Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, cidik napisał(a):

tyle że Polsat i Canal+ chyba wogóle nie oferują swoich kanałów po światłowodzie.

 

W dosyle oferują.

 

44 minuty temu, cidik napisał(a):

Choć wiadomo że w/w serwis jest robiony po kosztach i kanały tam są streamowane z sat

 

W jaki sposób taki zabieg miałby powodować obniżenie kosztów? :D 

Chyba, że masz na myśli dosył kanałów obcych, ale wtedy nadal dużo taniej je pozyskać "hurtowo" z kabla, a nie z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szwarckopf napisał(a):

Jaki pakiet SAT musiał bym wziąć w abonamencie aby do niego dostać on-line za 20 zł? 

Pakiet dowolny. Paczkę C+ musisz mieć dobraną. 

20 minut temu, szwarckopf napisał(a):

Można też tak w salonie załatwić? 

Pakiet Entry tak, ale resztę tak tanich dodatków włączysz na infolinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Motyl1987 napisał(a):

Pakiet Entry tak, ale resztę tak tanich dodatków włączysz na infolinii

Aż mi się wierzyć nie chce. Nie robią z tymi dodatkami do Entera problemów? Co prawda mam jeszcze 3 miesiące on-line ale jeśli jest jak piszecie to może warto już teraz na 2 lata wziąć ten Enter z on-line bo jeszcze się połapią i zablokują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Motyl1987 napisał(a):

Pakiet Entry tak, ale resztę tak tanich dodatków włączysz na infolinii

 

Kilka dni po aktywacji Entry+, w Strefie Canal+ z tych tańszych pojawiła się jedynie opcja Canal+ Seriale i film za 10 zł (samodzielna aktywacja)

Natomiast Canal+ za 19,90 to już infolinia

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, Canal+ na swoich stronach promuje ofertę satelitarną "Entry+ Canal+ więcej sportu" (75 zł).

Czy oferta ta obejmuje też Canal+ Sport 5? Niby więcej sportu, ale na stronie w wykazie brak tego kanału w ofercie (jest częścią pakietu Relax+). Jak to się ma ewentualnie do transmisji online z tego kanału, przy pakiecie Entry+ z Canal+

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie internetowej Canal+ z ofertą ENTRY+ CANAL+ WIĘCEJ SPORTU jest informacja o 100% meczów ligi hiszpańskiej. W 1. kolejce mecz, który był transmitowany na Canal+ Sport 5, był dostępny także na Canal+ Sport 4. Natomiast w 2. kolejce wg programu był już tylko na Canal+ Sport 5. Jeśli faktycznie nie było równoległej transmisji i takie sytuacje będą się powtarzać, to strona z ofertą powinna zostać zmieniona, bo to już nie będzie 100% meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugim odwołaniu od decyzji w sprawie reklamacji dotyczącej Mistrzowskiej Piłki (umowa od października 2024...) dostałem ostateczną propozycję: Super Sport za 0 zł na 6 miesięcy, potem 20zł miesięcznie. Opcja możliwa do włączenia telefonicznie do 30 września 2024 roku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu zawierałem nową umowę schodząc na niższy pakiet miałem mieć 127zł co miesiąc od 1go września, w strefie abonenta prognoza rachunków też pokazywało, że przez 24 miesiące tyle będę płacić, patrzę teraz a tam od września pokazuje, że będzie 187zł (tyle mogłem mieć gdybym został na warunkach starej umowy + Super Sport) co miesiąc :) skąd taka zmiana mogła tam się zrobić ? jest się czym "martwić" ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JedynyTaki napisał(a):

Jedna osoba tak dostała, bo umowa się kończyła w grudniu 2024 r., więc w sumie i tak na 4 miesiące. Nikt więcej nie dostał po odwołaniu na cały okres umowy. 

Lub też niektórzy dostali w tym ja za 5zł miesięcznie do końca umowy czyli jeszcze przez 15 miesięcy. Ale to było na początku lipca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Elvis799 napisał(a):

skąd taka zmiana mogła tam się zrobić ? jest się czym "martwić" ? :)

Też u mnie wczoraj w strefie canal+ zmieniła się cena i prognoza kolejnych rachunków. Wysłałem maila i mi ją dzisiaj skorygowali więc możliwe że również u Ciebie się jakiś błąd pojawił. Wyślij maila z prośbą o wyjaśnienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robsss Solorz nie kupi praw do Premier League bo te na drodze porozumienia Canal+ z Viaplay trafią do Canal+. Jestem tego niemal pewien bo nikt nie pompuje kasy w trupa jakim jest Viaplay. Canal+ będzie konsolidował nadal zyski pod warunkiem, że zdobędzie nabywców wśród abonentów czytaj podwyżki pakietów itp. Ale wszystko ma swoje granice
Viaplay nie będzie miało nic do powiedzenia gdzie trafi Premier League, gdyż prawa wróciły do właściciela i będzie/jest nowy przetarg. Tak jak to było z Bundesligą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, achilles09 napisał(a):

Też u mnie wczoraj w strefie canal+ zmieniła się cena i prognoza kolejnych rachunków. Wysłałem maila i mi ją dzisiaj skorygowali więc możliwe że również u Ciebie się jakiś błąd pojawił. Wyślij maila z prośbą o wyjaśnienie. 

Taki miałem właśnie dziś zamiar, jaki dział wybrałeś przy wysyłaniu? Rozumiem że przez strefę abonenta puściłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...