Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@robsss Solorz nie kupi praw do Premier League bo te na drodze porozumienia Canal+ z Viaplay trafią do Canal+. Jestem tego niemal pewien bo nikt nie pompuje kasy w trupa jakim jest Viaplay. Canal+ będzie konsolidował nadal zyski pod warunkiem, że zdobędzie nabywców wśród abonentów czytaj podwyżki pakietów itp. Ale wszystko ma swoje granice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, k05 napisał(a):

E tam. Napisałeś swoje żale i na tym się skończy. Więc robią co chcą. W końcu ostatnio gdybałeś o przejściu do Polsatu, ale już kilka dni później zastanawiałeś się czemu nie dzwonią z C+ z ofertą pomimo złożonego wypowiedzenia. Tak więc... 🙃

Wypowiedzenia nie wycofałem i zdecydowanie rozważam odejście do Polsatu. Kiedyś już tam byłem i oferta dla stałych klientów to jest ogromna różnica w stosunku do Canal+.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JedynyTaki Wiesz kiedy tak by było? Gdyby Viaplay przestał istnieć wogóle. I to w przypadku gdyby Canal+ nie wpakował kasy w Viaplay. Ale w tym przypadku mówimy tylko o opuszczeniu m.in. Polski i skupieniu się bodajże na działalności w Skandynawii i krajach Beneluxu o ile pamiętam. Bo też i po co Canal+ dokapitalizował trupa Viaplay. To nie jest działalność filantropijna. Business is business. Przetarg na prawa do Premier League będzie ale tak jak wcześniej pisałem po sezonie 2027/2028. A do tego czasu w buty Viaplay w naszym kraju zapewne wejdzie Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wally79 napisał(a):

Dofinansował ich po to by mieć kartę przetargową w postaci przejęcia praw m.in. do Premier League

Napisałeś to zgodnie ze swoją wymyśloną teorią. 

O tym, że C+ przejmie prawa, a nie, że będzie przetarg.

 

40 minut temu, wally79 napisał(a):

Wiesz kiedy tak by było? Gdyby Viaplay przestał istnieć wogóle.

Ty przecież napisałeś, że nie będzie  przetargu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio wierzycie, że Viaplay tak po prostu zniknie z rynku, a Canal+ który już od dawna inwestuje w tego bankruta od tak zawalczy potem o prawa do Premier League czy KSW i wspaniałomyślnie umieści je w swoich kanałach sportowych ku uciesze abonentów? Serio wierzycie konsultantom jak mówią że za rok po prostu będziecie płacić mniej? Moim zdaniem zniknie Viaplay w obecnej formie. Canal+ przejmie prawa i będzie je sprzedawał albo dalej w formie serwisu online albo w formie osobnego pakietu. Skoro wiedzą ile osób jest skłonnych za to dopłacać to mają prostą kalkulację czy im się to opłaca. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jupiter napisał(a):

Wypowiedzenia nie wycofałem i zdecydowanie rozważam odejście do Polsatu. Kiedyś już tam byłem i oferta dla stałych klientów to jest ogromna różnica w stosunku do Canal+.

Tylko po co tam przechodzić? Dla mnóstwa kanałów przerywanymi reklamami? Ja juz tv nie oglądam. W C+ mnie trzyma tylko Ekstraklasa i Liga Mistrzów. Resztę rzeczy oglądam w streamingu. 

Polsat miałem tylko dla 1. Ligi. Ale nawet tego już tam nie ma, więc wraz z końcem umowy się z nimi żegnam. Nie mają kompletnie nic ciekawego do zaoferowania. Nawet ich internet w mojej okolicy to nieśmieszny żart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty przecież napisałeś, że nie będzie  przetargu
I tu faktycznie popełniłem błąd i pomyliłem się za co przepraszam. Ale to nie zmienia faktu, że jesteś chłopie mega zarozumiały i z ogromną łatwością przychodzi Ci obśmiewanie ludzi tu na forum którzy w sposób krytyczny wypowiadają się na temat platformy Canal+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, muza_tv napisał(a):

 

Tematem kilku godzinnego wyłączenia C+ 4K na czas LM raczej żyją ludzie tu na forum. Zapewne olbrzymia większość widzów, nawet nie zwróciła na to uwagi 😉

 

Swoją drogą, technologia satelitarna staje się coraz droższa i mało pojemna. Przyszłość to IPTV, i w tym kierunku zmierzamy. Online można więcej i taniej.

mało pojemna? Błagam, na transponderach nowych HotBirdów hula wiatr, szukają najemców. Obecni najemcy robią redukcje z HD do SD, ściskają co się da i rezygnują z najmu pojemności. Tam nie jest ciasno, tylko operatorzy tną koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się cieszę że nie dałem się naciągnąć na pakiet z LM. Nawet jak w przyszłości mieli by dołączyć Premier League do tego pakietu to ja tego nie wykupię. Jest to ewidentny efekt grillowania abonenta.

Jak się przyjmie to zaczną wszystko rozdzielać i tworzyć pakiet od pakietu z dodatkiem super pakietu + opłata za extra pakiet. Trzeba też zauważyć że cena za LM to nie jest 20/30zł tylko np: (Entry 10zł, Canal+ 20zł, LM 20zł) co daje 50zł. Teraz się okazuje że będą wyłączać poszczególne kanały w ramach oszczędności pasma, ale to Ty jesteś Januszem bo co to dzisiaj jest 20zł czy 30zł. A jak czytam tą obronę Częstochowy (Canal+) to się lekko uśmiecham i myślę ... taaa jasne :) Już jeden taki był w temacie Viaplay co mu nic nie zacinało i miał lepszy obraz niż Canal+4K :D Ewidentnie ktoś tu kogoś próbuje urobić...   

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, LorDx napisał(a):

Francuski c+ kupił udziały głównie dla wejścia ze swoimi produkcjami  z logiem c+, polski oddział niema nic do tej transakcji.

Weszli tam, bo pojawiła się okazja na tanie zdobycie udziałów w znaczącej firmie w tamtej części Europy. Lepiej tak niż zaczynać od zera. 

A samo wejście nie oznacza też zmiany marki. Bo jak ta jest dobrze zakorzeniona lokalnie to zmiana nazwy da niewiele. 

To tak jakby RTL kupił TVN i zmienił nazwę na RTL. I tak sporo osób nazywałoby ten kanał TVN-em. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Motyl1987 napisał(a):

No. A wyłączają na 2h podczas LM i płacz :D naprawdę wtedy nie macie co oglądać? ;)

To może niech zaczną wyłączać jeszcze C+ Premium na czas meczów? A później C+ Film? 

Edytowane przez Sentence
Usunięto offtopic.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Motyl1987 napisał(a):

 

 

 

52 minuty temu, Motyl1987 napisał(a):

Jakbyście naprawdę wtedy akurat te bajki oglądali 🤣

Ale tu nie chodzi o to, czy ten kanał ktoś ogląda czy nie. Skoro kanał jest to powinien nadawać a nie w najlepszym czasie emitować plansze. Ja wiem, że może prawnie wszystko jest ok ale nie zmienia to faktu, że C+ dziaduje i to mocno. 

Edytowane przez Sentence
Usunięto zaczepkę.
  • Popieram 5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...