Skocz do zawartości

Nowości muzyczne


kondzio_92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na Youtube wleciał właśnie cały nowy i zarazem ostatni (w formie CD) album Ich Troje zatytułowany „Projekt X"

Szczerze nic do mnie nie przemawia do mnie (jako do osoby która słuchała połowy dyskografii zespołu i to część jeszcze na kasetach) większość piosenek poza głównym singlem „Nie zatrzymasz mnie" oraz ostatnim utworem na trackliście który to traktuje o mieście Łodzi skąd zespół pochodzi. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Pawelgor, wcześniej reprezentowali styl muzyczny zbliżony do tego, co reprezentuje duet Kwiat Jabłoni. Jak sami przyznali, już osiągnęli kres swoich możliwości i dalej nie widzieli się w tym (najzwyczajnie wypalili się). Bardzo dobrze, że kombinują z brzmieniem, bo wychodzi im to na dobre. Nowy utwór "Bukiet Czarnych Róż", to taki ukłon w stronę II połowy lat 90, kiedy to w Polsce popularna była telewizja muzyczna VIVA Germany, która promowała też muzykę trance/vocal trance, techno, drum & bass i ogólnie całą elektroniczną niemiecką scenę muzyczną. Ale my tu gadu, gadu, a zaraz wpadnie @djclassic i powie, że nie da się słuchać, szajs, nie umieją dobrze grać, śpiewać etc., zaś @BiL napiszę, że on się zna najlepiej na muzyce i to są smęty.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2022 o 23:37, Pawelgor napisał:

ATLVNTA - "Bukiet Czarnych Róż"

No i wpadł djclassic i mówi, że według niego, to dobry numer ku zaskoczeniu kolegi Bloo.:smile: Tylko to co wrzuca kolega Bloo, to koledze djclassic w 80-90% się nie podoba.:smile:

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem. Ale widzę że kolega Bloo opanował ten dział. Bloo. Tak z ciekawości. Ty wrzucasz to wszystko tu , bo ci się to podoba, czy tak jak leci. Pojawi się coś nowego, to fruuu na forum. :-DJeśli ta pierwsza opcja to chapeau bas.:-D

 

Ja jak znajdę coś dobrego raz w miesiącu, to już jest sukces. I np. nowy numer Justyny Steczkowskiej - "D.N.A" ostatnio wpadł mi w ucho. Czekam jeszcze na wersje extended:smile:

 

 

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steczkowska to przykład kariery rozmienionej na drobne. Kiedyś teksty Ciechowskiego, dziś występy dla TVP. Jej głos całkowicie nie pasuje do klubowych rytmów. Bardzo słabe jest to nagranie. Czym to się różni od każdego klubowego kawałka aktualnie granego? Brzmi jak Bryska, lub jej podobne. Piosenka o niczym, takie granie dla nikogo.

Ale cieszę się, że się podoba :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam z tego nic, zupełnie nic. Nowości muzycznych nie śledzę w ogóle, ponieważ jeżeli chodzi o komercyjne to najczęściej jest łupanina, a jeżeli chodzi o alternatywne to najczęściej są smęty. Jakby artyści nie mogli tego połączyć. Ja osobiście wolę nie nowości, ale pod nóżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BiL napisał:

Nowości muzycznych nie śledzę w ogóle, ponieważ jeżeli chodzi o komercyjne to najczęściej jest łupanina, a jeżeli chodzi o alternatywne to najczęściej są smęty. Jakby artyści nie mogli tego połączyć. Ja osobiście wolę nie nowości, ale pod nóżkę.

Ja często słucham amerykańskiego oraz brytyjskiego hip-hopu i amerykańskiego RnB. Nadal mi się podoba to, że zarówno mamy wolniejsze utwory (głównie RnB), jak i energiczniejsze utwory (np. brytyjski grime i drille).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BiL napisał:

Nie znam z tego nic, zupełnie nic. Nowości muzycznych nie śledzę w ogóle, ponieważ jeżeli chodzi o komercyjne to najczęściej jest łupanina, a jeżeli chodzi o alternatywne to najczęściej są smęty. Jakby artyści nie mogli tego połączyć. Ja osobiście wolę nie nowości, ale pod nóżkę.

Warto poszerzać horyzonty i zamykać się w jednej bańce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...