Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem dlaczego nie możesz włączyć plusa miesiąca :D ta odpowiedź też nie zawiera żadnej konkretnej informacji, powołuje się tylko na warunki promocji, chyba że jest tam zapis że z oferty mogą skorzystać abonenci którym kontrakt kończy się nie wcześniej niż przed 3/6 miesiącami.

Nawet jakby włączenie +miesiąca wiązało się z uniewarzenieniem wypowiedzenia o czym pierwsze słyszę to nadal miałbyś czas na ponowne złożenie i łapanie się w terminie.

Dziwne o tyle że ja kilkukrotnie włączałem opcje dodatkowe w ostatnim miesiącu, ale nie było to nigdy plus miesiąca :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie czy na pakiet  Multi Man- Pack jest jakiś plus miesiąca bo na koncie widnieje coś takiego 2 miesiące bez płatne później 20zł .Jestem ciekaw czy po tych dwóch można zrezygnować czy to taka promocja że 2 miesiące bez płatne a później już do końca umowy trzeba płacić 20zł ???

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na koncie pokazuje że po upływie 2 gratisowych koszt 20zl

 

Ps:

Już jest po nowemu 30zł ale wczoraj jeszcze było 20zł


Widzę że są dwie opcje tego samego pakietu Multi Man Pack  jeden za 20 drugi za 30zł i oby dwa mają 2 miesiące gratis i ten sam pakiet to w takim razie czym się różnią prócz ceny ?

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na koncie pokazuje że po upływie 2 gratisowych koszt 20zl

 

Ps:

Już jest po nowemu 30zł ale wczoraj jeszcze było 20zł

Widzę że są dwie opcje tego samego pakietu Multi Man Pack  jeden za 20 drugi za 30zł i oby dwa mają 2 miesiące gratis i ten sam pakiet to w takim razie czym się różnią prócz ceny ?

Zobowiązaniem ?Jeden to zapewne +miesiąca a drugi standardowa promocja.

 

Na moim koncie już nie ma promocji +miesiąca czerwca.Pojawiła się za to druga opcja na Multimanpacka.Jedna zobowiązanie na 6 druga 12 miesięcy.Ciekawe czy to tylko wpadka podczas aktualizacji strony czy faktycznie +czerwca będzie Multimanpack.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście opcja Multi Man Pack będzie za darmo przez okres iluś tam miesięcy czy tygodni w ramach czerwcowego +miesiąca bez żadnych głupich zobowiązań, to chętnie skorzystam. Ciekawi mnie w sumie jak wypada Dorcel TV w polskojęzycznej odsłonie. Obecnie dla abonentów jest jedynie oferta do dwóch miesięcy za 0 zł, a później 20 zł/mies. obowiązkowo do końca umowy, co nie jest zbyt interesującą "promocją".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...