Jump to content

Nowości muzyczne


Recommended Posts

Hmm.. Choć to nie w moim stylu, bo wolę klasykę gdyż z nowości to ostatnio ciężko wybrać coś dobrego, ale postaram się raz w tygodniu zaproponować parę nowych numerów które wpadły mi w ucho. Na ten tydzień proponuję:

 

Maroom 5 – „This Summer `s Hurt like A Mother F” –

John Newman – „Come & Get it” -

Louane – „Avenir” - https://youtu.be/V9m-Gdq63Nw

Link to post
Share on other sites

No stary. W końcu dałeś coś dobrego. :P Ja w przyszłym tygodniu postaram się coś tu wrzucić. A na razie proponuje trochę lekkiego grania na te upały.

 

Baby K ft. Giusy Ferreri - Roma - Bangkok -

Link to post
Share on other sites

Lana Del Rey szykuje się do wydania nowej płyty "Honeymoon", której premiera zapowiedziana jest na wrzesień 2015 (dokładna data jeszcze nie znana). Pierwszym oficjalnym singlem promocyjnym nadchodzący album został utwór "High By The Beach", który oficjalnie został zaprezentowany 10 sierpnia br, zaś 13 sierpnia pojawił się klip.

 

 

Lana Del Rey - "High By The Beach" --->

Bryan Adams - "You Belong To Me" --->

Leona Lewis - "Thunder" --->

Link to post
Share on other sites
I coś z serii muzycznych nowych koszmarków :lol2:

 

Sarsa - "Indiana" --->

No niestety powiedziałeś to w złą godzinę. Wczoraj ta piosenka miała premierę w radiu co oznacza że wałkowanie pokroju "Naucz mnie" jest bardzo możliwe...

Link to post
Share on other sites

Brytyjska artystka FKA twigs wydała właśnie EP-kę pt. "M3LL155X", na której znajdziemy 5 utworów. Wraz z EP-ką artystka opublikowała w sieci 16 minutowy teledysk. Klip zrealizowano do utworów: "Figure 8", "I’m Your Doll", "In Time" oraz "Glass & Patron".

 

 

--->

Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam od dłuższego czasu. Ty wrzucasz hurtowo wszystko nowe co się pojawia? :D Nie ważne czy dobre czy złe, ale ważne żeby pisać? Bo nie wierzę, że wszystko co tu wrzucasz Tobie się podoba. Ja tu mam problem, aby wyszukać w tygodniu kilka normalnych numerów, a Ty jedziesz po bandzie taśmowo. :lol2:

Link to post
Share on other sites

@djclassic, nie. Ja interesuje się muzyką od [beep]iarza (a mam obecnie lat 31), zawsze byłem na bieżąco z płytami, singlami itp. (sam kolekcjonuje płyty z muzyką). Od dłuższego czasu jednak ciągnie mnie w klimaty alternatywne, indie rock, indie pop, elektronika. Jednak nie gardzę też dobrym popem, rockiem, metalem, muzyką lat 70, 80 i 90 itp. Nie, nie piszę, aby pisać i wrzucam tylko nowości, które mi się podobają, albo w miarę podobają (poza Sarsą - "Indiana"), czyli nie wszystkie nowości. Sam też lubię wyszukiwać nagrania na sieci, jak i wymieniam się też z ludźmi rożnymi linkami do nagrań. Mam nadzieje, że odpowiedziałem na wszystkie Twoje pytania, zaspokajając jednocześnie Twoją ciekawość :D

Link to post
Share on other sites

To nie mogę być obojętny. :P Ja również interesuję się muzyką od 30 lat. Jest to głównie muzyka komercyjna, aczkolwiek nie tylko. Mój wachlarz zainteresowań zaczyna się już nawet od lat 60. Swego czasu prowadziłem nawet swoją listę przebojów z nowościami i również byłem na bieżąco z nowymi singlami i albumami. Zatrzymałem się gdzieś w 2007 roku twierdząc, że jest coraz słabiej z tymi nowymi numerami i zawiesiłem notowanie. To nie znaczy, że nie śledzę nadal nowości. Dlatego to moje zdziwienie, że aż tyle nowych numerów Tobie się podoba :shock:

Link to post
Share on other sites

Jakbym był mało wymagający, to zapewne wśród nowości tutaj latałyby nowe kawałki Taylor Swift, Calvina Harrisa, Davida Guetty, Nicki Minaj, Ariany Grande, Rafała Brzozowskiego, Eweliny Lisowskiej, Sylwii Grzeszczak lub inne "umcyki" z Rumuni, które namiętnie promuje Radio Eska/Eska TV :wink:

Link to post
Share on other sites

Nie wiem do jakiego okresu zaliczają się tutaj nowości (czy 4 dni czy 4 tygodnie) ale mój TOP 5 od kilku tygodni:

 

1. Foxes - "Body Talk" --->

2. Rudimental - "Never let you go" --->

3. Billon - "Slave To The Vibe" --->

4. Bynon & Bishop - "Hey Hey" ---> https://www.youtube.com/watch?v=HRxobBfCjZU

5. Charles Hamilton feat. Rita Ora - "New York Raining" --->

 

jak widać nie jestem zbytnio wymagający, nie mam czasu na szperanie, czasem włączę Czwórkę - i sprawdzę top listę na odsluchane.pl

jakby ktoś czasem wrzucił jakąś listę z podobnymi klimatami to chętnie posłucham.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...