Skocz do zawartości

Problemy i błędy na forum (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Administratorze mam pewien problem. Wczoraj zmieniłem swój awatar. Jak piszę na Shoutboxie to widnieje u mnie stary awatar. Pozostali widzą mój nowy awatar. Próbowałem odświeżyć przeglądarkę i wyczyścić ciasteczka. Czy ma Pan Administrator jakieś inne pomysły?

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje zobaczyć w ustawieniach przeglądarki, czy można tam wyczyścić cache jakoś w ustawieniach. Bez tego obrazek wymieni się dopiero gdy w przeglądarce przeładują się grafiki (zwykle dla oszczędności nie są pobierane za każdym razem, tylko co jakiś z góry ustalony czas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem historię przeglądania, pamięć podręczną, pliki cookie i dane stron i już wszystko jest ok.

 

Może to widocznie musiałem wyczyścić historię przeglądania, bo nie robię tego często.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu na głównej stronie forum zauważyłem obciążenie procesora (dla firefoxa) ~5%.

Dzięki adblockowi doszedłem że po wyłączeniu arkusza stylów:

https://forum.satkurier.pl/public/min/index.php?ipbv=12391b83be8d5d39f80c718e97f6c277&f=public/style_css/css_1/ipb_help.css,public/style_css/css_1/calendar_select.css,public/style_css/css_1/ipb_common.css,public/style_css/css_1/ipb_styles.css,public/style_css/css_1/ipshoutbox.css

już mam < 0.5% dla firefoxa. Moglibyście się temu przyjrzeć? Bo wyłączenie całego arkusza stylów rozwala wygląd :D a jeszcze nie dawno tego problemu nie było (już na nowym forum).

 

To samo jest jak wejdę w wyświetl nową zawartość ale obciążenie 10%, a jak już wejdę w jakiś temat to problem znika, bo tego elementu nie ma.

Edytowane przez marrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...