie sobie jedynie pooglądać nagrania dziennika: http://dagskra.ruv.is/sjonvarpid/ (trzeba kliknąć "Fréttir").

Kilka dni temu zniknął mi kanał Telelombardia z HB. KingOfSat pokazuje stare parametry, a na LyngSat nie ma go na tp. 11.541 V.

Parametry z telelombardia.it:

Satellite: Hot Bird 8 TP18 - 13°E

Frequenza: 11.541

Polarizzazione Verticale

Symbol Rate: 22.000

FEC: 5/6

Service Name: TELELOMBARDIA

Service ID: 3616

Jak u was?