Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie mają prawa do emisji, tylko coś musi być nie tak z jej warunkami. Może chodzić o kwestię tantiem, z których twórcy nie będą chcieli zrezygnować. Przed produkcją drugiego sezonu, gdy było wiadomo, że nie będzie emisji w Polsacie, być może umówiono się na inne warunki finansowe, które po latach są korzystniejsze dla nadawców. Dlatego uważam, że warto tę sprawę wyjaśnić, bo być może jest w tym jakiś absurdalnym impas, z którego można wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy ty gadu gadu o jakiś starych serialach, a ja wczoraj oglądałem pierwszy raz od bardzo dawna film na HBO.

CO za dramatyczna jakość ! piksezloza, mazanie czerni, przebłyski.

CO to ma być ? Czy na co dzień HBO nadawane jest takim cieńkim strumieniem, czy to wczoraj był jakiś wyjątkowy dzień ?

Tak tragicznego obrazu nie widziałem od dawna. Parametry odbioru na dekoderze były dobre.

Czy taki dramatyczny odbiór kanałów HBO to standard na platformie C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, terracan1929 napisał(a):

heh jasne, ale ja umowę mam z C+ a nie z pols.matem

A co to ma do rzeczy? Kanał masz w pakiecie, masz. Nikt ci go nie wyłączył, a to że jest w takiej a nie innej jakości, to zasługa Polsatu, ponieważ to on nadaje HBO HD w takiej jakości, z której korzysta Canal+ jak i sam Polsat Box.

2 minuty temu, LorDx napisał(a):

Taki sygnał daje WB, Polsat ani c+ nie tworzy ramówki, zresztą WB ma je przenieść zamiast Eurosportów na swój TP

Nikt tego nie potwierdził. To tylko przypuszczenia. Plotkuje się też, że w związku z problemami finansowymi WB, szczególnie teraz po zakończeniu Olimpiady WB może oddać te tp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, k05 napisał(a):

szuka problemów tam, gdzie ich nie ma. 

Ciekawa interpretacja. 

Szukam problemów tam gdzie ich nie ma ?

Nie szukam problemów, same się znajdują. Jakość HBO jest problemem.

Max, podobnie jak C+ on line, jest tylko dodatkiem. Podpisałem umowę na tv satelitarną i od niej oczekuję przyzwoitej jakości.

Masz w mieście koślawe chodniki ? Po co szukasz kłopotów tam gdzie ich nie ma. Przecież możesz jechać samochodem.

W Polsce denerwuje Cię to i tamto ? Po co tu siedzisz, jedź za granicę.

Co za bzdurne podejście do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, terracan1929 napisał(a):

Podpisałem umowę na tv satelitarną i od niej oczekuję przyzwoitej jakości. ...

Co prawda mam cyrograf podpisany z Polsatem i mam pakiet L+ HBO. Oglądam na 40 calowym telewizorze i jakoś nie widzę złej jakości obrazu.

Jak ktoś ma telewizor na pół ściany, to wcale się nie dziwię, że buczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne kanały odbierają dobrze, tylko z hbo jest kłopot.

Więc nie jest to problem mojego olbrzymiego, niespotykanego w innych domach 65" telewizora.

I telewizor nie jest na pół ściany, bo salon mam blisko 40 metrowy, więc i ściany są kilkumetrowe.

 

Edytowane przez Kirk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tv, ale od niepamiętnych czasów HBO z satelity miało fatalną jakość, dużo lepiej było w kablu, gdzie sygnał był dosyłany światłowodem. Oni inwestują w Max, dla mnie w ogóle jest dziwne  że nadal utrzymują te kanały na satce, bo to niepotrzebne koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...